Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II
 Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 

Joc monopoly online , in browser

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
@Bogdan2901, Pentru 1000 de coco o FIRMA (cu acte in regula, care iti taie factura) iti va face fix un sistem de templating si posibil sistemul de inregistrare/login. Nicidecum un joc MULTIPLAYER.

#20
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008
@Dark
Ziceam sa nu pun un pret prea astronomic. La proiect ar putea sta si 2-3 luni, si macar $1k pe luna sa ia.  Cunosc o echipa care a luat 7 mii pentru un script gen youtube, in care poti uploada videoclipuri, bine securizat

#21
Area51

Area51

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 11.08.2005
:))) 1000 euro e mult sub pretul pietei si nivelul de exploatare al produsului final.

Eu ca si firma m-as folosi de banii si ideile celui care vrea sa ma plateasca pt asa ceva si la sfarsit as folosi produsul in interes propriu (pentru a scoate bani) si rup contractul returnandu-i investitia "pustiului cu ideile si banii"..

bine, un joc de monopoly nu e o idee, ma refer mai sus la idei bune si noi, cat despre monopoly: sunt destule site-uri care ofera acest joc in browser

#22
RCG

RCG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,386
  • Înscris: 20.09.2006
Bah cand va vad pe unii ca aruncati p-aici cu sume fabuloase si apoi comentati la topicul cu eromania ca de ce costa 500.000 euro, mor...

#23
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006

 Area51, on 20th July 2010, 14:02, said:

:))) 1000 euro e mult sub pretul pietei si nivelul de exploatare al produsului final.

Eu ca si firma m-as folosi de banii si ideile celui care vrea sa ma plateasca pt asa ceva si la sfarsit as folosi produsul in interes propriu (pentru a scoate bani) si rup contractul returnandu-i investitia "pustiului cu ideile si banii"..

bine, un joc de monopoly nu e o idee, ma refer mai sus la idei bune si noi, cat despre monopoly: sunt destule site-uri care ofera acest joc in browser

am 2 amici care nu stiu unul de altul , care amandoi cred ca ar putea face site-ul (site-urile de fapt , ca am 2 idei .. :) )
dar exact de asta mi-e frica..

#24
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008

 RCG, on 20th July 2010, 14:20, said:

Bah cand va vad pe unii ca aruncati p-aici cu sume fabuloase si apoi comentati la topicul cu eromania ca de ce costa 500.000 euro, mor...

Destule replici ,nu si a ta, mi-au adus aminte de porumbul de la plaja Mamaia din Constanta care costa 5lei . (acum nu mai stiu cat mai e)  

Nu pot sa mai comentez la subiect,pentru ca @RCG a dat raspunsul in pagina unu.

#25
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
intadevar , f greu de facut asa ceva :|
ce as putea sa fac cu niste cunostinte minime ?
gen rummy sau ceva cu carti ..sau jocuri care se pot juca in 4 insi .. :-s

#26
moarte

moarte

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.02.2007
daca  vreti sa vedeti cum arata unul... incercati aici

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate