Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Te-ai deconectat de la yahoo deoarece te-ai logat de la alt pc.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
htclogic

htclogic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.07.2010
Salut ,


Am si eu nevoie de un sfat , asa cum am scris si in titlu , in decursul zilei de azi am fost deconectat de la yahoo cu urmatorul mesaj (mai mult sau mai putin) : "Te-ai deconectat de la yahoo deoarece te-ai logat de la alt pc" .

Vroiam sa stiu daca a mai experimentat cineva acest lucru , fara ca defapt sa fie o reala ingrijorare , ci doar o eroare de la serverul yahoo ??!?Ca prima masura am schimbat parola mailului in cauza (care este un mail personal ) inclusiv si parola mail-ului de la munca (caci acesta ma ingrijoreaza cel mai tare ).

Doresc sa precizez ca acasa folosesc win  7 (dw de pe torent) si za security suite (cu licenta platita) .


Ca a 2 a masura am efectuat un ultra deep scan (toate fisierele si folderele inclusiv arhivele) iar za , nu a reusit sa depisteze nimic neinregula .Am mai cautat si niste programe de scanat online ca bit defender si mcAFEE , unde tot asa nu am descoperit nimic .

Pentru conectarea la yahoo am mai folosit telefonul mobil cu internet mobil de la vodafone .

Intrebarea este daca cumva suspecteaza cineva un trojan sau sunt un pic paranoic si a fost doar o eroare de la yahoo ?Problema majora este ca nu as vrea cineva sa inceapa sa dea mail-uri partenerilor de la servici in numele meu cu injurii sau alte faze de genu .

#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Pai daca ai descarcat ala de pe torrent, de ce n-ar fi infectat cu un keylogger sau ceva ?!

Daca ai ramas fara cont, e vina ta.

Edited by crysty2k5, 08 July 2010 - 17:31.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate