Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Proiect pentru freelanceri

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
51 replies to this topic

#19
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005
Ala ar trebui sa fie wireframe-ul?  :lol:

Chiar ma intereseaza wireframe-ul robotului

#20
gangboy

gangboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 12.05.2003
chiar, în ce program e făcută tipa?

#21
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
las-o mai moale cu engleza. sau macar ia-ti un spell checker.

ps: tu vrei un site de freelancing dar concepi un template care abia are un colt de loc pentru continut.

in plus ai un fix cu fonturile greu lizibile si muzica oribila imposibil de oprit.

ma opresc aici.

#22
beberonUS

beberonUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.07.2005
lol...voi sunteti prosti ma....serios....prosti invidiosi.... ....e un manechin...dintr-o poza...cu un manechin...si-o femeie...si...o gramada de modificari.....sa incerce sa faca un site...oricine poate...da`...cand vede ceva mai bun decat al lui...intervine invidia...mai ales in cazu` fraierilor....

#23
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
tocmai ti-ai dat cu paru in cap  :death:

#24
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005

Quote

lol...voi sunteti prosti ma....serios....prosti invidiosi.... ....e un manechin...dintr-o poza...cu un manechin...si-o femeie...si...o gramada de modificari.....sa incerce sa faca un site...oricine poate...da`...cand vede ceva mai bun decat al lui...intervine invidia...mai ales in cazu` fraierilor....

Sincer as vrea un warn macar, pentru tine sa fie doar al tau

Ca sa ma pun in gat cu tine daca ala e manechin taiat dintr-o poza..  :lol:
A aparat un nou gen de poza rotativa??  :o  Manechinul ala se invarte lucru care se face un un program 3D. Daca nu ai auzit de astfel de programe cauta pe net 3D Studio Max, Cinema 4D, Maya, Softimage/XSI etc. etc. etc.

Daca tu pozi face asa ceva cu simple poze  :worthy:

Nici nu stii despre ce vorbesti, saracu' de tine suferi rau de tot

#25
beberonUS

beberonUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.07.2005
...m-am enervat si eu....pai...eu va zic daca vreti sa va alaturati noua...si voi incepeti cu....comentatu site-ului...va alaturati noua...si facem altu mai bun daca nu va place...numa sa fie lume...cu cine sa se poata vorbi....

#26
beberonUS

beberonUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.07.2005
nush ma exact cum e facuta treaba...ca nu eu am facut site-ul....da de la o poza cu un manchin a posnit.....nush....eu doar v-am facut o invitatie....nu am pus postu la ce parere aveti despre site....

#27
catalin.serban

catalin.serban

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 26.01.2005

mister_x, on Jul 18 2005, 21:36, said:

LOL..Copilash.Serban..am 27 de ani..cred ca nu mai stau pe spinarea mamicii de mult timp...Oricum..deviez de la subiect..Beberonus, iti multumesc pentru ce incerci sa faci..dar chiar nu e nevoie..Nu e de discutat mai nimic..fiecare are opinia lui, fiecare crede ce vrea...Va multumesc tuturor ca v-ati perdut o secunda din timpul vostru si ati dat un click..Template-uri eu nu folosesc..eu doar le fac pentru altii..and that's another story...Am greseli pe siteuri..le-au vazut altii inaintea voastra (graba strica treaba)...am putina credibilitate luind in considerare ca e ceva mare, cea ce vreau eu sa fac...am o gramada de minusuri..si da..o recunosc...Dar proiectul ramine in picioare..fie ca va alaturati fie ca nu...Va multumesc inca o data pentru opinii...

[ http://www.misterx.as.ro/1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www.misterx.as.ro/2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

<{POST_SNAPBACK}>


la 27 de ani freelancer :) lol

Sunt ceva mai tanar, nu cu mult "nenea"  si am si firma, cu angajati ... d c freelancer explicate. Si d c am deveni freelanceri, da-mi un motiv bun si ma alatur voua? Lasand la o parte siturile naspa.

#28
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004
ce cauta prostiile astea pe net? din cauza ca e greu de citit n-am avut timp sa-mi dau seama cum functioneaza, asta daca functioneaza. am observat doar ca join project ma duce intr-un forum cu de toate, asa ca softpedia.

tu ce ai facut mai exact la site ca ai zis sa ne alaturam forumului vostru?

#29
gangboy

gangboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 12.05.2003

beberonUS, on Jul 18 2005, 22:52, said:

nush ma exact cum e facuta treaba...ca nu eu am facut site-ul....da de la o poza cu un manchin a posnit.....nush....eu doar v-am facut o invitatie....nu am pus postu la ce parere aveti despre site....

<{POST_SNAPBACK}>

atunci taci! nu te apuci să jignești pe aici!
subscriu la ce zice Takeshy, pentru jignire meriți un +warn.

#30
beberonUS

beberonUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.07.2005
...aia am zis-o inainte...in fine...vedeti ca postati cam mult off topic...si apropo de jignire.... adevar=jignire?

Edited by beberonUS, 18 July 2005 - 22:47.


#31
vrajitoru

vrajitoru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.07.2003
Incep prin a spune ca am citit tot ce este mai sus si "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul"

Imi cer scuze fata de moderator dar cum majoritatea a ignorat regula de baza a forumului de a discuta on-topic, o sa discut si eu off-topic.

beberonUS, spune-i lui Chief Webmaster MisterX, daca vrea "ceva" de la "altceva" macar sa aiba si el tupeul sa-si cumpere un domeniu + hosting. Profesionalism la greu!

MisterX, ce vrei sa faci? Strangi x freelanceri, si hop apare RentACoder mioritic (da, stiu ca exista deja piatadesoft.ro) in care tu esti afaceristul, nu?

MyMusic = template modificat

Introul de la misterx.as.ro este facut de el, asta accept, dar siteul nici macar sa nu viseze sa ne minta. Este o diferenta de la cer la pamant intre cele doua. Eu nu cred ca mintea umana poate sa-ti joace feste in asa hal, adica cum poti sa creezi cu asemenea diferente de finisare, munca intre ele. Si mesajul lui Neo m-a dat gata. Iar profesionalism din greu .... la 27 ani.

beberonUS, cati anishori ai? Prea multe puncte in ce spui! Iti sta pe limba urmatoare fraza sau esti balbait, ce ai? si acel "nush" - scrie asa pe irc imediat dupa asl pls.
La alt post de al tau, demn de Academia Romana, in care tu faci colegi de discutie prosti  sau fraieri, bineinteles iar cu puncte (...), presupun ca te crezi pe terasa carciumii de la coltul blocului unde vezi acei oameni care dupa 3 beri incep sa se jigneasca din nimic.  Deci cati anishori ai? Grupa mica sau mare?

Nu cred ca misterX sau tu beberonUS, ati facut vreodata vreun proiect de pagina. Costuri, oferte, discutie cu consiliu de administratie al clientului, care este firma la nivel national, doar un exemplu. Dar voi vorbiti aici.

La 27 de ani freelancer? misterX, cred ca esti suparat rau! Deja trenul este pierdut

Inca o data imi cer scuze pentru acest post, dar cred ca ar trebuie sa va mai ganditi cand vorbiti si maturizati-va. Spun eu care nu am decat 20 ani.

Edited by vrajitoru, 18 July 2005 - 23:17.


#32
beberonUS

beberonUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.07.2005
Hai ca asta e cam ultimu post...off topic...deci ma rat0nilor....pe misterx il gasiti in "cartile" de la Trendyflash, Macromedia, A-Design, XDataWeb, Rentacoder si asa mai departe...cu ei colaboreaza....pentru ca e la fel de bun ca si o firma....si...nu-mi explic cum un om care face template-uri pentru altii foloseste templateuri...da niste varzari...care s-au trezit peste noapte ca deschid si ei acolo...www....oa...ce fain.....blas bla bla...n-au de unde sa stie...mai aveti de invatzat...eu nu-s profesionist...sunt incepator...asa...bun...si pentru cel care a postat mai sus...nu-ti stiu numele da mi-e lene sa ma uit sa-l vad... IP ma...bun...pe final LP...si de acum daca mai vreti sa vorbiti vorbiti on topic....da`...nu prea e nevoie de voi...prin proiectu nostru...ca n-avem nevoie de varzari care sa vina sa comenteze aiurea...si fara sa cunoasca nimic....si tot pentru ala de mai sus:...................IP.... ... .... tu cati ani ai...ma rog...cate luni...nu raspunde ca nu e nevoie....

#33
xcuseme

xcuseme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 820
  • Înscris: 19.11.2002
acestea fiind spuse...
sa revenim la treburile noastre si sa lasam sa se aseze praful aici... ca nu se merita timpul pierdut

#34
Takeshy

Takeshy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,705
  • Înscris: 04.03.2005
:lol:
Ce se mai aude cu testul ala de inteligenta la inscriere pe softpedia?

Mah tu te auzi (vezi ce scrii)?

Voi fi nevoit sa fiu OFFTOPIC pentru ca nu meriti altceva
OMG

Quote

deci ma rat0nilor || da niste varzari
sa-ti faci prietenii ratoni  si varzari :death: si sincer astept warm+++++

Quote

pe misterx il gasiti in "cartile" de la Trendyflash, Macromedia, A-Design, XDataWeb, Rentacoder si asa mai departe
O fi si totusi ce se mai aude de wireframe-ul ala?
Macromedia  :lol:  where, where, where? Sincer o persoana care se vrea "in cartile" macromedia nu ar face astfel de greseli in propriul site

Quote

pentru ca e la fel de bun ca si o firma
Again OMG!!! Cred ca de asta e freelancer :)

Dar sa sarim de la competenta persoanei misterx si sa revenim la tine

Quote

care s-au trezit peste noapte ca deschid si ei acolo...www....oa...ce fain.....blas bla bla
Tu nici nu stii sensul cuvintelor "oa...ce site". Mai informeaza-te ce misuna pe www si apoi mai vorbeste.

Quote

si pentru cel care a postat mai sus...nu-ti stiu numele da mi-e lene sa ma uit sa-l vad... IP ma...bun...pe final LP
I don't get it?

Quote

si fara sa cunoasca nimic....
Bine ca stii tu  :huh:

Si la final  :finger:

#35
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

vrajitoru, on Jul 19 2005, 00:14, said:

Deci cati anishori ai?
Se pare ca 16:
http://www.ghici.ro/.../beberonUS.html

O mare varietate de astfel de oagari puteti gasi aici:
http://forum.softped...showtopic=68281

Delectati-va  :lol:

#36
mmariusel

mmariusel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 26.11.2001

beberonUS, on Jul 19 2005, 00:44, said:

cartile de la  Rentacoder

Arata-mi te rog ca m-ai facut curios. Linkul cu profilul lui pe RentACoder.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate