Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Întîlnire de CASĂ - ediția I-a MAI 2010

- - - - -
  • Please log in to reply
646 replies to this topic

#37
cheta06

cheta06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,426
  • Înscris: 05.07.2009
de care ...de usturoi ?  :deadtongue:

pai il bag in casca cu ai tai ..nu bai ....sper ca i ai dresat cum trebuie ....ca al meu se antreneaza pentru energiile misa ...cu dezpaduririle(dezplantarile) in zona  :eek:

Edited by raduk, 20 April 2010 - 17:38.


#38
MirelaLucia

MirelaLucia

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 11.01.2007
una peste alta, mai facem intalnirea aia sau nu? Se ocupa careva de organizare sau mult zgomot pentru nimic.

As vrea sa intreb pe cei care nu sunt din Bucuresti cam cand ar prefera ei sa fie intalnirea in Bucuresti ( mai au deplasari etc...) poate reusim sa ii prindem si pe ei in zona. Daca nu se ofera nimeni sa organizeze, ma ofer eu, numai sa imi spuneti daca chiar se vrea aceasta intalnire sau nu .

#39
portocaliul

portocaliul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 972
  • Înscris: 01.12.2008
Arunc si eu cu o sugestie: in perioada 11-15 mai se intampla in Bucuresti targul de constructii & co., Construct Expo Antreprenor, Ambient, Utilaje, Romtherm etc.etc. Poate unii vor fi in Bucuresti, unii cu serviciul (de exemplu subsemnatul - firma la care lucrez participa ca expozant), unii sa caste gura cu / fara treaba. Ar putea fi ocazia perfecta pt. unele intalniri.
Am zis si eu...

#40
casuta_papusilor

casuta_papusilor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,155
  • Înscris: 16.06.2009

View PostMirelaLucia, on 18th April 2010, 21:17, said:

una peste alta, mai facem intalnirea aia sau nu?
eu vin.
daca vii si tu, e suficient.

#41
alibabu

alibabu

    Hapciu'Politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,121
  • Înscris: 19.05.2009

View PostMirelaLucia, on 18th April 2010, 21:17, said:

una peste alta, mai facem intalnirea aia sau nu?
.....numai sa imi spuneti daca chiar se vrea aceasta intalnire sau nu .
eu ma arunc in masina si fug de acasa o zi, oricand ar fi ea intr-un weekend!

#42
lifestyle2000

lifestyle2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,672
  • Înscris: 25.04.2007
As proceda si eu la fel dar sa "alerg" 500+ km :unsure: (desi mi-ar face mare placere)
Faceti poze si postati-le pe forum sa vaza si ochii cei mai indepartati :confused: .... cum beti voi un citro  :D

Edited by raduk, 20 April 2010 - 17:25.
citarea inutilă a postului precedent


#43
bobodinvs

bobodinvs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 837
  • Înscris: 03.03.2009
Faceti-o si voi mai la centrul locatiilor doritorilor,nu trebuie musai facuta in Bucuresti.

#44
portocaliul

portocaliul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 972
  • Înscris: 01.12.2008
Da, Bobo, ce buna idee, cum de nu s-a gandit nimeni la tine, doar stie toata lumea ce bun organizator esti! Ne urcam toti in avion si venim!!!!  :D

Edited by raduk, 20 April 2010 - 17:38.
citarea inutilă a postului precedent


#45
MirelaLucia

MirelaLucia

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 11.01.2007
Pai suntem mai multi din capitala sau de langa ea. Asa ca o prima intalnire putem sa o facem aici, urmand ca a doua sa o facem la mare :)

casuta, normal ca vin :)



L.E.
Eu propun asa:

1. Data intalnirii sa fie Sambata 15 mai 2010. Este ultima zi de Targ Construct Antreprenor , iar pentru cei din afara Bucurestiului este o ocazie si o eficienta dubla de a veni in Capitala.
2. Ora de intalnire as stabili-o incepand cu ora 14.00 pentru a putea da posibilitatea celor nteresati sa viziteze targul in prima parte a zilei. Ora de final, fiecare sta cat vrea sau cat poate, faca nici o suparare.
3. Locul de intalnire - un local cu terasa undeva in zona Romexpo sau in alta parte. Astept propuneri.


Pentru a putea face selectia de propuneri cu privire la locul de bauta :) va rog sa va ganditi si sa va inscrieti pe lista de posibili participanti la intalnire pentru a sti cu aproximatie cati suntem.

Edited by raduk, 20 April 2010 - 17:39.
postări consecutive


#46
reluportocaliu

reluportocaliu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 13.04.2009
Deci ai pus pana la urma mana ta de fier pe problema!!!! :rolleyes:

Suna bine programul artistic!!

#47
MirelaLucia

MirelaLucia

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 11.01.2007

View Postportocaliu, on 19th April 2010, 10:36, said:

Suna bine programul artistic!!

la programul artistic ii las pe altii mai experimentati: casuta,  cheta, raduk :)
Eu nu ma ocup decat sa va strang pe toti gramada. Vedem dupa aia cine arunca cu bomba in multime :)

#48
MirelaLucia

MirelaLucia

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 11.01.2007
Cine crede ca poate veni la intalnire pe 15 mai sa ridice 2 degete ca sa numaram.

#49
Astrul

Astrul

    PHD in fiare si betoane

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,538
  • Înscris: 10.05.2007
:peacefingers:

#50
casuta_papusilor

casuta_papusilor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,155
  • Înscris: 16.06.2009
:thumbup:

#51
MirelaLucia

MirelaLucia

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 11.01.2007
nu va ingramaditi toti caci nu pot numara si nu gasim spatiu atat de mare pentru toata lumea.

#52
Astrul

Astrul

    PHD in fiare si betoane

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,538
  • Înscris: 10.05.2007
Ai impresia ca trebuie mai multi, in afara celor de mai sus? Si-asa o sa trebuiasca sa luam cronometre de sahisti sa putem sa ne intelegem.

#53
bobodinvs

bobodinvs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 837
  • Înscris: 03.03.2009

View Postportocaliul, on 18th April 2010, 22:28, said:

Da, Bobo, ce buna idee, cum de nu s-a gandit nimeni la tine, doar stie toata lumea ce bun organizator esti! Ne urcam toti in avion si venim!!!!  :D

:P  Gresit.Daca intalneala e inainte de 21 mai si se stabileste locatia si in functie de a mea,atunci tre sa veniti cu vaporul,ca va fi pe la mijlocul oceanului.
Daca e dupa 21 mai....sunt cam la aceeasi distanta ca si tine, poate chiar mai bine cu vreo 87 km .

:peacefingers:

#54
MirelaLucia

MirelaLucia

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4,433
  • Înscris: 11.01.2007
bobo, daca ai ridicat 2 degetele inseamna ca te vrei pe lista sau a fost o greseala? :)

Data am stabilit-o deja 15 Mai 2010 Bucuresti.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate