Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

Cati ati reincarcat pe zapp nopay in ultimele 3 luni ?

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#19
lotzi

lotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 17.09.2009
revin cu o intrebare mai veche... care ati mai reactivat telefoane zapp de curand pe nopay ?

in vreo 2 sapt vreau sa portez un numar de pe nopay pe rds dupa care sa reactivez telefonul...

mai e posibil asa ceva ? ca oricum trebuie sa ajung in buc pt asta... astia de la cosmote din constanta sunt loviti in cap !!

#20
ekotree

ekotree

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 05.09.2009

View Postlotzi, on 31st July 2010, 09:39, said:

revin cu o intrebare mai veche... care ati mai reactivat telefoane zapp de curand pe nopay ?

in vreo 2 sapt vreau sa portez un numar de pe nopay pe rds dupa care sa reactivez telefonul...

mai e posibil asa ceva ? ca oricum trebuie sa ajung in buc pt asta... astia de la cosmote din constanta sunt loviti in cap !!

Buna,

Cum incarc de pe abonament o cartela Zapp ?

Ms,

#21
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postekotree, on 31st July 2010, 11:54, said:

Buna,

Cum incarc de pe abonament o cartela Zapp ?

Ms,
Nu este disponibil acest serviciu.

#22
13YTe

13YTe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,320
  • Înscris: 25.11.2006

View Postlotzi, on 31st July 2010, 09:39, said:

revin cu o intrebare mai veche... care ati mai reactivat telefoane zapp de curand pe nopay ?

in vreo 2 sapt vreau sa portez un numar de pe nopay pe rds dupa care sa reactivez telefonul...

mai e posibil asa ceva ? ca oricum trebuie sa ajung in buc pt asta... astia de la cosmote din constanta sunt loviti in cap !!
Pe 4 imi portez un numar de pe abonament pe cartela Prepay la un alt operator si daca imi reactiveaza telefonul Zapp pe NoPay am sa anunt aici.

#23
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005
Cine are sa-mi vanda un numar de Cosmote care sa fie portat in Zapp? Merci!

#24
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,088
  • Înscris: 27.09.2005
De ce nu iti cumperi tu unul singur?

#25
cristi_6303

cristi_6303

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,101
  • Înscris: 30.07.2010
eu nu am dat bani la zapp decat atunci cand am cumparat un terminal zapp si mi a fost data si o cartela de reincarcare
in rest nu am cumparat cartele de reincarcare
nu am cu cine vb pe zapp,nu au semnal unde ma intereseaza

#26
ekotree

ekotree

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 05.09.2009

View Postionut.tabacaru, on 31st July 2010, 15:07, said:

Nu este disponibil acest serviciu.


:(

#27
lotzi

lotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 17.09.2009

View Post13YTe, on 31st July 2010, 17:17, said:

Pe 4 imi portez un numar de pe abonament pe cartela Prepay la un alt operator si daca imi reactiveaza telefonul Zapp pe NoPay am sa anunt aici.


trebuie sa ti-l reactivezi singur la reprezentanta... zii si mie rezultatul si unde merge asa ceva...


on topic: cred ca nu au reincarcat pe nopay la nivel national in iulie, nici macar 10 utilizatori... sau nu vor acestia sa scrie pe softpedia ^_^

altfel cred ca daca prindem cu extraoptiunile sfarsitul lui 2010 suntem mari

#28
huafa

huafa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 18.02.2006

View Postlotzi, on 7th August 2010, 15:21, said:

trebuie sa ti-l reactivezi singur la reprezentanta... zii si mie rezultatul si unde merge asa ceva...


on topic: cred ca nu au reincarcat pe nopay la nivel national in iulie, nici macar 10 utilizatori... sau nu vor acestia sa scrie pe softpedia ^_^

altfel cred ca daca prindem cu extraoptiunile sfarsitul lui 2010 suntem mari
eu am reincarcat 17 euro (7+5+5) in iulie

#29
13YTe

13YTe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,320
  • Înscris: 25.11.2006

View Postlotzi, on 7th August 2010, 15:21, said:

trebuie sa ti-l reactivezi singur la reprezentanta... zii si mie rezultatul si unde merge asa ceva...
OFFTOPIC: Portarea a fost efectuata cu succes, nu a fost reactivat terminalul Zapp pe NoPay, nu mai am reprezentanta Zapp in orasul in care domiciliez iar daca trebuie sa ma deplasez eu pentru asa ceva la Bucuresti sorry, am lucruri mai importante de facut. Ma intreb daca merge reactivat prin RC si sa-mi scriu singur numarul pe telefon cu ajutorul MIN manager.
ONTOPIC: Am reincarcat in Iunie un NoPay cu 6 euro, in Iulie un altul cu 12 euro, in august un modem cu 27 euro.

#30
lotzi

lotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 17.09.2009

View Post13YTe, on 7th August 2010, 21:14, said:

OFFTOPIC: Portarea a fost efectuata cu succes, nu a fost reactivat terminalul Zapp pe NoPay, nu mai am reprezentanta Zapp in orasul in care domiciliez iar daca trebuie sa ma deplasez eu pentru asa ceva la Bucuresti sorry, am lucruri mai importante de facut. Ma intreb daca merge reactivat prin RC si sa-mi scriu singur numarul pe telefon cu ajutorul MIN manager.
ONTOPIC: Am reincarcat in Iunie un NoPay cu 6 euro, in Iulie un altul cu 12 euro, in august un modem cu 27 euro.


nu mai merge de cat in magazin ... de asta am si intrebat ca am impresia ca si in buc. nu prea mai sunt magazine si o sa vreau sa reactivez vreo 4 aparate
numai bine

#31
danielarvy222

danielarvy222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 30.04.2010
1. in contextul pe care l-ai folosit, cuvantul legat se scrie: ''decat''; asta ca sa nu mai suferim si sa ne dam destepti pe aici;
2. in Bucuresti nu mai exista decat 2 reprezentante Zapp: una in Stefan cel Mare si a doua pe la Obor (ambele se vor rebrandui curand)
pentru ca au existat si exista foarte putine reincarcari reteaua se va inchide in curand, optiunile dispar, samd

Edited by danielarvy222, 08 August 2010 - 19:43.


#32
lotzi

lotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 17.09.2009

View Postdanielarvy222, on 8th August 2010, 18:36, said:

1. in contextul pe care l-ai folosit, cuvantul legat se scrie: ''decat''; asta ca sa nu mai suferim si sa ne dam destepti pe aici;
2. in Bucuresti nu mai exista decat 2 reprezentante Zapp: una in Stefan cel Mare si a doua pe la Obor (ambele se vor rebrandui curand)
pentru ca au existat si exista foarte putine reincarcari reteaua se va inchide in curand, optiunile dispar, samd


scuza-ma n-am fost atent ...  :kisstogether:

#33
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

View Postdanielarvy222, on 8th August 2010, 20:36, said:

2. in Bucuresti nu mai exista decat 2 reprezentante Zapp: una in Stefan cel Mare si a doua pe la Obor (ambele se vor rebrandui curand)
pentru ca au existat si exista foarte putine reincarcari reteaua se va inchide in curand, optiunile dispar, samd

Tu ai norma zilnica la aberatii si dezinformari pe arie?? Din moment ce si Cosmote promoveaza serviciile de date si voce pe CDMA 1x si EV-DO cum sa se inchida reteaua ?!? :death:

Edited by Masterboy, 08 August 2010 - 22:12.


#34
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Eu n-am prea vazut sa fie promovat CDMA-ul de catre Cosmote. Poate doar datele intr-o mica masura,dar vocea nici vorba.

#35
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005
shop-urile care au mai ramas o sa devina agentii cosmote...

Edited by ionut.tabacaru, 09 August 2010 - 07:35.


#36
danielarvy222

danielarvy222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 30.04.2010
@masterboy: unde ai vazut tu ca se promoveaza la cosmote vocea pe cdma?
si crede-ma nu e vorba de aberatii;
sa o luam logic: daca ai avea o afacere care genereaza venituri sub cheltuiieli (pe scurt produce mai putin decat consuma), care genereaza cheltuieli imense care nu se justifica in nnici un fel, ai mai tine-o?
mai vorbim din toamna cand vin adevaratii sefi la conducerea cosmoteului...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate