Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Partener de calatorie

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
adiliki222

adiliki222

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 596
  • Înscris: 15.12.2009
Salut.
Am deschis acest topic vazand ca nu exista niciunul (pardon, exista cel putin unul cunoscut de mine, insa e axat doar pe Asia) referitor la tovarasii de calatorie. Banuiesc ca sunt multi care-ar pleca catre destinatii mai indepartate/necunoscute, insa n-au cu cine.

Am sa incep tot eu randul de discutii. Sunt in cautarea cuiva (ar fi ideal sa fii din Mures/Cluj/Alba/Bistrita sau judete invecinate cu acestea, asa ne-am sincroniza mai bine) pentru o calatorie in Mexic (cu precadere in Ciudad de Mexico), undeva pe la sfarsitul anului/inceputul lui 2011.
Nu ma gandesc la un buget foarte mare. Vacanta sa se intinda undeva pana la maxim 10 zile. Avionul e aprox. 700 EUR (insa uneori se gasesc si preturi mai mici), apoi urmeaza cazarea (in jur de 100 EUR/persoana) plus bani de buzunar.
PS: Nu refuz nici destinatii precum Seul, Hong Kong, destinatii catre care se gasesc bilete de avion incepand de la 450 EUR.

Edited by adiliki222, 17 May 2010 - 15:51.


#2
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
intreb si io...ca sa nu zic ca n-am facut-o: pakistan in august careva? montan, dormit la cort, trekking, excursie organizata, 3 saptamani...

Edited by DeathRipple, 18 May 2010 - 16:25.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate