Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Paloma Pasha - Ozdere Kusadasi

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#19
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcalin_oana, on 4th June 2010, 22:48, said:

am vazut si eu cam 200 de poze de azi 4 iunie suficiente ca sa-mi dau seama ca ne vom simtii minunat.
cu siguranta asta arata foarte bine si vad ca au respectat ce au promis, adica au deschis la 1 iunie si in plus asta e construit pe teren plan nu in scari precum cdc

#20
LILIELI

LILIELI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 21.04.2008

View Postrottweiler2007, on 5th June 2010, 06:53, said:

cu siguranta asta arata foarte bine si vad ca au respectat ce au promis, adica au deschis la 1 iunie si in plus asta e construit pe teren plan nu in scari precum cdc
Super tare concediu o sa fie la bani de CDC vom sta la PP

#21
AM0N

AM0N

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 01.08.2007
Un link  cu pozele de la Paloma Pasha, ceva ?

#22
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

View PostAM0N, on 6th June 2010, 13:25, said:

Un link  cu pozele de la Paloma Pasha, ceva ?

gasesti si pe facebook, cauta dupa "paloma pasha"...:P

Edited by ferrellroo, 07 June 2010 - 23:45.


#23
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Va rog frumos sa renuntati la chat/offtopicuri/flame etc. Au fost sterse posturile.

Enjoy`


#24
florin.florescu

florin.florescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 25.08.2006
Salut, daca a ajuns cineva acolo, e invitat sa posteze pareri sau chiar poze. Eu am gasit ceva poze :
http://www.facebook....o...66&view=all

http://img692.images...g/image1bi.jpg/

* daca aveti un GPS, puteti posta o pozitie lat/long....cred ca ar fi bine venita. Multumesc

#25
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
da bine in poze PP asta, sint curios cum va avea serviciile  ca de poze sint satul

Edited by rottweiler2007, 09 June 2010 - 08:07.


#26
LILIELI

LILIELI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 21.04.2008

View Postrottweiler2007, on 9th June 2010, 08:48, said:

da bine in poze PP asta, sint curios cum va avea serviciile  ca de poze sint satul
Poze in 29.06.2010.

#27
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostLILIELI, on 10th June 2010, 13:19, said:

Poze in 29.06.2010.
vezi ca PP are ob intre 18 si 20  :naughty:

#28
Ingerik

Ingerik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 31.10.2005
exact; si acest hotel l-am taiat din lista

acum astept rezervare de la al 3-lea hotel Ephessus Princess; oare cate agentii procedeaza asa cu clientii

#29
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostIngerik, on 10th June 2010, 14:15, said:

exact; si acest hotel l-am taiat din lista

acum astept rezervare de la al 3-lea hotel Ephessus Princess; oare cate agentii procedeaza asa cu clientii
vezi ca EP e naspa grav, te intepi a 3-a oara

Edited by rottweiler2007, 10 June 2010 - 13:44.


#30
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

View PostIngerik, on 10th June 2010, 14:15, said:

exact; si acest hotel l-am taiat din lista

acum astept rezervare de la al 3-lea hotel Ephessus Princess; oare cate agentii procedeaza asa cu clientii

EP??? nu te-as sfatui sa te cocotzi pe deal acolo... a aiurea tare de tot. plaja naspa, intrare in apa de pe ponton, deal de urcat la greu... mai gandeste-te!!!

Attached Files


Edited by papone, 10 June 2010 - 14:09.


#31
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postpapone, on 10th June 2010, 15:08, said:

EP??? nu te-as sfatui sa te cocotzi pe deal acolo... a aiurea tare de tot. plaja naspa, intrare in apa de pe ponton, deal de urcat la greu... mai gandeste-te!!!
iar camerele de la EP sint naspa rau de tot, ordinare chiar, mai bine e la surmeli sau tusan sau grand belish

#32
daidai1

daidai1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 05.03.2010

View PostIngerik, on 10th June 2010, 12:15, said:

exact; si acest hotel l-am taiat din lista

acum astept rezervare de la al 3-lea hotel Ephessus Princess; oare cate agentii procedeaza asa cu clientii

go to Surmeli sau Aqua Fantasy

#33
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

View Postdaidai1, on 10th June 2010, 15:11, said:

go to Surmeli sau Aqua Fantasy

daca AF e prea scumpic, ramane surmeli... asta macar are 3 piscine outdoor si o super plaja fata de altele...

#34
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
grand belish e ieftin acum in iunie, e 42 euro / pers / zi iar hotelul e brici

#35
cristianford

cristianford

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.06.2009
Nu prea am scris pe forum pentru ca nu imi place sa "discut" prin scris cu toate ca citesc cam tot ce se scrie pe aici. Cred ca pot sa intervin si eu in aceasta "povestioara". Inca de la inceput, fara a da impresia ca sunt subiectiv, cred ca agentia de la Cluj (eu sunt din Bucuresti) a facut un efort pentru a muta turistii care au cumparat sejururi la CDC in perioada 15-30.06.2010. De ce afirm asta, pentru ca niciun forumist nu a mai facut atata tamtam cu OB de la CDC cu exceptia celor care au cumparat de la agentia de la Cluj si a celor care au ceva cu cei care "au ceva comun cu acea agentie". Oare sa cred ca din cele cca. 360 de OB de la CDC cca. 20-25 au fost de la agentia din Cluj si restul de la agentii din strainatate!!!???!!! Asa ceva imi este peste putinta sa cred mai ales ca pe forum au fost destui care au spus ca pleaca la CDC in perioada 15-30.06.2010. Cred ca acestia si-au spus ca vor fi la prima ora acolo si-i vor bate la fund pe ceilalti care vin dupa ei si aceia vor pleca la alte hoteluri!!!! Cum va imaginati ca le-ar fi acelora care nu primesc camera la CDC si care dupa cateva ore de "discutii" cu personalul de la hotel, obositi dupa un drum lung, vor pleca la un alt hotel - asta in situatia in care s-ar gasi unul care ar fi pe placul lor (LIBER) intr-un scurt timp? Asa ca agentia de la Cluj cred ca asteptat pana in ultimul moment ca sa vada daca poate rezolva cu CDC sau cu altele. Cu toate scuzele de rigoare si fara a jigni pe nimeni, cine crede ca este asa de simplu se inseala, mai ales ca printre cei care fac afirmatii de acest gen sunt si "profesionisti". La un momentdat eu cred ca au fost mici rautati din partea lor, dar ulterior si-au dat seama ca este loc sub soare pentru toata lumea, ca toti trebuie sa manance o paine si asta este foarte bine. Si eu am fost in aceasta situatie si anume la sfarsitul lunii mai am contactat agentia si le-am spus ca stiu de OB, iar ei mi-au spus sa am rabdare ca vor rezolva intr-un fel aceasta situatie. La inceputul lunii iulie am fost sunat de la agentie si mi s-au propus 3 hoteluri printre carePP si EP. Am acceptat imediat PP. La sfarsitul saptamanii trecute am fost contactat de agentie si mi s-a spus ca PP a intrat in STOP, nu cardiac (ma asteptam la asa ceva!!). Atunci le-am spus ca vreua sa fiu mutat intr-unul din hotelurile: SeaLight, Rixos Bodrum, Isil Club sau Kefaluka. Am ales aceste hoteluri din mai multe motive si anume: la primul hotel din Kusadasi am fost anul trecut are UAI si pentru cineva fara copii este foarte bun, iar de celelalte auzisem si am vrut un hotel de 5* cu UAI (chiar daca este mai scump). Se pare ca agentia si-a facut socotelile si a hoarat ca poate plati o diferenta de pret numai pentru Kefaluka. Asa ca pe marti sau miercuri mi-a spus ca-mi poate da Kefaluka dar ca mai dureaza pana vineri pentru vouchere. Am acceptat la telefon si asta a fost tot. Sunt tare curios cati dintre cei care au cumparat sejururi, in perioada critica de OB, vor fi acceptati la CDC in perioada 15-30.06.2010. Ce scuze vor da agentiile care vor avea "reprosuri" din partea turistilor pentru neprofesionalismul lor!!! Imi pare rau de userul ingerik, dar cred ca daca se informa mai mult si negocia mai bine obtinea si el un Kefaluka sau alt hotel mai bun. PERSONAL II DORESC UN CONCEDIU FRUMOS. Inca odata vreau sa fac precizarile care se impun in aceasta situatie si anume: ca nu fac parte din grupul oanei, cu toate ca m-am consultat cu ea, si nu fac lobby pentru agentia de la Cluj. EU CRED CA EXECUTIVUL AGENTIEI DE LA CLUJ A PROCEDAT CORECT si de fapt toata vina pentru situatia creata o poarta managerul CDC.
Hai sa lasam la o parte rautatile si invidia pentru ca "ESTE LOC SUB SOARE PENTRU TOTI"!!!
Ne auzim dupa 30.06.2010

Concediu placut la toti!

#36
florin.florescu

florin.florescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 25.08.2006
Am ajuns la Paloma la ora 14.00. Au spus ca dureaza o ora sa aranjeze camera. La 15.05 m-au anuntat ca mai dureaza o ora. E 15.30 si sunt tot in lobby....pregatesc camera ( cred ca ii pun beculete :) ). Din soseaua principala care merge spre Ozdere, se urca pe un drum neasfaltat ( dar bun) pana la hotel. Prima impresie : Super!!! Arata bestial, totul e nou, netul merge bine in lobby ( pentru net in camera se plateste 5 euro - 6 ore! ), la bar in lobby bautura destul de diversificata. Am luat un gin-tonic si fistic ( e bestial) si astept sa treaca timpul. Ne-au primit la receptie cu cate un pahar de sampanie ( vin spumant...). Mai vedem dupa cazare ce o sa fie. In Izmir azi, pe drum, erau 39 de grade!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate