Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dezmenbrare teren - cedare drum l...

Zilele catalogelor Americane

Poate Rh-ul negativ afecta o viit...

Solutie Backup pentru Server Linux
 Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa

Reciclare hard disk-uri defecte v...
 Vacanta 7-10 zile auto

Procedura inmatriculare auto din UE

Pot pune faianta noua peste adezi...

Probleme martorii de bord Opel Me...
 Opel Astra K sau Skoda Octavia 3?...

Completare formular Detalii Tehni...

Investitie intro firma

Buget de vis: ce caravana sa aleg...

Camere Web

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

boxerbull

boxerbull

Member

• Grup: Members
Sal!
Va rog ziceti-mi si mie un program care poate folosi 2-3 camere web pe post de camere de supraveghere (adica sa poata imparti monitorul in cateva parti si sa poata inregistra in acelasi timp).
P.S: nu am bani de a achizitiona un asemenea sistem si de aceea caut un program care poate face asa ceva.

ady_95

ady_95

Active Member

sincer sa fiu eu am direct in software-ul camerei posibilitatea de a detecta miscare si de a filma in acel caz
dar de un program pentru a folosi MAI MULTE CAMERE nu am auzit... poate daca sunt acelasi model poate vor aparea mai multe ferestre  :death:

boxerbull

boxerbull

Member

ceea ce ai tu, folosesc de mult timp, si as mai dori sa bag inca o camera-doua pe langa asta

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate