Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Unde este Mtz?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
130 replies to this topic

#127
daddy

daddy

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,914
  • Înscris: 08.02.2004

View PostCristianAdrian, on 5th June 2010, 22:17, said:

Recunosc ca pana acum nu m-am mai confruntat cu astfel de probleme... si cu astfel de oameni, cum e daddy. Sunt sigur ca ceilalti useri isi vor da seama cine minte si cine nu. Clar ca nimeni nu ar fi moderat mesajul daca frazele alea aratau cum ai afirmat tu acum. Cei ce au citit dimineata mesajul lui daddy necenzurat va rog sa spuneti voi ce ati vazut. Stiu sigur ca a citit cineva, nu mai tin minte ID-ul. Iar altui user care era tot asa ingrijorat de moderarea mea i-am transmis frazele sterse ca sa se convinga ca nu am actionat fara motiv, am avut inspiratia sa salvez textul in PC.
In consecinta, daddy, voi fi foarte atent la mesajele tale pe viitor. Nu ma sperie astfel de tertipuri, mi-ai dat o lectie pe care n-am s-o uit, de acum incolo voi pastra un print-screen la fiecare mesaj cu probleme, originalul va fi trimis la "sefi" daca e nevoie, iar vinovatul va suporta consecintele.

O seara buna.
Vad ca avem prostul obicei de a mai si minti ca sa ne justificam actiunile. Chiar asa, cine a intrat si a citit mesajul original este invitat nu sa-l scrie complet asa cum era ca asta nu am putut sa o fac nici eu perfect ci sa scrie un singur cuvant trivial sau care il poate incadra ca "limbaj neadecvat" pe care l-a citit acolo.
Iti multumesc pentru atentia pe care mi-o vei acorda. Nici pe mine nu ma sperie astfel de amenintari (tertipuri? Man, o dai in paranoia daca tu conideri ca am ajuns dupa atatia ani si la varsta mea sa recurg la tertipuri pe un forum.) Si te poti duce si bocind la "sefi". Sunt ai tai nu ai mei, asta sa-ti intre bine in cap.

O zi buna.

Edited by daddy, 06 June 2010 - 09:59.


#128
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,321
  • Înscris: 04.05.2006
N-am vrut sa mai postez pe acest topic, parerea mi-am spus-o deja si mi s-a si intarit prin niste...actiuni ulterioare, care n-au legatura cu forumul la modul direct. Trebuie totusi, sa fac niste precizari:

View PostMaresalul, on 6th June 2010, 07:38, said:

Sa nu mai vorbesc de motivatia trimisa pe mail lui Richelieu si faptul ca acesta a fost nevoit sa-si faca clona, cu care sa ceara pe abuzuri ridicarea... bascaliei.
Ca sa fim corecti, clona respectiva o aveam facuta de prin octombrie anul trecut. Am facut-o pentru a putea trimite un PM unui admin atunci...Ca acum am folosit-o pentru un prim(si ultim) post, e altceva. Dar daca n-as fi avut-o atunci, mi-as fi facut una.

View PostDanitzi, on 6th June 2010, 08:57, said:

Bascalia a facut-o in momentul in care a hotarit sa renunte la SP. Stia foarte bine ca Richelieu n-avea cum sa stea in suspend 2 luni si ca un SM i-o va ridica. De fapt Mtz nu s-a razboit cu Richelieu acesta fiind doar o victima colaterala. A fost rabufnirea lui prin care a vrut sa arate celorlalti ce inseamna sa ai putere si sa o folosesti fara cap.
Nu am fost deloc victima colaterala, am fost tinta acelui atac, fara doar si poate. Si asta pentru ca, in mintea lui, daca mi-am spus parerea despre el, parere formata pe alte arii (in asta nu am avut nevoie sa activez) inseamna ca sunt perfid si am fost trimis de catre gasca altor moderatori sa creez actiuni subversive la adresa lui .

PHOAAAAHOAAAHOAAAAHOAAAAAA unde duce megalomania unora.....:roflmao:

Quote

Dar daca dl Mtz este plecat in vacanta, si cineva intra pe contrul lui Se ma intampla si din astea!!

Asta..bineinteles, este o...gluma nu? Nu pot crede ca cineva poate scrie asa ceva la modul serios.

#129
taranu

taranu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 31.01.2006
@Richeliu si Maresalul am observat din posturile voastre ca sinteti niste tipi cerebrali,ce rost isi au discutiile in contradictoriu aici?Daca MTZ doreste sa revina asta e o problema care se poate rezolva doar intre el sm-ei si admini.Daca nu mai doreste sa revina din motive personale asta e optiunea lui si o respectam.MTZ are o pasiune VIDEO pentru care a muncit enorm,a avut realizari si a dat la toti cu generozitate din munca lui.Eu cred ca isi merita un topic,nu?Sint multi care posteaza sa ii multumeasca aici. :thumbup:

#130
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,321
  • Înscris: 04.05.2006
Singurul motiv pentru care initial am postat aici, a fost pentru a arata  si o alta fatza a lui MTZ si adevaratul motiv pentru care el a ales sa paraseasca forumul-motiv care nu are legatura cu nimeni altcineva decat cu el-. Nu am nici un fel de problema cu parerea si atitudinea pe care vreun user de aici o are fata de el, dar macar sa o aiba in cunostinta de cauza. Nu as mai fi postat daca nu ar fi avut acea iesire fata de mine, care nu a facut altceva decat sa-mi intareasca parerea conform careia, desi profesional o fi genial, ca om MTZ tinde vertiginos spre zero. Lucrul acesta mi-a fost intarit si de faptul ca mi-a sters un comment de pe blogul lui, chiar daca a fost scris intr-un lmbaj civilizat.  Si chiar si asa, aici nu as mai fi postat dar am vrut sa fac niste corecturi. Atat. E vorba de informare.

Promit ca nu ma mai bag :). Ce-am avut de spus am spus. Fiecare interpreteaza cum vrea.  Daca ati fi vrut un topic de multumiri, ar fi trebuit sa-l formulati ca atare ;). Asa imi pare mai mult un topic despre motivele pentru care a plecat...de-aia mi-am si permis sa ma bag.

#131
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

View Postjoystick, on 5th June 2010, 23:58, said:

Eu nu inteleg ce inseamna poza de mai jos.
ala este postul meu in care ii ceream lui pif sa nu mai abereze, pentru ca nu cunoaste detalii si mai mult, ii dadeam niste explicatii asupra catorva evenimente, inclusiv stergerea posturilor lui Richeliu

asa cum puteti vedea, Mtz pe care-l tot plangeti, nu a putut suporta adevarul si n-a avut nicio tresarire sa-mi editeze un post, conform adevarului lui personal, scotandu-l partial din context, in timp ce in ultima vreme a batut apa in piua cu posturile lui sterse

revenind

Mtz nu mai este moderator (la alegerea lui) iar cum discutiile astea au un potential ridicat de scandal intre adeptii lui si restul lumii, se inchide.

Daca aveti multumiri, rugaminti, etc ..va rog sa le trimiteti via PM, blog sau mailul din scriptul forumului.

Edited by Celest, 06 June 2010 - 10:50.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate