Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

Corida cu final tragic

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
floryyn

floryyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,663
  • Înscris: 30.07.2005
Am rămas impresionat de acest incident:  

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/QYgbXVvES2I?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mă întreb dacă acel toreador a scăpat cu viață până la urmă și dacă va mai avea curajul să intre în arenă vreodată...

Edited by floryyn, 24 May 2010 - 17:03.


#2
m0rpheus

m0rpheus

    Ză uan!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,844
  • Înscris: 26.02.2008
Eu nu. Să mai apară de ăștia, să îi mai rărească, poate se interzice o dată pentru totdeauna acest "sport"

#3
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,449
  • Înscris: 17.04.2006
A scapat cu bine nemernicu'

#4
bogdy68

bogdy68

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,277
  • Înscris: 09.02.2007
Ma mir cum de i-a rezistat mandibula...

#5
DRAKo

DRAKo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 12.04.2006

View Postm0rpheus, on 24th August 2010, 00:29, said:

Eu nu. Să mai apară de ăștia, să îi mai rărească, poate se interzice o dată pentru totdeauna acest "sport"

Si eu sunt TOTAL de acord cu tine!

Asa ar trebui sa sfarseasca toti criminalii astia care se cred sportivi.

In aceasta seara "navigand" de pe un post TV pe altul am ajuns la SportRO unde era o corida, am ramas blocat timp de cateva minute "admirand spectacolul". Nu am inteles ce cauta asa ceva pe un post de sport!
Cum se poate ca in secolul XXI "oamenii?!" sa se distreze la astfel de "spectacole"?
Nu-mi vine sa cred, sunt socat! Atat de multi prosti care sa se bucure ca vad niste BOI care chinuie un taur.
Nu-mi vine sa cred ca UE au intervenit la noi in tara in cazul taierii porcilor, considerandu-l barbar si nu ia nicio masura impotriva acestor sadici.

#6
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
fuck him , stia ce riscuri isi asuma , mai rau imi pare de un gandac pe care-l strivesc decat de acel "sportiv"

alti smecheri:

[ http://i260.photobucket.com/albums/ii38/drewblue6/47EE6605000C1FA00000350022165514-3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://1.bp.blogspot.com/_ckBlasgNSzg/SFq7kl2KdaI/AAAAAAAAGWk/lRQoB46jgHw/s400/Matador+Gored+In+The+Butt.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


[ http://www.funnydb.com/big_791225188791.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by costy_ytsoc, 27 February 2011 - 18:24.


#7
alin g

alin g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 548
  • Înscris: 08.10.2006
foarte tari imaginile astea.asa le trebuie

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate