Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

Air Bucharest

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#73
Music-Box

Music-Box

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,062
  • Înscris: 16.02.2017
Caruciorul cand ajungi langa avion o sa intre la cala de bagaje,asa am vazut ca au procedat cand am plecat eu. (vorbeste cu cucoana care iti cantareste bagajul si iti da biletul de avion).
100% pleci cu TIB pt ca e zbor de Grecia.

#74
mdt

mdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,623
  • Înscris: 12.12.2006
La toate companiile cu care am zburat caruciorul era separat, bagajul infantului si se transporta gratuit. Unele companii nu mai ofera bagaj de mana pentru infant daca ai carucior, dar nu am vazut sa inlocuiasca bagajul de cala al parintelui.

Caruciorul de preda si preia la scara avionului ( la burduf) si este pus la cala de catre un angajatz

#75
csm75

csm75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 04.01.2007
Am venit ieri din Rodos cu BUR_204, plecare 15:40. Haos total:
Am fost ultima familie care a urcat in avion. Locurile pe care ni le-au dat erau ocupate. Le-au spus pasagerilor sa se aseze unde e liber.
Ne-am certat vreo 10 minute cu insotitoarele, cu cei care stateau pe locurile noastre si nimic. Am stat imprastiati prin avion pana la Bucuresti.
In viata mea nu am patit asa ceva, am stat relaxat la checkin stiind ca am locuri, nu credeam ca trebuie sa ma imbulzesc ca la RATB.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate