Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

hotel pine bay holiday resort kusadasi

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#37
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
pe saitul romanesc de impresii are un grad de satisfactie de 89%
pe holidaycheck are un grad de satisfactie de 78%

cam slabut.....

Edited by rottweiler2007, 08 February 2012 - 13:36.


#38
elcamcris

elcamcris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 24.08.2008

View Postdyxy20, on 4th March 2011, 00:41, said:

in final am ramas la acesta,am platit si am mai convins si finii sa vina cu noi:)
sper sa fie totul ok,sa nu "mi-o iau" prea tare de la ei...ca sigur in capul meu se vor sparge toate eventualele neplaceri,ca eu am ales hotelul.


In ce perioadă mergi? Ca daca nu le place îi ciomăgesc eu ...  :thumbup:

#39
dyxy20

dyxy20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.02.2011
Cm tarziu vin si eu cu impresiile despre Pine Bay:)
Am fost anul trecut la sf lunii  iunie.Nu am fost foarte incantata,dar sa spun intai ce mi-a placut...
-hotelul arata bine
-restaurantele ok ,la fel si barurile
-piscinele ok ,parcul acvatic la fel
Acum ce nu mi-a placut
-camerele din vile sunt de 2 stele,vechi ...ma simteam ca intr-un camin...
-locurile de joaca pt copii putine(2) si nedotate ...
-plaja era cu nisip ,dar la intrare in apa pietre...
-am stat la o viluta situata sus in varful dealului si distanta era infernala ...in ce sens?pai cu fetita de 3 ani era un chin,oboseam noi,d-apoi ea...asa ca o caram pe ea in brate,plus colac,jucarii ,prosoape etc...pana la plaja mergeam cred ca un km si ...la coborare era usor,dar trebuia sa mergem si inapoi,sa urcam...
Cam atat ar fi...

#40
elcamcris

elcamcris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 24.08.2008

View Postdyxy20, on 24th February 2012, 00:51, said:

Cm tarziu vin si eu cu impresiile despre Pine Bay:)
-am stat la o viluta situata sus in varful dealului si distanta era infernala ...in ce sens?pai cu fetita de 3 ani era un chin,oboseam noi,d-apoi ea...asa ca o caram pe ea in brate,plus colac,jucarii ,prosoape etc...pana la plaja mergeam cred ca un km si ...la coborare era usor,dar trebuia sa mergem si inapoi,sa urcam...
Cam atat ar fi...

Ai dat ceva peșcheș la receptie ?

#41
mihaim3003

mihaim3003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 30.01.2012
am stat anul trecut la pine bay.este unul din cele mai frumoase hoteluri,e cel mai mare din kusadasi.am fost in mai iunie.
+:plaja imensa,cu nisip.
piscine super
animatie super
mincare super
vegetatie luxurianta,in jurul casutelor o frumusete de flori si plante aromate,seara e o nebunie
curatenie luna
nemti! :peacefingers:
posibilitate canoe gratis-asta am facut eu
alte sporturi nautice
restaurante orientale si europene
peisaje(apus) de vis

-fiind mare,pare aglomerat

faza ca erau multi rusi,trebuia sa o spun inainte.

#42
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005
Am si eu niste prieteni care inclina sa mearga la Pine Bay vara asta. Cum eu inca nu am ajuns in Kusadasi (inca nu am terminat cu zona Oludeniz de care m-am indragostit si cu Antalya), am studiat putin pe tripadvisor si am vazut ca pe mine m-ar tenta mai mult Korumar sau Fantasia Deluxe. Cerintele lor ar fi: peisaj frumos, resort mare in care sa nu te plictisesti (inclusiv spectacole bune seara), bun si pentru copii maricei (topogane, piscine faine), mancare buna si variata inclusiv cu gratare, plaja frumoasa si apa marii curata si cu intrare nu foarte abrupta in apa... Stiu ca in general nu le poti avea pe toate in acelasi loc, dar intreb pe cei care au fost in zona, care ar fi plusurile si minusurile la cele 3 hoteluri in cauza, din punct de vedere al celor mentionate mai sus?
Rott, o parere, ceva? Nu de alta, dar imi fac temele si pentru mine la anul, poate ajung si eu pe-acolo...

Edit: UPSSS...Am studiat mai bine acum si eu cred ca nu as merge la nici unul din cele 3 de mai sus, ci la Paloma Pasha din Ozdere! Am dreptate? Numai ca este considerabil mai scump, nu cred ca si-l permit...

Edited by Phx', 13 May 2012 - 11:47.


#43
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
@PHX

1. la pine bay atentie la aerul cond din cladirea principală
2. la korumar și fantasia atentie la aerul cond și vezi ca nu ai plajă ci ponton iar in apa mării nu cred că vei intra
3. pt paloma pasha tre sa iti faci rezervările încă din toamnă pt că de regulă în ianuarie nu mai sînt locuri pt întreg sezonul

#44
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005
Rott, multumesc pentru raspunsuri.
Cat despre Paloma Pasha, mersi de atentionare, eu oricum rezerv din timp, te pandesc cand pui preturile si batem palma daca ma hotarasc la zona aceea. Oricum mai am ceva in plan pentru Antalya, inceput de mai, dar cum mi-au stricat planurile cei de la ministerul invatamantului si nu au pus vacanta elevilor in perioada Pastelui (5 mai) ca de obicei, va trebui sa completez cu ceva in vara. Si un Kusadasi cu masina s-ar preta, asa ca...bine ca am gasit ceva sa-mi placa in zona...

#45
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007
impresii de la cineva care a fost la Pine Bay in 2013? S-au mai renovat camere, ceva?

#46
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postzugry, on 06 ianuarie 2014 - 17:34, said:

impresii de la cineva care a fost la Pine Bay in 2013? S-au mai renovat camere, ceva?

nu s-a renovat, aer cond canci, cu 2 copii tre sa iei la căsuțe si e nașpa

#47
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007

View Postrottweiler2007, on 08 ianuarie 2014 - 19:57, said:

nu s-a renovat, aer cond canci, cu 2 copii tre sa iei la căsuțe si e nașpa

Multumesc

#48
aylin

aylin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 06.07.2008
Impresi noi de la cineva care a fost la Pine Bay in 2014..camerele standard cu sv in ce stare sunt?


#49
BOGDANLIVIU1980

BOGDANLIVIU1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 26.01.2017
Buna ziua.
Impresii de la cineva care a fost la Pine Bay intre 2014 - 2017?
Ma intereseaza pentru vara anului 2018.
V amultumesc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate