Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Overbooking Carpe Diem Claros.

- - - - -
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#19
leonmaximilian

leonmaximilian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 17.06.2008
Eu chiar plec peste 3 saptamani si nu-mi fac probleme cu privire la overbooking. Am vorbit din nou la agentie si mi-au confirmat ca totul este OK deci pot pleca linistit. Voi scrie daca am posibilitatea imediat cum ajung acolo. Cred insa ca daca au fost ceva probleme ele se vor rezolva ca deja incep oamenii sa plece pt concedii. Hai sa nu mai punem paie pe foc si sa speriem oamenii caci nu este corect. Fiecare o sa vada la fata locului daca sunt sau nu probleme.

Apropo pt cei care merg la CDC, stie cineva de ce au toboganele un anumit orar? Am vazut in descriere ca sunt inchise intre anumite intervale orare si merg prin rotatie. Nu au suficient personal pt deservire?

#20
LILIELI

LILIELI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 21.04.2008
Care ce mai stiti de OB mai avem 2 saptamini si plecam in vacanta.Asteptam cu nerabdare.

#21
leonmaximilian

leonmaximilian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 17.06.2008
ajung in 14.06 ....mai vedem.

Edited by ferrellroo, 26 May 2010 - 21:00.


#22
Beks

Beks

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 14.02.2006
Oameni buni , eu AM SCHIMBAT ,aveam sejur cu incepere din 16 iunie si am primit la acelasi pret din 10 iulie. :coolspeak:
Nu ca m-as fi temut de panica creeata cu suprarezervarile ci pentru faptul ca am fost PROFITOR  :peacefingers:  si la aceeasi bani am primit in luna lui cuptor.Avantajul calaretului !
Mentionez ca nu sunt legat de o perioada de concediu ,eu si sotia suntem angajatii propriei firme.

#23
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
ultima informatie de la CDC : cei care nu vor incape la cdc  vor ajunge la hotel paloma pasha linga cdc  B)

Edited by rottweiler2007, 28 May 2010 - 13:54.


#24
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

 rottweiler2007, on 28th May 2010, 14:41, said:

ultima informatie de la CDC : cei care nu vor incape la cdc  vor ajunge la hotel paloma pasha linga cdc  B)
pe asta am auzit-o.......ceea ce nu stiu eu ,este daca paloma va fi gata sau nu pana pe 10 iunie,tu sti ceva?

#25
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 calin_oana, on 28th May 2010, 15:11, said:

pe asta am auzit-o.......ceea ce nu stiu eu ,este daca paloma va fi gata sau nu pana pe 10 iunie,tu sti ceva?
ei anunta ca vor fi gata pe 1 iunie, dar asa facea si cdc anul trecut...ca e gata maine, ca e gata poimaine, ca e gata ieri....

#26
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007

 rottweiler2007, on 28th May 2010, 14:41, said:

ultima informatie de la CDC : cei care nu vor incape la cdc  vor ajunge la hotel paloma pasha linga cdc  B)

probabil asta a fost si ideea!

#27
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 ANTURIUM, on 28th May 2010, 16:42, said:

probabil asta a fost si ideea!
iti trebuie o minte diabolica pt ideea asta iar prostul ala din spania nu are asa ceva.....

iar pin la urma, daca se lasa cu mutari, asta e, paloma pasha e nou noutz si esti la mare, faceti si voi haz de necaz si gata, nu o sa moara nimeni din asta, crezi ca daca te enervezi pe acolo si incepi cu amenintari rezolvi ceva ? canci ! mai rau iti faci tot tie, iti crapa o vena si tdpds  :naughty:

io nu l-am vazut pe Paloma Pasha ( PP ) dar in poze nu arata rau

Edited by rottweiler2007, 28 May 2010 - 16:49.


#28
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

 rottweiler2007, on 28th May 2010, 17:43, said:

iti trebuie o minte diabolica pt ideea asta iar prostul ala din spania nu are asa ceva.....

iar pin la urma, daca se lasa cu mutari, asta e, paloma pasha e nou noutz si esti la mare, faceti si voi haz de necaz si gata, nu o sa moara nimeni din asta, crezi ca daca te enervezi pe acolo si incepi cu amenintari rezolvi ceva ? canci ! mai rau iti faci tot tie, iti crapa o vena si tdpds  :naughty:

io nu l-am vazut pe Paloma Pasha ( PP ) dar in poze nu arata rau
  Cam asa arata de la distanta PP in 14aprilie,poate tot raul spre bine,daca nu vom avea loc la CDC vom vedea PP,eu zic ca serviciile vor fi bune la Paloma,totul e sa fie gata

Attached Files



#29
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007

 rottweiler2007, on 28th May 2010, 17:43, said:

iti trebuie o minte diabolica pt ideea asta iar prostul ala din spania nu are asa ceva.....

Tu zici ca-i prost eu zic ca nu!
M-am uitat putin pe site la Paloma Group... Pai si astia tot spanioli sunt . Corb la corb nu-si scoate ochii (aka  ii dam si vecinului putin cascaval, ca e niu entri  :naughty: )

#30
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 ANTURIUM, on 28th May 2010, 20:09, said:

Tu zici ca-i prost eu zic ca nu!
M-am uitat putin pe site la Paloma Group... Pai si astia tot spanioli sunt . Corb la corb nu-si scoate ochii (aka  ii dam si vecinului putin cascaval, ca e niu entri  :naughty: )
eu auzisem o birfa cum ca PP apartine lui TUI ....nu m-a interesat, insa, subiectul si nu am insistat, si cica cdc a platit deja 100 camere la PP pt perioada 15 - 25 iunie ! alooooooo, deontologul de serviciu nu mai zice nimic ?!

si inca ceva - la cdc,  haldun, directorul turc al hotelului a plecat, da fapt el asta imi spunea de la pasti cind am fost acolo, zicea atunci ca nu mai rezista cu spaniolul ala prost linga el.

Edited by rottweiler2007, 28 May 2010 - 19:45.


#31
AM0N

AM0N

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 01.08.2007
...iar daca va fi sa fie over booking, decat sa-ti faci nervi, vorba cainelui, Paloma Pasha n-arata rau deloc. Chiar deloc !...

#32
Ingerik

Ingerik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 31.10.2005
eu am primit mail de la agentie cu 2 variante mut intrarea (fara alte plati) la CDC in 10.07 sau aleg Paloma Pasha Resort 5* cica inaugurat acum 2 zileeee...
sfat?!?

Edited by Ingerik, 03 June 2010 - 07:20.


#33
LILIELI

LILIELI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 21.04.2008

 Ingerik, on 3rd June 2010, 08:14, said:

eu am primit mail de la agentie cu 2 variante mut intrarea (fara alte plati) la CDC in 10.07 sau aleg Paloma Pasha Resort 5* cica inaugurat acum 2 zileeee...
sfat?!?
Sfat nu putem sa iti dam despre PP dar si noi stam in dubi daca sa ne mutam sau nu dar pina la urma cred ca nu mai mergem la risc la CDC si ne vom muta hotelul este nou clar nu are ce sa fie neplacut mai ales ca lantul hotelurilor PASA este super ok ca si resorturi, absolut totul si nici nu mai trebuie sa dam nimica in plus la bani si sa tinem cont ca o camera la PP ESTE 1300 EUR dubla, deci o mica mare diferenta.Sper sa avem un concediu de vis.

#34
peggy22

peggy22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 29.02.2008

 LILIELI, on 3rd June 2010, 09:35, said:

Sfat nu putem sa iti dam despre PP dar si noi stam in dubi daca sa ne mutam sau nu dar pina la urma cred ca nu mai mergem la risc la CDC si ne vom muta hotelul este nou clar nu are ce sa fie neplacut mai ales ca lantul hotelurilor PASA este super ok ca si resorturi, absolut totul si nici nu mai trebuie sa dam nimica in plus la bani si sa tinem cont ca o camera la PP ESTE 1300 EUR dubla, deci o mica mare diferenta.Sper sa avem un concediu de vis.

Voua v-a oferit agentia varianta asta? Noi am tot intrebat daca sunt probleme de overbooking, dar am primit si de la agentie , si din Germania de la TUI iar apoi si de la hotel direct raspuns,  ca in cazul nostru totul e in regula. Agentia de aici nu ne-a oferit nici o varianta de schimb, plus ca am primit deja voucherele originale venite din germania.  Sa cred ca nu vom avea acolo la fata locului probleme.
Lileli, si voi sunteti din Cluj, si inca gasca mare , parca asa am retinut..

#35
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 Ingerik, on 3rd June 2010, 08:14, said:

eu am primit mail de la agentie cu 2 variante mut intrarea (fara alte plati) la CDC in 10.07 sau aleg Paloma Pasha Resort 5* cica inaugurat acum 2 zileeee...
sfat?!?
muta-te din 10 iulie, mergi pe mina mea

#36
peggy22

peggy22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 29.02.2008

 LILIELI, on 3rd June 2010, 11:25, said:

Da ai retinut bine mergem 12 masini si asa ne-am hotarit sa mutam la Paloma este un hotel nou sper sa fie ok asteptam poze de la cineva sa ne trimita o sa postam cind o sa le avem dar pe subiectul hotelului respectiv aici este vorba despre CDC sa nu uitam asta.In 2011 sper sa ajungem fara probleme la CDC.

Nu mi-ai zis: v-a oferit agentia sa schimbati pe motiv de overbooking, sau e initiativa voastra ? Si daca schimbati pt ca asa vreti, cei de la agentie nu va pun sa platiti ceva penalizari?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate