Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Motorola Milestone XT720

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Dheus

Dheus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 28.05.2009
Ce am urat la Acer Liquid a fost ca ecranul ocupa prea putin din spatiul acela mare de pe fata, iar la acest Milestone vad ca este la fel. Dar cum asta e pt multimedia, nu cred ca il mai intereseaza pe cumparator partea de design. Cam se bate cu N8 si Samsung Wave pe segmentul asta.

#20
bar0n

bar0n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 11.06.2005
Poza cu copacul, pentru o poza de 8 MP mi se pare cam aiurea. Nu sunt eu marele expert in fotografie dar arata rau. Cea cu blitz nu mai zic, nu inteleg de ce ai  mai pus-o, nu puteai sa pozezi ceva mai folositor?

#21
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postbar0n, on 22nd August 2010, 20:23, said:

Cea cu blitz nu mai zic, nu inteleg de ce ai  mai pus-o, nu puteai sa pozezi ceva mai folositor?

Dar tu de ce nu postezi ceva folositor?
Sunt pozele facute cu telefonul. Rele sau bune alea sunt. Le-am pus pentru ca cei interesati sa isi faca o idee despre performanta camerei.
Nu or fi ele cele mai reusite poze facute cu un telefon, dar nici cele mai proaste nu sunt.

Legat de update-ul la 2.2, Motorola nu a publicat inca timeline-ul pentru XT720. MOTORI are update-ul la 2.2 planificat pentru Q4 2010.
Fiind 2 device-uri asemanatoare, cred ca update-ul va fi portat rapid si pe XT720.

Edited by antinVidia, 23 August 2010 - 08:41.


#22
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Motorola Europa a anuntat zilele acestea un mic update pentru Milestone XT720, care ridica frecventa procesorul pana la 720MHz (de la 550MHz initial) si aduce functionalitate DLNA. Initial XT720 era anuntat cu procesor-ul "Up to 720MHz", dar a fost lansat cu procesorul tactat la 550MHz la fel ca si fratele sau asiatic XT720 MOTOROI.
    
"XT720 of either UK or German origin can now download new software that increases the processor speed (to 720mhz) and also introduces DLNA functionality."

Anuntul a fost postat pe pagina de Facebook - Motorola Europa.

Edited by antinVidia, 20 September 2010 - 08:49.


#23
motopanzer

motopanzer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.09.2009
Aceasta , chiar reprezinta o veste buna! :thumbup: Era si timpul, este adevarat ca o sa primeasca si update la Android3.0?

Edited by motopanzer, 20 September 2010 - 10:44.


#24
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Si acum o veste proasta : Milestone XT720 nu va mai primi update-ul (oficial) la Android 2.2.
Anuntul a produs nemultumire in randul utilizatorilor de pe Facebook, care au bombardat topicul respectiv cu injurii la adresa Motorola.
Pe buna dreptate. MOTOROI XT720 (versiunea asiatica) va primi update la 2.2, iar Milestone XT720 nu va primi.

#25
alex_herdea

alex_herdea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 22.07.2005
A incercat cineva acel update neoficial la android 2.2 (dexter)?
Cum se prezinta fata de versiunea stock, in sensul ca, este mai bine sa ramai pe 2.1 sau se comporta excelent si pe 2.2?

Multumesc

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate