Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

nu am nici un boyfriend.help!

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#37
Ursul_Polar

Ursul_Polar

    call boy - 9000 jpy\s

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,208
  • Înscris: 31.07.2006
nu inteleg de ce va agitati, de pe 17 aprilie n-a mai intrat....
si-a gasit deja :D

#38
awss

awss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 830
  • Înscris: 27.08.2006

 Ursul_Polar, on 21st April 2010, 16:46, said:

nu inteleg de ce va agitati, de pe 17 aprilie n-a mai intrat....
si-a gasit deja :D


Si-a gasit, da' nu cred ca o sa tina :D Deci, cat de curand o sa-si faca din nou simtita prezenta pe SP. :lol:

#39
mossel

mossel

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 26.04.2009
Pânã ºi berzei chioare îi face Dumnezeu cuib...

#40
Kyandra

Kyandra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 18.11.2006
Fata draga, stai calma! Am o cunostinta care a fost solo pana pe la vreo 30 de ani, pe principiul cariera e baza si cu restul ne descurcam...Si cand zic "solo", ma refer la ceva gen "maica Euphemia :coolspeak: "...  Ei si daca ai vedea tu pe ce "bunaciune" a pus mana "maicuta" noastra la o coada la Carrefour...nu-ti vine sa crezi :thumbup: ...
Asta e: Dumnezeu nu-ti da cand vrei tu, dar si cand iti da, iti umple traista!!::))) Capul sus, ca viata se schimba exact cand te astepti mai putin...

#41
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,027
  • Înscris: 04.02.2007
Lonely ºi Barathurm te aºteaptã.

#42
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

 Kyandra, on 5th May 2010, 19:16, said:

Fata draga, stai calma! Am o cunostinta care a fost solo pana pe la vreo 30 de ani, pe principiul cariera e baza si cu restul ne descurcam...Si cand zic "solo", ma refer la ceva gen "maica Euphemia :coolspeak: "...  Ei si daca ai vedea tu pe ce "bunaciune" a pus mana "maicuta" noastra la o coada la Carrefour...nu-ti vine sa crezi :thumbup: ...
Asta e: Dumnezeu nu-ti da cand vrei tu, dar si cand iti da, iti umple traista!!::))) Capul sus, ca viata se schimba exact cand te astepti mai putin...

exista bunaciuni la coada la carrefour????

#43
iulian0512

iulian0512

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 756
  • Înscris: 03.01.2010
mai rar vezi cate o fata sa se planga ca nu are un soul-mate ....

#44
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,027
  • Înscris: 04.02.2007

 darkangelo, on 6th May 2010, 01:00, said:

exista bunaciuni la coada la carrefour????
De la spate, da...

#45
dantella

dantella

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,920
  • Înscris: 09.07.2009

 darkangelo, on 6th May 2010, 01:00, said:

exista bunaciuni la coada la carrefour????


:naughty: se mai sta la coada in carrefour ?

#46
yellowstork

yellowstork

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 11.05.2010

 dantella, on 16th April 2010, 22:02, said:

da curs invitatiilor ...chiar si virtuale si nu-l mai astepta pe fat frumos...pt ca NU EXISTA
bine,nu chiar tuturor invitatiilor...mai selectiva putim
Sfatul meu pt. fete ar fi sa fie mai receptive si open-mind in sociatate:mergi la un concert la o manifestatie,sau chiar la magazin sa cumperi ceva...Daca te vede un baiat,te place,te abordeaza...intra in joc,mi se pare mult mai ok decat "agatarile" pe net.
Lasati prejudecatile gen:ma agata pe strada ce sunt eu,curva?E total gresita aceasta optica.Ganditi-va ca acuma 15-20 de ani nu era internet si telefonie mobila ,oamenii se cunoasteau tocmai in modalitatile prezentate de mine.
Multi oameni au serviciu,muncesc 8-10 ore pe zi si apoi acasa,prietenii sunt ocupati,n-au cu cine sa iasa.Ce faci,intri pe net la agatat?Eu zic ca trebuie profitat de ocaziile care ti se ofera,am zis mai sus.
:)

Edited by yellowstork, 13 July 2010 - 07:20.


#47
Eu-ro-man

Eu-ro-man

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 04.07.2010

 me_nefertiti, on 16th April 2010, 21:54, said:

am 23 de ani si sunt singura.cu toate eforturile mele de a intalni pana la varsta asta un baiat pe placul meu,nu am reusit sa imi gasesc pe nici unul,nici in timpul facultatii,si acum nici pe timpul masterului.deja ma gandesc la o familie,nu exagerez,insa o relatie stabila macar sa am asigurata.uneori sunt optimista,cu gandul pozitiv,sperand ca poate intr-o zi voi fi fericita,dar sunt momente cand ma invadeaza pesimismul si cad in mici depresii.(de ordinul orelor sau zilelor). am incercat sa imi fac conturi de socializare,dar va rog  sa imi scuzati expresia,am intalnit numai prosti,care nu m-au apreciat,am vb cu ei pe mess,m-au enervat toti,le-am dat ignore.mi-am pierdut increderea in netul asta,am anulat toate conturile de socializare.am zis ca daca e sa intalnesc unul se poate intampla si maine cu voia lui Dzeu,nu numai sa caut eu...dar cand? ce e drept nu ies deloc in oras in cluburi,dar mi-am zis ca tot nu agat nimic acolo,daca nu te cunoaste nimeni,nu se baga in seama.dati-mi voi un sfat..unde sa il intalnesc?

Imi este foarte mila de tine, serios; din pacate eu unul nu te pot ajuta pentru ca sunt un pacatos cum nu iti imaginezi, dar vezi? recunosc. Este foarte normal sa nu gasesti persoana visata pentru ca ii consideri pe toti ... prosti. Te inteleg perfect draga, ai atata dreptate, dar ce sa faci, asa e lumea rea. Tu vrei sa iti intemeiezi o familie si cauti variante pe... forumuri. Imi vine sa plang cand vad atata lume trista. Probabil inteligenta ta este atat de inalta incat toti barbatii sunt prosti si inculti.
Cazi in depresii de ordinul orelor sau zilelor chiar??? E grav, deja nu vad cum iti vei revenii vreodata. Mai ai putin.... saracuta de tine.
Sfatul meu e sa te duci la munca, sa lasi maimutareala si telenovelele ca iti fac rau, mai putine manele si mai citeste si o carte ( nu carte de joc !!! ). Prostia se vede de prima data si din pacate nu o sa gasesti decat un prost sa te ia, mai ales de nevasta. Aia prosti pe care ii amintesti sunt defapt cu aspiratii inalte.
Te plictisesti, imi pare rau, nu pot sa ma opresc...

#48
Drosophila-melanogaster

Drosophila-melanogaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 914
  • Înscris: 09.03.2010
daca n-ai boifriend, ia-ti gagic!

#49
fiber-net

fiber-net

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 911
  • Înscris: 29.03.2009

 me_nefertiti, on 16th April 2010, 21:54, said:

am 23 de ani si sunt singura.cu toate eforturile mele de a intalni pana la varsta asta un baiat pe placul meu,nu am reusit sa imi gasesc pe nici unul,nici in timpul facultatii,si acum nici pe timpul masterului.deja ma gandesc la o familie,nu exagerez,insa o relatie stabila macar sa am asigurata.uneori sunt optimista,cu gandul pozitiv,sperand ca poate intr-o zi voi fi fericita,dar sunt momente cand ma invadeaza pesimismul si cad in mici depresii.(de ordinul orelor sau zilelor). am incercat sa imi fac conturi de socializare,dar va rog  sa imi scuzati expresia,am intalnit numai prosti,care nu m-au apreciat,am vb cu ei pe mess,m-au enervat toti,le-am dat ignore.mi-am pierdut increderea in netul asta,am anulat toate conturile de socializare.am zis ca daca e sa intalnesc unul se poate intampla si maine cu voia lui Dzeu,nu numai sa caut eu...dar cand? ce e drept nu ies deloc in oras in cluburi,dar mi-am zis ca tot nu agat nimic acolo,daca nu te cunoaste nimeni,nu se baga in seama.dati-mi voi un sfat..unde sa il intalnesc?
fetele normale, sau cel putin cele cu bun simt e imposibil sa nu aibe un prieten! numai otravurile si fitoasele nu-si pot gasi un prieten .... pardon numai alea care-l cauta pe iri ....... mult mai tanar si cu 1 metru mai inalt ..........
normal ca nu poti gasi un astfel de baiat! nu poti sa fi si tanar si in acelasi timp putred de bani si daca se intampla totusi fenomenul sa-i mai placa si de  ....... una ca tine spre ex

Edited by fiber-net, 13 July 2010 - 18:41.


#50
cosminlive

cosminlive

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 560
  • Înscris: 27.01.2006
Dai un serci pe gugal si bifezi "ma simt norocoasa" si brusc vei da de grupul vesel de pe Softpedia  :notangel:
Nu trebuie sa disperi.... toate la timpul lor. Cauta-ti mai intai un prieten cu care sa ai ceva in comun (un hobby), apoi te dai pe langa el si restul vine de la sine  :thumbup:

#51
perseu77

perseu77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 16.07.2010
Sunt  urmatoarele posibilitati de ce nu isi gaseste un prieten:
1. este materialista si doreste ca Fat Frumos sa o scoata prin discoteci, cluburi, distractii, dar ea  sa nu dea  ce asteapta Fat Frumos
2. este urata: aici se incadreaza cele grase sau cu nas mare sau cu strabism sau cracanate sau cu par gras si foarte rar sau cu aspect android sau toate adunate la categoria a 2-a Daca avea peste 30 de ani intra ca e si mai in varsta dar nu e cazul
3. daca a fost crescut in spirit crestin , mai mult timp in manastire si doreste un ortodox practicant dar nici aici nu cred ca e cazul.


#52
n1ceTRY

n1ceTRY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 05.01.2010
N-ai nici un boyfriend.

Da' ce , ai vrea sa ai 20 ?

#53
Handix_xD

Handix_xD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 15.07.2010
Poate din cauza atitudinii pesimiste n-ai nici un prieten  ... daca tu crezi ca nimeni nu te vrea ... paaaaaai ... nici ca o sa te vrea cineva xD

#54
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
orice sac isi gaseste patch-ul :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate