Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

CONTRACTUBEX

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
iepurache2004

iepurache2004

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 12.03.2009
salut,am avut un accident auto si dupa ce mi-au fost scoase firele am ramas cu o cicatrice urata.Doctorii mi-au spus ca in timp cicatricea se va estompa.Cineva mi-a recomandat sa folosesc CONTRACTUBEX,o crema care cica ar fi f buna.Ce stiti despre acest produs si daca l-a folosit cineva,e bun?Daca exista produse similare?
  va multumesc

#2
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 25.11.2009
Ai aici niste studii de caz, de stricat nu poate strica fiind un produs obtinut din ceva natural, costul este ~ 40-50 lei/tub mic.

#3
esmilie

esmilie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 28.05.2010

 iepurache2004, on 18th July 2010, 14:54, said:

salut,am avut un accident auto si dupa ce mi-au fost scoase firele am ramas cu o cicatrice urata.Doctorii mi-au spus ca in timp cicatricea se va estompa.Cineva mi-a recomandat sa folosesc CONTRACTUBEX,o crema care cica ar fi f buna.Ce stiti despre acest produs si daca l-a folosit cineva,e bun?Daca exista produse similare?
  va multumesc

Am primit referinte bune despre Contractubex, stiu ca ajunge undeva la 50 de lei . Ca produse similare mai exista Zeraderm un produs pe baza de siliconi care refac structura pielii...insa are un pret destul de piperat(170 lei cam asa), Cicaplast- La Roche Posay (nu foarte convingator) , Cicaplast - Ivatherm (idem) .

#4
alexaath

alexaath

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 29.09.2010
Buna...eu am folosit acest produs acum vreo 7 ani aproape cand in romania nu il gaseam la nici o farmacie!si mie mi-a fost recomandat in urma unei operatii din care am ramas cu o cicatrice de toata frumusetea!mi-am procurat acest gel..si l-am folosit o buna perioada de timp insa fara nici un efect, sau cel putin la mine nu a avut nici cel mai mic efect!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate