Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
În UE, permis digital de conducato...

Spalatorie auto profesionala in I...

Anxietate si Safety behaviors OCD.

Conducta DN 800 pe teren construi...
 placa video buna pentru redare ca...

in cat timp se activeaza un abona...

Dilema dupa facultate

Reciclare metale - merita?
 Renault Arkana sh sau Sang Yong K...

La multi ani @ceanu1980!

La multi ani @KiloW!

ChatGPT - Certificat de rezidenta...
 Page numbers in Google Docs, dar ...

Prenadez dubios

WhatsApp pe cartela din routerul ...

Sursa 5V - DC OK?

Promo album RimeZic – ‘Naturale’

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

izzymusic

izzymusic

New Member

• Grup: Members
Uite ca dupa aproape un an de munca din 40 de piese RimeZic a selectat cele 18 care o sa intre pe primul volum al proectului ‘Naturale‘ de 92 de piese. Primul volum va aparea prin lunia iunie-iulie.Pe el o sa apare artisti ca Giovanni(Il-egal), Cumicu, Zombie THC, Arssura, Magic si poate alti!

Teaser-ul semnat RimeZic la primul volum al noului album ‘Naturale‘ ce va fi lansat cat de curand, este realizat pe un instrumental de la Ky-Mani Marley.

Promo album RimeZic – ‘Naturale’
http://www.supermuzi....ezic-naturale/

Pareri?

izzymusic

izzymusic

New Member

http://www.supermuzi...mezic-naturale/ link-ul corect

cutremurul

cutremurul

Member

ozzymusic hai sa-ti spun eu ceva ... de cand maneaua si hip-hop-ul s-au intalnit (in bine-cunoscutul loc "undeva-n balcani") de atunci toti CIUDA"tz"II au inceput sa asculte hip-hop si incep sa faca si ei muzica (uneori e teroare). Am si eu unul in cartier (sedativ isi spune) care e ceva in genul dar eu ascult de 8 ani hip-hop si nu mi-a trebuit sa ascult nici macar o piesa de-a lui ca sa-l intreb daca asculta "the mosh". Cel putin asta de-l cunosc nu l-am vazut in videoclipuri cu ochelari de cocalari si figuri dar asta e prea de tot ... (daca iei pe vreunu pe neve si-l intrebi care album s-a vandut cel mai bine pana in 2005 sau sa stie macar in ce an eu fac pariu pe oricat ca 75% MINIM nu cunosc, spun de parazitii ca "o ard naspa aia", de mafia ca "nu-mi place c@@@e cum o dau aia" si tot asa)

ATENTIE: respect munca fiecarei persoane in parte DAR decat sa va inmultiti precum ciupercile dupa ploaie nu mai bine faceti voi niste melodii pe care sa le ascultati cu "fratii" vostri ? Pe zi ce trece mai apare unu ... poate am si eu idei, poate are si altu dar decat sa le expunem mai bine stam in banca noastra si nu incercam sa ne dam in spectacol in ideea de a agata fete & alte tampenii ca noi facem CEVA

OFF: daca mai apar multi destia vorbesc foarte serios ca scot si eu album la plesneala, il dau cu 5 lei pe tarabe (fara coperta .... cd-ul in plic) dar pe el bag de la populara, hip-hop, manele, rock, ceva gen tokio hotel, pop  si de ce nu si house :) asta doar asa pentru a demonstra unora ca POT SI ALTII dar acei "altii" nu vor sa se dea in spectacol :D (si o sa fac si ceva colaborari daca ma ia capu mai tare....)

EDIT: REPET: respect munca acestui baiat dar nu prea e facut pentru asa ceva (parere proprie deci nu dati cu paru-n cap)

Edited by cutremurul, 10 June 2010 - 22:11.

izzymusic

izzymusic

New Member

:)) pai ca sa faci hip hop tre sa sti ce album ii cel mai vandut tre sa iti vezi de treaba ta si sa scoti melodii... asta ii un promo la album doar... o sa vezi ca o sa fie frumos albumul

cutremurul

cutremurul

Member

mda sigur ... eu sper sa fie si ii urez succes celui care il face dar dupa cum spuneam ... toti vor sa iasa in evidenta ...

androcks

androcks

Member

• Grup: Banned
de asta am renuntat eu la hip hop acum 3 ani.....
ca totul e praf.. check di siap?? what the fuck! kids go to school and stop making shitty music! or god will punish you! and i'm telling you..

izzymusic

izzymusic

New Member

no ia uitati acuma http://www.musicnons...ic-filmu-vietii ca a iesit si primul single de pe viitorul volum NATURALE sa curga muzica RimeZic !!! GoGoGo

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate