Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Brasov-Zaragoza

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
silviu77777

silviu77777

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.07.2009
Am si eu nevoie de ajutor.....vreau sa plec in Spania(Zaragosa) cu masina, nu am mai fost inafara tarii cu masina pana acum......m-ar interesa un traseu usor si rapid, nu vreau sa vizitez alta tara, vreau sa ajung cat mai repede(vreau sa merg numai cat e lumina afara....cam 3 zile) Spuneti-mi niste orase ca sa imi pot face traseu pe GPS.....Multumesc anticipat!
Am incercat toate metodele pe GPS si imi arata numai prin Italia
De preferat as vrea sa merg cat mai mult pe autostrazi

#2
ady_chesnoiu

ady_chesnoiu

    Supercharged

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,605
  • Înscris: 27.05.2007
In locul tau as face asa: Brasov-Sibiu-Arad-Budapesta-Viena-Klagenfurt-Padova-Milano-Genova-Nice-Cannes-Nimes-Montpellier-Barcelona-Zaragoza. Eu asa am facut ultima data si mi s-a parut un traseu foarte ok (bine eu vroiam si plimbare). Iti recomand sa mergi si noaptea, este mai aerisit traficul.

Mai baga un ochi pe aici: http://forum.softped...t...spania&st=0

Edited by ady_chesnoiu, 27 June 2010 - 11:39.


#3
bolo

bolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,012
  • Înscris: 01.11.2005
traseul optim si rapidveste prin Sloveniasi nu prin Austria sau Germania,este autostrada cu mici exceptii in ungaria(100km),Franta(30 km) ,mai gaseti un topic aici pentru Montpellier  http://forum.softped...t...t&p=8115047
In Spania poti merge pana la zaragoza fara sa platesti autostrada
NU te lua dupa colegul care spune sa mergi noaptea,pe canicula este foarte greu sa te odihnesti ziua

Edited by bolo, 27 June 2010 - 16:46.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate