Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

DVD & MiniDVD authoring

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
dan_69_ro

dan_69_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.10.2003
Eu am un DVD-RW Sony DRU510A. Am incercat sa scriu un DVD cu el, pe un DVD-R Raxon, dar din nefericire nu il vad pe home-DVD-ul hardware si nici pe doua din trei DVD playere interne PC la care am acces. As putea spune de fapt ca reusita 100% am avut numai pe burner. Puteti sa-mi dati o mina de ajutor?

#20
Amyd

Amyd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 578
  • Înscris: 01.02.2002
Da si tu un pic mai multe amanunte referitoare la ce softuri ai folosit, Dan, pentru realizarea respectivului disc. E foarte important.

Eu am exact aceiasi unitate si merge perfect, facand o gramada de DVD-uri.

Salutari,
Andrei

#21
dan_69_ro

dan_69_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.10.2003
Am folosit in prima faza Pinnacle Edition 5 pentru editare. Tot cu el am creat si imaginea DVD, dar din nefericire nu imi vede burnerul. Asa ca am scris cu doua softuri separat. Mai intii cu Sonic MyDVD si apoi cu Veritas DVDNow, ambele din pachetul de software venit cu burnerul. Oare sa fie problema in faptul ca am scris pe un DVD-R si nu pe un DVD+R? Am mai incercat odata pe un DVD+R si DVD-ul a fost citit ok. Tu scrii pe DVD-R? Mi-ar fi de mare folos sa pot folosi blankurile cu -, avind in vedere diferenta de pret intre ele.

Oricum, iti multumesc pentru raspuns.
Dan

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate