Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...
 

Paris

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3369 replies to this topic

#3367
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009

 zugry, on 21st January 2010, 18:43, said:

Ca si destinatie de Valentine, am rezervat pentru Paris 16-20 feb atat avionul cat si hotelul.

Privitor la avion, am ales W!ZZ, dar sunt multe costuri ascunse. De la 69ron/bilet am ajuns la 586 ron / 2 bilete. Simplu, nu? Taxa emitere bilet, taxa rezervare, taxe, taxe, taxe...
Oricum, a fost cel mai ieftin si mai convenabil ca si orar de zbor. Blue Air ma intorcea pe la 3AM din Beauvais...

Hotel: villa Saint Martin, rezervat prin Paris-reservations.com, oferta platesti 3 stai 4, 235 E / 4 nopti, mic dejun inclus. E 3*** si arata binisor, pe langa Gare de L'est.

O sa citesc si eu topicul sa vad ce nu trebuie ratat si ce se paote face in 4 zile la Paris.

vedeti pe situl ala ca puteti gasi oferte de genul 2=3 sau 3=4 si pentru hoteluri mai ieftine, 1* sau 2 **


Probabil ai pus 2 bagaje de cala ca altfel nu prea iese (cu tot cu imbarcare preferentiala, care merita din plin, sper ca ai luat-o).
Vacanta placuta (cu haine groase)

#3368
mikapumpy

mikapumpy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 09.12.2008

 Iosimir, on 20th January 2010, 02:00, said:

9-13 februarie 2 peroane 4 nopti
He,he,he...si noi(eu cu prietenul)mergem tot intre 9-13 februarie,asa,ca de valentyne's.Banuiesc ca si voi zburati tot cu Wizz din Timisoara?!In ceea ce priveste cazarea incearca si pe Venere(noi de acolo am rez de data asta un hotel la 53€/noapte camera dubla,cu mic dejun(chit ca asta nu conteaza prea mult la ceea ce ofera frantuzii la acest capitol,comparativ cu flamanzii de noi),situat in AR 17,la granita cu AR18 ,cu statie de metrou langa hotel ,la 10 min de Sacre coeur.Mi-a convenit si dat faptului ca nu e departe nici Porte Mailot(acolo unde ne lasa autobuzul de la aeroport,in caz ca mergi cu Wizz) si e destul de aproape(cu metroul)de majoritatea obiectivelor cat si de zona La Defence...asa ca...ideal pt noi.Daca nu ,incearca si pe www.Paris35.com,sau pe lowcostholliday.com.Mai e un site:galahotels.com parca...oricum cauta cu google si gasesti!Vacanta placuta si cine stie poate ne intalnim in frumosul Paris!

Edited by mikapumpy, 22 January 2010 - 11:21.


#3369
angisz

angisz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 14.08.2009
Pentru amatorii de Disneyland , pe site-ul  fnac.fr este o promotie faina :DISNEY 1 JOUR 2 PARCS-VENTE FLASH-intre 24 si 29 euro.

#3370
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
VA ROG de acum sa deschideti discutii SEPARATE pentru orice problema, intrebare etc referitoare la Paris. Aceste thread-uri de sute de pagini nu ajuta cu nimic comunitatea si informatiile se pierd in multitudinea de pagini...

Va multumesc!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate