Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

benq el 71

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Creatza_anna

Creatza_anna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.06.2010
hey.. plz help me... am primit de la cineva un B-S EL71 si nu ma tine bateria deloc.. abea dak ma tine o zi intreaga si eu nu prea stau akasa si nu am ocazia sal incarca zilnic c sai fac ??
am bateria li-ion ungureasca  de 3,7 V 570mAh
  

plz help me
      
  aaaaaaa si pnm gaesc cablu de date ptr asta? k am intrebat peste tot apropa in braso si nimik.. :crybaby: :crybaby: :madanimated:

#2
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007
Benq-Siemens a dat faliment acum vreo 2 ani. Siemens a rămas istorie doar cu numele iar Benq nu mai produce telefoane. Am avut și eu unul pe vremea aia. E foarte greu să găsești accesorii pt ele. El71 era cunoscut pt bateria slabă. Recomand să te orientezi către alt telefon mobil dacă acesta nu te satisface. Nu prea ai ce face.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate