Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

gfx8

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
SuntDisperatPFf

SuntDisperatPFf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 27.02.2009
Tocmai am achizitionat o cutie de 3kg de gfx8.
E ok daca iau 2 cupe in loc de 3, de 2 ori pe zi ?
Vad ca are in continut si creatina,iar eu momentan mai am cateva pliculete de fx. Sa iau si o cutie de fx pe care sa-l beau sa zicem 1 plic pe zi inainte de sala?
Ma gandeam sa iau asa : 1 portie ( 2 cupe ) de gfx8 dimineata pe stomacu gol cand ma trezesc, inainte de sala cu 30-60 min fx, iar dupa sala inainte de masa gfx din nou.  
Orice sfaturi sunt binevenite :)

#2
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
1. E ok, depinde de ce rezultate doresti;
2. CreatineFX recomand sa-l bei in timpul antrenamentului, inainte ar fii indicat creatina capsule;
3. Prea mult GFX, si sa nu te astepti la minuni de la el, nefiind un supliment extraordinar.
4. Indicat ar fii, in loc de atata  GFX, niste proteina, aminoacizi, vitamine, dextroza (ca sa se absoarba mai bine creatina).

Pentru alte intrebari, etc, pe topicul dedicat weight gainerelor.
Multumesc.

Edited by GlobalMods, 16 July 2010 - 18:05.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate