Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Geam rotund

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AC09

AC09

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 02.06.2009
Din ignoranta am acceptat si este prea tarziu sa mai pot modifica ceva, sa am un geam (de baie) rotund. Diametrul este de 98.5 cm. Il vreau cu deschidere pe jumatate sau sfert.
Din punct de vedere tehnic,se  poate executa  curbura profilului? Ofort (cei la care am comandat totul ) ma pun sa am diametrul de 115 cm,iar eu nu mai pot sparge (pt ca ajung langa o coama de acoperis)..asa ca am sunat la Gealan (de la ei avem o oferta la care puteau si la 87 cm sa-mi realizeze geamul)..si ce credeti ca au zis..putem dar nu vrem...pt ca nu ne-ati vrut sa va facem noi toata comanda..avem si noi mandria noastra! :coolspeak:
Nu mai mentionez ca geamul costa 2500 ron...nu stiam ca mandria poate tine de foame! :nonobad:

Ce solutii exista ,daca exista...sa pun profile de 3 camere in loc de 5...cine mai poate sa-mi de-a o oferta pt Constanta?Qfort nu au profile cu 3 camere...
Multumesc si atasez si o poza.

Attached Files


Edited by AC09, 09 July 2010 - 19:02.


#2
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 22.06.2004
cauta trocal. diametru de 90. 25 milioane? e placat cu aur? aia care se deschid(se deschid, se deschid) nu-ti puteau spune de prim data ca nu iti pot face curbura? sau intai au luat avansul si te-au anuntat pe urma?


edit: da-mi un telefon luni sau marti dupa ora 10 ca mi se pare ca am pe la hala o lista cu diametrele minime la diverse profile si iti spun ce profil se poate curba la diametrul dorit de tine

Edited by conu71, 10 July 2010 - 09:07.


#3
bengal

bengal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 15.11.2006

View PostAC09, on 9th July 2010, 19:57, said:

Din ignoranta am acceptat si este prea tarziu sa mai pot modifica ceva, sa am un geam (de baie) rotund. Diametrul este de 98.5 cm. Il vreau cu deschidere pe jumatate sau sfert.
Din punct de vedere tehnic,se  poate executa  curbura profilului? Ofort (cei la care am comandat totul ) ma pun sa am diametrul de 115 cm,iar eu nu mai pot sparge (pt ca ajung langa o coama de acoperis)..asa ca am sunat la Gealan (de la ei avem o oferta la care puteau si la 87 cm sa-mi realizeze geamul)..si ce credeti ca au zis..putem dar nu vrem...pt ca nu ne-ati vrut sa va facem noi toata comanda..avem si noi mandria noastra! :coolspeak:
Nu mai mentionez ca geamul costa 2500 ron...nu stiam ca mandria poate tine de foame! :nonobad:

Ce solutii exista ,daca exista...sa pun profile de 3 camere in loc de 5...cine mai poate sa-mi de-a o oferta pt Constanta?Qfort nu au profile cu 3 camere...
Multumesc si atasez si o poza.

    
   Exista o vorba : la pomul laudat sa nu te duci cu sacul.

    Se poate executa : pe profil Deceuninck  Zendow 5 camere costa 214 eur (alb) sau 240 eur (color),TVA inclus.  In saptamana aceasta am executat chiar asa ceva.

Succes.

#4
toteudinnou

toteudinnou

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,112
  • Înscris: 06.03.2010

View PostAC09, on 9th July 2010, 19:57, said:

..si ce credeti ca au zis..putem dar nu vrem...pt ca nu ne-ati vrut sa va facem noi toata comanda..avem si noi mandria noastra! :coolspeak:

La mine se intampla destul de des asa ceva dar nu se spune nu vrem ci "pretul este ..."

#5
Drosophila-melanogaster

Drosophila-melanogaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 914
  • Înscris: 09.03.2010
eu nu inteleg de ce va construiti submarine...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate