Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Femeile sunt rele cu cele mai frumoase decat ele?

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#55
Lia-Lolita

Lia-Lolita

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 399
  • Înscris: 27.07.2010
Si cum iti manifesti tu, darkangelo, invidia pe femeile care si-au gasit marea dragoste?  :mellow:

#56
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View PostLia-Lolita, on 13th August 2010, 11:47, said:

Si cum iti manifesti tu, darkangelo, invidia pe femeile care si-au gasit marea dragoste?  :mellow:
le spun ca sunt invidioasa pe ele  :D

#57
Lia-Lolita

Lia-Lolita

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 399
  • Înscris: 27.07.2010
La naiba, azi e vineri 13 si iata cum aflu eu culmea rautatii, o metoda de tortura atit de vicioasa incit intrece orice imaginatie. darkangelo, sper sa nu ma indragostesc de tine, pentru ca o asemenea ingenuozitate intr-ale torturii ma aduce pe culmile extazului, de obicei. :P

#58
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005

View Postdarkangelo, on 13th August 2010, 11:45, said:

eu cred ca-s urata rau ca nu ma invidiaza nimeni  :lol: .

D-aia primești laptop-uri cadou? :D

View Postdarkangelo, on 13th August 2010, 11:45, said:

eu sunt rautacioasa in mod natural si nu ma prea roade invidia. singura chestie pe care sunt invidioasa este marea dragoste  :bigwhitegrin:

Eu doar pe Dumnezeu pot fii invidios. Nu de alta, dar chiar vreau să trăiesc veșnic.

#59
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009
Da, femeile sunt rele cu mine, confirm teoria la care se refera topicul.

#60
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006

View Postdarkangelo, on 13th August 2010, 11:45, said:

eu cred ca-s urata rau ca nu ma invidiaza nimeni  :lol: .


View PostOscilatrix, on 21st August 2010, 01:51, said:

Da, femeile sunt rele cu mine, confirm teoria la care se refera topicul.

Nici pe mine nu ma invidiaza nimeni, conform acestei teorii ar trebui sa ma impusc. Dar nu azi, nu inca :lol:

#61
drona3000

drona3000

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.12.2011
http://www.donebaby....aria/maria.html
Uitati aici cea mai mare rautate mica . Muhahahah :)

#62
n3xt

n3xt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 16.10.2006
Dupa parerea mea, rautatea precum si inocenta manifestata fata de alte fiinte sunt semnele clare ale unei constiinte dezechilibrate. La polul opus se afla misterul. Nu o sa te poti pronunta niciodata asupra lui.

#63
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View Postn3xt, on 3rd December 2011, 15:07, said:

Dupa parerea mea, rautatea precum si inocenta manifestata fata de alte fiinte sunt semnele clare ale unei constiinte dezechilibrate. La polul opus se afla misterul. Nu o sa te poti pronunta niciodata asupra lui.
constiinta, complexe de inferioritate, lipsa de educatie, meschinarie sau pur si simplu caracter urat. sau in cazul meu adn-ul  :naughty:

Edited by darkangelo, 03 December 2011 - 20:59.


#64
roua

roua

    Purtam marea in buzunarul de la piept.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,901
  • Înscris: 05.11.2006
Da. Dar asta intotdeauna spune ceva despre cea care se manifesta asa nu despre frumoasa care e tinta rautatilor. Problema e marcanta cand frumoasele isi fac tot felul de probleme, cand se culpabilizeaza. Cazuri mult mai multe decat s-ar putea crede.

Si o observatie personala. Eu nu sunt o frumusete insa sunt prezentabila si am patit de cateva ori urmatorul lucru. Nu si-au manifestat direct si frontal frustrarea (ca de fapt asta e nu rautate in sine) decat atunci cand am facut un pas gresit (am spus o tampenie, am reactionat aiurea intr-o anumita situatie, am gresit ceva, situatii dintre cele mai diverse). Iar constatarea ca de fapt ghimpele era demult acolo o poti face simplu. Reactia la greseala ta, fie ea si minimala, e intensa si disproportionata, semn ca de mult astepta o ocazie sa te plezneasca. :D

#65
mariantudor111

mariantudor111

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 09.05.2014
e rele rau bre fomeile ... si e moarte dupe mine ...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate