Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

Cazare Kuccukkuyu

- - - - -
  • Please log in to reply
115 replies to this topic

#91
ramo_2174

ramo_2174

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.07.2011
pentru intermediara. OKSIJEN MOTEL. 50 euro cam cu demipensiune ( 2 adulti si un copil).

 rodicabotez, on 2nd July 2011, 15:52, said:

buna ziua , ptr cei care pleaca din turcia o alta locatie de cazare este  Uzuncupru,60 km de Edirne , hotel Gulten -25 E camera cu mic dejun.
hotel curat,camere cu 2-3-4 paturi.


#92
relu17

relu17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 21.12.2003
Nu recomand hotel Aydin patronul este un mincinos ordinar. La dus am negociat pretul la 60 de lire de camera cu mic dejun si am spus ca venim si la intoarcere. Cand am revenit dupa 7 zile a profitat ca am ajuns dupa ora 9 seara si a cerut cu nesimtire 90 de lire pentru camera cu mic dejun. I-am aratat posteriorul si ne-am cazat la 100 de metri mai departe motel Montenegro (Ozel) cu 50 de lire pe noapte fara mic dejun. La Attila motel, Gultur  nu au vrut sa scada sub 75 lire cu mic dejun, poate si pentru ca era o ora tarzie. Vorba aia au si turcii nesimtitii lor, pacat ca am dat peste unul dintre ei.

Edited by relu17, 09 July 2011 - 20:06.


#93
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

 rodicabotez, on 2nd July 2011, 15:52, said:

buna ziua , ptr cei care pleaca din turcia o alta locatie de cazare este  Uzuncupru,60 km de Edirne , hotel Gulten -25 E camera cu mic dejun.
hotel curat,camere cu 2-3-4 paturi.




E aproape de România și este pretabilă numai pentru cei care pleacă târziu, după masă.

Oricum, in Kucukkuyu s-au porcit.
Anul ăsta am oprit în Ayvalik, cu 120 lire! :notangel:

#94
gini_eyes

gini_eyes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 19.05.2011
proaspat intorsi  din turcia,la intoarcere cazare kuccukkuyu gultur:ORIBIL!!!!!JEG!!!!40 euro cu mic dejun si cina.dar frate in ce hal de camera am putut sa stam.nimeni nu stia o boaba engleza,au si camere bune dar pentru cei care stau mai mult de o noapte si la niste preturi prea babane.deci nu recomand gultur.la aydin 40 euro fara nik.am zis pa pa!!!

#95
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006
Mai da cum draq la Motel Aydin 40 euro fara nimic?noi atat am dat anul trecut pt. 2 adulti si un copil da era cu cina si mic dejun in camera cu 4 paturi,la Club Gultur mai jos de 70 euro nu voia sa-mi lase camera tripla....

#96
gini_eyes

gini_eyes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 19.05.2011

 RamboX, on 11th July 2011, 16:47, said:

Mai da cum draq la Motel Aydin 40 euro fara nimic?noi atat am dat anul trecut pt. 2 adulti si un copil da era cu cina si mic dejun in camera cu 4 paturi,la Club Gultur mai jos de 70 euro nu voia sa-mi lase camera tripla....
pe cuvantul meu.chiar am fost dezamagita dupa ce am citit aici k la gultur e mai scump si la fata locului a fost invers.

#97
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
Eu la dus am dormit la aydin . Am ajuns la hotel in jur de 00:30 , a mvazut mai multe masini de romania si am oprit.
La receptie erau 2 romani , negociasera deja pretul, i-am intrebat direct pe ei cat e sa nu mai stau si eu sa ma tiganesc cu ala .
am platit 35 euro / camera cu mic dejun inclus .
Unele camere sunt infecte, miros a mucegai, baia e ruginita toata , mai bine dormi pe plaja .
Un prieten a primit apartament la banii astia , avea si 2 copii, o camera cu pat matrimonial si o camera cu 2 paturi single .

La gultur a mai stat cineva care a venit dupa noi cu 50 euro/noapte.

Eu unul nu as mai sta acolo, e clar ca profita de moment  si nu sunt seriosi , mi-e greu sa cred ca nu mai sunt si alte optiuni .

#98
gabim

gabim

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 30.05.2005
Acum 2 nopti am dormit la Gultur cu63 de euro 2 adulti si un copil,7 ani,cina si mic dejun.Pt 2 adulti ne cerea 50 euro dar cand au auzit de copil s-a suplimentat.La Aydin ne-au cerut 40 de euro cu mic dejun.Noi am vrut neaparat si cina ca eram obositi si nu aveam chef sa mai merg sa caut unde sa maninc.Iar la Aydin era o aglomeratie la piscina si o galagie ca am preferat Gultur,macar am mancat linistiti pe malul marii.Noi am mai incercat la cateva hoteluri,dar nu le-am retinut numele si erau mai scumpe ca anul trecut.Iar astia de la GUltur erau asa de scarbiti ca aveai impresia ca te tineau pe gratis.Dimineata am intarziat plecarea o ora pt ca un turc ne-a blocat masina,iar pe aia de receptie i-a durut undeva ca noi nu putem pleca.Pina la urma am rezolvat cu niste baieti care adunau frunze pe acolo,ei au reusit sa-l gaseasca pe turc.Am ramas scarbita de atmosfera si am zis ca la anul iau avionul,desi iubesc drumul cu masina.Oricum anul asta a fost plin de radare in Turcia.Daca anul trecut am intalnit 3 radare ,anul asta au fost peste 20.Imi pare rau ca nu le-am numarat.Din cauza asta am mers mult mai greu.Noroc cu turcii ca faceau cu farurile.

#99
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

 tak30ver, on 12th July 2011, 14:43, said:

..... a mvazut mai multe masini de romania si am oprit.
La receptie erau 2 romani .....



Nu este o regulă!
La întoarcere, am înnoptat în Keșan.
Am tras la un hotel situat chiar în giratoriul de la intrarea dinspre Babaeski, parcă Diana...
În parcare era o Skoda de București, dar condițiile erau execrabile.
Eu am plecat și am găsit alt hotel în centru... ăla cu Skoda, nu! :confuzzled:

#100
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
Nu am zis ca daca sunt romani -  gata treaba. Doar ca ai cu cine sa discuti , sa intrebi ce si cum, majoritatea nu prea vorbesc engleza.


Hotelul ala din Kesan e cel din spate de la Shell ? Sau ai intrat in oras? Ca am intrat si eu acolo dar nu avea camere libere, in schimb avea preturi afisate, 40 euro / camera/.

#101
leonktp

leonktp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 01.06.2008
ce hoteluri bune  pret/calitate recomandati pt tranzit zona Kucukkuyu,inainte sau dupa?

#102
ramo_2174

ramo_2174

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.07.2011

 leonktp, on 18th July 2011, 12:14, said:

ce hoteluri bune  pret/calitate recomandati pt tranzit zona Kucukkuyu,inainte sau dupa?
pentru intermediara. OKSIJEN MOTEL. 50 euro cam cu demipensiune ( 2 adulti si un copil).kukkukuiu

#103
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

 tak30ver, on 18th July 2011, 11:46, said:

Hotelul ala din Kesan e cel din spate de la Shell ? Sau ai intrat in oras? Ca am intrat si eu acolo dar nu avea camere libere, in schimb avea preturi afisate, 40 euro / camera/.

Care?
Ăla cu probleme, la care nu am stat, este cel de lângă Shell.
Cel la care am înnoptat este unul din centru.
Știu că în partea din spate avea parcare interioară, iar pe cealaltă parte a străzii din spatele hotelului era o stație PECO...

 leonktp, on 18th July 2011, 12:14, said:

ce hoteluri bune  pret/calitate recomandati pt tranzit zona Kucukkuyu,inainte sau dupa?


Depinde până unde mergi și cât mai poți conduce.
Eu am ales Ayazma din Aivalik! :thumbup:

#104
mounty01

mounty01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.01.2008
Depinde până unde mergi și cât mai poți conduce.
Eu am ales Ayazma din Aivalik! :thumbup:
[/quote]

Poti sa-mi spui cat te-a costat camera la Ayazma Butik Hotel din Ayvalik?

#105
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

 mounty01, on 3rd August 2011, 11:16, said:

Poti sa-mi spui cat te-a costat camera la Ayazma Butik Hotel din Ayvalik?






120 lire.
Plata cu cardul.
Net wireless.
Mic dejun foarte sățios!
Amplasare strategică, pe malul mării!

#106
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007
uitandu-ma pe harta, dupa Kucukkuyu mai sunt Altinoluk si Ackay. Cunoasteti cazari pe aici?

#107
d-petrica

d-petrica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.08.2011
plec pe 22/08/2011 ora20.00din bucuresti in turcia ,bodrum fara oprire merge cineva

#108
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

 zugry, on 13th August 2011, 13:27, said:

uitandu-ma pe harta, dupa Kucukkuyu mai sunt Altinoluk si Ackay. Cunoasteti cazari pe aici?




Păi între Kucukkuyu și Ackay sunt vreo 30 km.
Eu zic că nu prea are importanță această distanță, dar depinde și de unde pleci și unde vrei să ajungi....
Dă-mi ceva amănunte să te pot ajuta la fix!

 d-petrica, on 16th August 2011, 17:17, said:

plec pe 22/08/2011 ora20.00din bucuresti in turcia ,bodrum fara oprire merge cineva




Dacă nu găsești până atunci, ia-o din loc singur!
Cu siguranță găsești companion pe drum!
Eu așa am făcut!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate