Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir
 Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa
 

de ce asa?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
budha

budha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 20.01.2005
Salut.Hai ca mai intampin o mica problema...Am SpyBot ultima versiune..si cand se intampla vreo schimbare in registry..imi apare acea fereastra de atentionare si sunt intrebat daca permit sau blochez miscarea respectiva.Numai ca la mine acea fereastra este incompleta..in sensul ca unde trebuie sa scrie "permit" sau "blochez",nu se vede nimic;nu stiu care e una si care e cealalta..Eu l-am dezinstalat de 2 ori..dar degeaba.Cand l-am pus la loc...aceeasi problema.Atasez imaginea sa o vedeti.....;thx.

Attached Files



#2
dorutoru

dorutoru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 04.09.2003
Asta e din cauza unui bug prezent in TeaTimer. Pana apare un fix, poti sa il opresti de la Tools-->Resident si debifezi Resident "Tea Timer" (vezi sa ai selectat Mod "avansat" la Spybot). In loc de TeaTimer poti folosi SpywareGuard.

#3
lg

lg

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,743
  • Înscris: 20.08.2004
sau poti sa folosesti Ad-Aware SE 1.06 Pro, cu al sau modul Ad-Watch.

#4
budha

budha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 20.01.2005
am si ad aware 6 pro....dar vad ca nu si-a mai facut update de mult timp....nu stiu ce se intampla.....nu vrea........

#5
apollo_expert

apollo_expert

    Inactive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 12.06.2004
Acelasi lucru patesc si eu. Este un Bug. Dar nu ma deranjeaza atata vreme cat functioneaza Tea Timer. Cred ca in urmatoarele update-uri va fi inclus si un patch pentru el.

#6
Y0Y0

Y0Y0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 19.07.2005
Uninstall, sters din reg. dupa aia reinstalat si nu o sa mai ai nici o problema.Se mai intampla si la case mai mari ....  :deadtongue:

#7
apollo_expert

apollo_expert

    Inactive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 12.06.2004
La mine si-a revenit si fara sa ii fac nimic. Misto nu ?  :D

#8
budha

budha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 20.01.2005
Despre care anume vorbiti acum?  De Spybot sau de ad Aware pro?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate