Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Rimini

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
aissa

aissa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 11.06.2007
ai unde sa stai direct pe nisip. sezlongurile se termina cu mult inainte de apa. noi nu am luat in nicio zi sezlong, am stat pe nisip langa apa.

#92
nicuzv

nicuzv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 23.10.2012

 aissa, on 06 martie 2017 - 19:13, said:

ai unde sa stai direct pe nisip. sezlongurile se termina cu mult inainte de apa. noi nu am luat in nicio zi sezlong, am stat pe nisip langa apa.
La Genova de exemplu nu iti da voie sastai pe nisip...te fugaresc smecherii..pentru.ca sant plaje private..si te obliga sa iei sezlong...daca nu pleci de acolo..

#93
aissa

aissa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 11.06.2007
nu e valabil pt Rimini....

Attached Files


Edited by aissa, 11 March 2017 - 17:49.


#94
REZA2015

REZA2015

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 26.02.2015

 shady_rulls, on 06 martie 2017 - 13:21, said:

Frumos concediu la Rimini, as avea o intrebare...toate plajele sunt cu sezlonguri? intreb pentru ca mie imi place sa stau direct pe nisip
Ziua buna..Toate plajele au sezlonguri, insirate pana pe la 20-30 metri de mare, pe urma este doar nisip, se poate sta direct pe nisip...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate