Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Am fost la un medium

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
Evening_light

Evening_light

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.11.2022

View Postdark, on 20 iunie 2022 - 12:44, said:

Posibil ca acele spirite să fi avut aportul lor la realizarea acestor evenimente, să intuiască o altă parte din întâmplările prin care urma să treci. Cert este că liberul tău arbitru este garantat. Eu asta cred. Nimeni nu este predestinat la o anumită acțiune din viața sa. O face dacă decide în acest sens. Iar cum tu ai decis să dai la o anumită facultate și să iei meditații într-un anumit loc, spiritele au aranjat anumite lucruri, au prevăzut altele, o parte au intuit și iată că ți-a venit ”ghicirea”, care, ce-i drept, s-a adeverit 100%.

Nimeni nu știe exact cum și ce se produce în cadrul acestor ședințe de ghicit. Doar ne dăm cu părerea.


In anume context liberul arbitru este garantat. Adica cand esti constient ca esti la butoane, ai constiinta de gandurile tale si de faptul ca ce gandesti se materializeaza. In mod curios, sunt unii care simt simt chestia asta si ... te ghicesc. Gandeste-te ca la un fel de aura perceputa si de altii.

Insa cand nu esti la butoane, esti sub influenta altora, adica nu mai ai liber arbitru. Sunt cei care desconsidera tot ce faci. In general sefii, dar nu obligatoriu. Si realizezi ca viata iti este condusa de altii.

Pentru amandoua cazuri sunt foarte bune sfaturile Sfintilor Parinti. Cei ce au nevoie vor gasi acolo informatiile potrivite.

#74
Chayah

Chayah

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,038
  • Înscris: 21.08.2016
Am văzut Life after death pe Netflix, un serial cu un medium celebru din câte am înțeles. Foarte interesant.

#75
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,529
  • Înscris: 16.03.2004

View PostChayah, on 30 martie 2023 - 10:07, said:

Am văzut Life after death pe Netflix, un serial cu un medium celebru din câte am înțeles. Foarte interesant.

E ficțiune, bah, că de aia se dă la televizor. E fictiv!

#76
Chayah

Chayah

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,038
  • Înscris: 21.08.2016
Este și ăsta un mod de a înțelege realitatea, nu zic nu.

#77
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,529
  • Înscris: 16.03.2004
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Abm70cw5I5c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu prea cred! Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate