Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Paloma Pasha - Ozdere Kusadasi

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#91
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostPhx, on 25 iulie 2013 - 08:21, said:

Ma gandeam eu ca ceva "necurat" s-a intamplat Posted Image Mai ales ca "bafta" s-a repetat si la IC Green Palace apoi, unde in loc de un family room am primit un apartament cu 3 camere in lake villa, cu iesire la piscina din fata acestor lake villas. Multumim din suflet, a fost superb in ambele parti!!

birsey degil, hanim!

#92
eug75

eug75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 30.05.2010

View PostPhx, on 25 iulie 2013 - 08:05, said:

Ne-am intors de la Paloma Pasha foarte multumiti, ne-a placut totul, iar cireasa de pe tort a fost ca in loc de 2 camere cu land view, am primit (ni s-a oferit din propria lor initiativa) 2 terrace suites cu sea view si jacuzzi (patrate cam cu latura de 2.5m) pe terasa, la etajul 1, enormeeeee (si camerele de 70mp cu baie turceasca in baie, si terasele: nu exagerez cand spun ca puteai intoarce masina pe terasa, acum citesc ca au 100mp). Mi-a placut mult locatia, privelistea, marea curata care se adancea foarte lin (perfecta pt copii) si nisipul fin, piscina superba, mancarea buna, faptul ca nu era plin de rusi (predomina francezii)... Si ca o curiozitate: imnul hotelului e melodia lui Costi Ionita, numita "Show ca la Paris" Posted Image
totusi cat a fost camera la PP, eu stiu ca destul de mult

#93
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005

View Posteug75, on 08 decembrie 2013 - 20:18, said:


totusi cat a fost camera la PP, eu stiu ca destul de mult

Nu mai tin minte exact, dar parca in jur de 200 euro/noapte.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate