Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...
 Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 

salut! as dori sa ma apuc de sala si nu stiu cum sa incep :-? ..ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi utile? multumesc

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
petry2dose

petry2dose

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 25.02.2008
Am 19 ani , 1.74 si 60 kg  si nu stiu ce fel de suplimente nutritionale sa iau , cum sa-mi desfasor antrenamentele etc ... daca-mi puteti da cateva raspunsuri v-as fi recunoscator.

Edited by petry2dose, 19 June 2010 - 16:48.


#2
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Vorbeste cu instructorul de la sala, el o sa iti dea sfaturile potrivite.

#3
petry2dose

petry2dose

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 25.02.2008

 Shock-G, on 19th June 2010, 17:55, said:

Vorbeste cu instructorul de la sala, el o sa iti dea sfaturile potrivite.
ms , dar credeam ca pana la el . mai exista cineva pe forumul asta care se pricepe

#4
bd_vr

bd_vr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,315
  • Înscris: 20.03.2008
Incepe prin a te documenta pe cont propriu pentru ca nu cred ca o sa stea cineva sa-ti spuna ce sa faci pas cu pas, mai ales ca n-ai mai facut acest sport.

Probabil nici nu stii sa faci corect exercitiile si deja vrei sa cumperi suplimente. In plus, daca tu nu mananci cum trebuie si ce trebuie poti sa iei si steroizi pentru ca tot n-o sa rezolvi nimic. Sportul asta nu se invata peste noapte (la fel ca si celelalte sporturi), chiar si veteranii in ale culturismului mai invata din cand in cand lucruri noi.

Edited by bd_vr, 19 June 2010 - 18:27.


#5
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
eu zic sa cauti pe aici pe forum la sectiunea culturism. sunt multi care au cerut asta si le-am dat raspunsuri destul de ample

#6
petry2dose

petry2dose

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 25.02.2008
multumesc mult de sfaturi

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate