Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apartament Grecia - Kavala

obtinere venituri PFA / PFI in ti...

Recomandare Volvo

Diferenta suprafata teren
 Plafonare preturi energie

Vanzari foto - CIPA 2023

Recomandare perdele sau draperii ...

Invertor Victron Easysolar-II 48/...
 "Militarizarea" Antifraudei

Washington DC in 1940 - secvente ...

Miniatur Wunderland - Monaco

Familia Simpson
 plata impozit profit actiuni trad...

Extras de cont cu semnatura elect...

Ce parere aveti despre ascasa.de ...

Sfat achizitie bmw e92 320d

Paloma Pasha - Ozdere Kusadasi

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

Beks

Beks

Junior Member

• Grup: Members

View Postdobrescuflori, on 8th July 2010, 12:12, said:

Este cineva care a avut carpe diem si a primit altceva decat paloma?

stie cineva daca si paloma are OB la 1 august?

Eu sunt in acest moment la Paloma Pasha , trebuia sa fiu la CDC si am fost mutat.Sunt foarte incantat de ceea ce am gasit aici , hotel nou , nu aglomeratie , masa mai mult decat OK , cred ca dupa un an de munca va fi un concediu reusit .Timpul in acest moment e superbbb , insorit , marea calduta (nu exagerat).Parcare la masina din belsug.In acest moment suntem doar 2 masini de romania.Internet este free in receptie , iar daca vrei in camera este pe baza de username si password pe care le obtii contra cost , dar nu e cazul sa platesti , cat ai nevoie 10 min. pe zi vii la receptie iei de la bar ceva si verifici mailul , in rest suntem in VACANTA.

Nici vorba de Over booking.

Edited by Beks, 11 July 2010 - 06:56.

beatricemocanu

beatricemocanu

New Member

Mi-ar fi de mare ajutor un sfat despre Paloma Pasha sau Paloma Club.Am inteles ca Paloma Club este mai vechi dar este renovat iar camerele sunt standard pe cand la Pasha sunt camere de lux.Am avut neplacerea sa platesc un sejur la Carpe Diem Claros insa dupa tot haosul creat si conditiile execrabile trebuie sa gasesc rapid o alta varianta iar Paloma mi-a fost recomandat de catre agentie.Daca a fost cineva si ma poate ajuta rapid sa iau o decizie sau cunoaste si alte hoteluri sau cluburi de acelasi rang in zona Kusadasi i-as fi foarte recunoscatoare.Multumesc.

rottweiler2007

rottweiler2007

iubirea-i mare

• Grup: Senior Members

View Postbeatricemocanu, on 12th July 2010, 22:02, said:

Mi-ar fi de mare ajutor un sfat despre Paloma Pasha sau Paloma Club.Am inteles ca Paloma Club este mai vechi dar este renovat iar camerele sunt standard pe cand la Pasha sunt camere de lux.Am avut neplacerea sa platesc un sejur la Carpe Diem Claros insa dupa tot haosul creat si conditiile execrabile trebuie sa gasesc rapid o alta varianta iar Paloma mi-a fost recomandat de catre agentie.Daca a fost cineva si ma poate ajuta rapid sa iau o decizie sau cunoaste si alte hoteluri sau cluburi de acelasi rang in zona Kusadasi i-as fi foarte recunoscatoare.Multumesc.
kustur club, grand belish, la aqf nu mai sint locuri, deci prea multe nu ai de ales, forteaza agentia sa te mute pe bodrum la kefaluka  sau bodrum princess...sau chiar pe antalya la corinthia tekirova.

Edited by rottweiler2007, 13 July 2010 - 06:04.

LILIELI

LILIELI

Junior Member

Paloma Pasha clar noi am avut aceasi optiune de a ne muta si nu am ezitat.Nu ne pare rau deloc am avut 10 zile minunate.Va recomand acest hotel din suflet, o sa aveti tot ce va doriti.Concediu fain

dcr

dcr

Senior Member

Pentru tine si pentru cei interesati - alege Paloma Pasha! Am fost in aceeasi situatie - anulat rezervarea la CDC. eu deja am ajuns la PP - dar este mai bine la PP! Am fost foarte circumspect fata de PP (datorita lipsei de informatii) dar poti sa-l alegi fara grija: este neasteptat de ok! Cazarea. mancarea, baturile si serviciile sunt foarte bune, cel putin pana acum.
Si mie mi-a fost recomandat PP de catre agentie dar cred ca din cauza ca nu aveau altceva mai ieftin ca nu stiau mai nimic despre el. Intamplator, este foarte bine, poti veni linistita. nu sunt decat 4 famili de romani :coolspeak: !

bleumarin

bleumarin

Junior Member

View Postbeatricemocanu, on 12th July 2010, 21:02, said:

daca vrei un teritoriu mare, verde poti alege si paloma club sultan, noi am fost anul trecut si ne-a placut mult.

rottweiler2007

rottweiler2007

iubirea-i mare

am fost la PP ieri dupa amiaza, imi place hotelul, arata civilizat, are si 3 tobogane pt kinderi, are camere frumoase, e un hotel de recomandat

nu mi a placut receptia si am o vaga banuiala ca pe caldurile astea care s acum aici nu face fatza aerul cond in camere....

oztan

oztan

Senior Member

View Postrottweiler2007, on 16th July 2010, 07:38, said:

am fost la PP ieri dupa amiaza, imi place hotelul, arata civilizat, are si 3 tobogane pt kinderi, are camere frumoase, e un hotel de recomandat

nu mi a placut receptia si am o vaga banuiala ca pe caldurile astea care s acum aici nu face fatza aerul cond in camere....

Salut ;  pt  copil de  3  ani  ce  zici ?  Merita  ?

rottweiler2007

rottweiler2007

iubirea-i mare

View Postoztan, on 16th July 2010, 11:00, said:

am sa ti raspund citindu l pe maestrul gogoroiu : copilului ala de 3 ani i ar place si la vama veche, problema este in capul parintilor acelui copil de 3 ani

am mai scris aici de citeva ori : am scos anul trecut o familie de forumisti cu plod de 3 ani dintr un tarc mult laudart pe aici si i am dus cu tot cu plodul din dotare la oludeniz iar copilului ala de 3 ani i a placut mult mai mult pe pietrisul din oludeniz decit pe nisipul din belek

Beks

Beks

Junior Member

View Postrottweiler2007, on 16th July 2010, 07:38, said:

Aici te inseli , poti face "morga" in camere , azi noapte m-am trezit sa pun temperatura mai mare deoarece era prea frig in camera...Aerul conditionat e separat pe fiecare camera si e super OK.

P.S. De ce nu ai dat un semn de viata sa ne spui ca vii aici , mai ales ca suntem 4 familii de softpedisti.Beam un EFES impreuna , Efes adevarat ca la mama lui, neadapat .Aici nu se adapa berea....

View Postoztan, on 16th July 2010, 11:00, said:

OZTAN , sunt aici la PP , pentru un copil de 3 ani e super OK , o sa-i placa , crede-ma pe cuvant....

oztan

oztan

Senior Member

View PostBeks, on 16th July 2010, 14:21, said:

OZTAN , sunt aici la PP , pentru un copil de 3 ani e super OK , o sa-i placa , crede-ma pe cuvant....

Multumesc , Concediu cat mai  placut ! !

rottweiler2007

rottweiler2007

iubirea-i mare

View PostBeks, on 16th July 2010, 14:21, said:

Aici te inseli , poti face "morga" in camere , azi noapte m-am trezit sa pun temperatura mai mare deoarece era prea frig in camera...Aerul conditionat e separat pe fiecare camera si e super OK.

P.S. De ce nu ai dat un semn de viata sa ne spui ca vii aici , mai ales ca suntem 4 familii de softpedisti.Beam un EFES impreuna , Efes adevarat ca la mama lui, neadapat .Aici nu se adapa berea....

nu am zis ca bag mina foc pt aer, am zis doar ca am o vaga banuiala, am vazut vreo 5 camere de toate tipurile si in toate era sauna...si mai mereu ma feresc de hotelurile cu cu aer centralizat

nu am scris ca ajung la PP pt ca am venit cu aeroplanul si m am hotarit pe drumul dintre izmir si kusadasi sa fac o vizita la PP, am vazut in parcare o singura masina de romania, nu am retinut marca dar avea numar de dolj....in fine, nici nu am stat sa inspectez parcarea.

hotelul mi a placut insa....cam izolat insa pt gustul meu, dar in fine, nu eu imi fac vacantele in ozdere

azi am fost in milipark, iar acum plec la o circiuma in afara kusadasiului....dar cu siguranta nu in ozdere

vacanta placuta in continuare si spor la efes neadapat

ps. eu stau la charisma unde efesul e adapat...dar am baut efes la sticla in milipark azi si e mare diferenta intre gustul de bere la doazator si berea la sticla....te rog bea mai intai un efes la sticla si apoi da ti cu parerea daca ai bere in apa la PP...fa experienta asta rogu te...nu exista hotel din turcia unde berea de la dozator sa nu aiba aiba in ea dar la unele din pacate este bere in apa...berea din toate resorturile olinclusive din lume se numeste bere de consum...si chiar daca nu are apa e o bere mai slaba...deci bea un efes la sticla si fa diferenta.

si inca ceva, aici la charisma pe bere dau bani si tot are apa in ea, ca e de la dozator si tre sa manince si gura lor

Edited by rottweiler2007, 16 July 2010 - 19:02.

dobrescuflori

dobrescuflori

New Member

am si eu o intrebare ,daca la pp la restaurantele a la card se plateste?

Beks

Beks

Junior Member

View Postdobrescuflori, on 16th July 2010, 22:46, said:

am si eu o intrebare ,daca la pp la restaurantele a la card se plateste?

Ai gratuit cate o rezervare la fiecare , eu cel putin nu am facut rezervare la nici unul , era suficienta si variata mancare la restaurantul mare.

View Postrottweiler2007, on 16th July 2010, 19:47, said:

nu am zis ca bag mina foc pt aer, am zis doar ca am o vaga banuiala, am vazut vreo 5 camere de toate tipurile si in toate era sauna...si mai mereu ma feresc de hotelurile cu cu aer centralizat

nu am scris ca ajung la PP pt ca am venit cu aeroplanul si m am hotarit pe drumul dintre izmir si kusadasi sa fac o vizita la PP, am vazut in parcare o singura masina de romania, nu am retinut marca dar avea numar de dolj....in fine, nici nu am stat sa inspectez parcarea.

hotelul mi a placut insa....cam izolat insa pt gustul meu, dar in fine, nu eu imi fac vacantele in ozdere

azi am fost in milipark, iar acum plec la o circiuma in afara kusadasiului....dar cu siguranta nu in ozdere

vacanta placuta in continuare si spor la efes neadapat

ps. eu stau la charisma unde efesul e adapat...dar am baut efes la sticla in milipark azi si e mare diferenta intre gustul de bere la doazator si berea la sticla....te rog bea mai intai un efes la sticla si apoi da ti cu parerea daca ai bere in apa la PP...fa experienta asta rogu te...nu exista hotel din turcia unde berea de la dozator sa nu aiba aiba in ea dar la unele din pacate este bere in apa...berea din toate resorturile olinclusive din lume se numeste bere de consum...si chiar daca nu are apa e o bere mai slaba...deci bea un efes la sticla si fa diferenta.

si inca ceva, aici la charisma pe bere dau bani si tot are apa in ea, ca e de la dozator si tre sa manince si gura lor

Si aici iti dau o veste buna ......efes blonda e la dozator si iti spun ca daca am baut 3 beri le-am simtit , iar efes DARK e la sticla si e la DISCRETIE.....exclus astfel varianta adaparii....

rottweiler2007

rottweiler2007

iubirea-i mare

View PostBeks, on 17th July 2010, 06:42, said:

Ai gratuit cate o rezervare la fiecare , eu cel putin nu am facut rezervare la nici unul , era suficienta si variata mancare la restaurantul mare.

Si aici iti dau o veste buna ......efes blonda e la dozator si iti spun ca daca am baut 3 beri le-am simtit , iar efes DARK e la sticla si e la DISCRETIE.....exclus astfel varianta adaparii....
atunci inseamna ca au servicii bune anul asta, dar niciun an nu seamana cu altul sint curios daca si vor mentine serviciile astea si anul viitor, apropierea de cdc poate fi contagioasa

zerro80

zerro80

Member

Salut. Ne mai puteti pune niste poze din camere standard. Noi o sa mergem in septembrie si as vrea sa vad cum este. Multumesc.

calin_oana

calin_oana

Member

View PostBeks, on 17th July 2010, 06:42, said:

Buna seara Bistrita!!!Va simtiti bine la PP???Concediu placut si va rugam sa le transmite-ti salutari la Osman si la Jambo,din partea clujenilor care i-au invatat cateva cuvinte in romana.

cristianford

cristianford

Junior Member

View PostLILIELI, on 13th July 2010, 08:53, said:

Paloma Pasha clar noi am avut aceasi optiune de a ne muta si nu am ezitat.Nu ne pare rau deloc am avut 10 zile minunate.Va recomand acest hotel din suflet, o sa aveti tot ce va doriti.Concediu fain

Cate familii de romani erau la PP? La Kefaluka au fost in acea perioada cca. 72 de familii si ca de fiecare data am stiut sa ne "facem cunoscuti ca romani!!!". In rest totul a fost SUPER OK. O sa scriu mai multe pe site-ul unde a scris sabiego.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate