Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 Sfat achizitie masina noua

Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...
 Recomandare service BMW Bucuresti

Recomandare SSD

Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...
 Boxe fata golf 5

Resizable BAR

Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...

registry booster , bun de nimic?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

SINEKT

SINEKT

Cyber-omul

• Grup: Banned
Revenind la registri, un utilitar foarte bun de curatare si care nu necesita nici un fel de setari, este CCleaner, de la Piriform.

nutzu2009

nutzu2009

Member

• Grup: Members

View Postburebista, on 7th August 2010, 21:35, said:

Pai nu trebuie sa ai erori. Daca scrie ceva cu rosu nu e bine.
pai doar am pus o intrebare,inca nu incepusem...eu l-am lasat sa testeze si am plecat la fotbal...intre timp l-a stins tatal meu-a crezut ca l-am uitat aprins :lol:...

dar,daca apare vreo eroare si nu sunt langa pc pot sa o vad dupa aceea? ca am auzit ca dureaza ceva si nu as vrea sa pierd acest timp...

deci in safe mode nu am nici-o problema...cred ca nu mai trebuie sa fac testele alea , nu? trebuie doar sa gasesc driverul ala?

Edited by crysty2k5, 08 August 2010 - 22:21.
merged

nutzu2009

nutzu2009

Member

• Grup: Members
intre timp au aparut noi erori :coolspeak:  :lol:

DCOM got error "This service cannot be started in Safe Mode " attempting to start the service EventSystem with arguments "" in order to run the server:
{1BE1F766-5536-11D1-B726-00C04FB926AF}

For more information, see Help and Support Center at http://go.microsoft....link/events.asp.

The following boot-start or system-start driver(s) failed to load:
avgio
avipbb
Fips
intelppm
sptd
ssmdrv

For more information, see Help and Support Center at http://go.microsoft....link/events.asp.

Driver detected an internal error in its data structures for .

sa fie de la un driver aceste restarturi?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate