Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Din Grecia in Italia cu masina

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
gecuhd

gecuhd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 06.07.2009
Voi pleca sa-mi vizitez fratele in Grecia si apoi as vrea sa trec marea si sa ajung in Italia la cumnata mea,stie cineva pe unde se poate trece ?
Traseul este: Hunedoara,Portile de Fier,Serbia,Macedonia,Grecia-(Platamonas-sejur)Larissa(aici este fratele meu),Atena...de aici ma cam impotmolesc ,nu stiu pe unde o sa merg sa ajung in Italia -Sicilia,(Etna),Roma,Venetia,Torino(aici este cumnata mea),Livigno,trecatoarea Stelvio Pass(neaparat este cea mai frumoasa trecatoare din lume),Davos,Innsbruck,Salzburg .Viena,Budapesta,si ACASA

#2
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Pai feribot ca sa te duca din Grecia pana in Italia am gasit de la Igoumenitsa sau Patras la Bari sau Brandisi, cam 55 de euro masina si inca pe atat de persoana.

Uite aici site-ul pe care sa incepi sa iti cauti: http://www.greekferries.gr/

Iti recomand Blue Star-ul, daca mergi toata noaptea cu feribotul macar astia mai au ceva canapele pe vasele lor imense unde poti sa dormi. Presupun ca te intereseaza cele mai ieftine variante, ca poti sa iti iei si cabina gen hotel care te va costa cat nu face. :)

Drum bun si distractie placuta!

#3
gecuhd

gecuhd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 06.07.2009
multumesc mult,normal vreau ceva mai ieftin

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate