Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Zapp Z110

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
l0calh0st

l0calh0st

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 22.04.2009
Salut...

Am si eu o mica mare problema. De doua zile actualmente de sambata terminalul meu se comporta ciudat. Are momente cand are semnal si are momente cand ma uit la el, fara sa ii fac nimic si scade cate o liniuta cate o liniuta pana ajunge la zero si apare iconita cu un receptor de telefon taiat de o liniuta. Si sta asa si ore intregi... Daca ii dau restart functioneaza doar uneori, dar dupa o perioada iar face la fel. Are perioade cand ii scade semnalul la zero.. tot asa liniuta cu liniuta si apoi dupa vreo cateva secunde de inactivitate isi revine in mod miraculos. Ce sa fie cu el... Am incercat de toate, l-am tinut azi-noapte, toata noaptea fara baterie in el, azi-dimineata nimic... Un pic de ajutor va rog, multa lume cunoaste numarul asta... si am nevoie de el online... cum vine vorba. Multumesc in eventualitatea unor raspunsuri.

Sunt din Turnu Severin, mentionez ca doar eu am problema asta, deci nu e din retea. Am sunat alti prieteni care au zapp si mi-au confirmat ca lor LE MERGE.

#2
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postl0calh0st, on 12th April 2010, 18:19, said:

Salut...

Am si eu o mica mare problema. De doua zile actualmente de sambata terminalul meu se comporta ciudat. Are momente cand are semnal si are momente cand ma uit la el, fara sa ii fac nimic si scade cate o liniuta cate o liniuta pana ajunge la zero si apare iconita cu un receptor de telefon taiat de o liniuta. Si sta asa si ore intregi... Daca ii dau restart functioneaza doar uneori, dar dupa o perioada iar face la fel. Are perioade cand ii scade semnalul la zero.. tot asa liniuta cu liniuta si apoi dupa vreo cateva secunde de inactivitate isi revine in mod miraculos. Ce sa fie cu el... Am incercat de toate, l-am tinut azi-noapte, toata noaptea fara baterie in el, azi-dimineata nimic... Un pic de ajutor va rog, multa lume cunoaste numarul asta... si am nevoie de el online... cum vine vorba. Multumesc in eventualitatea unor raspunsuri.

Sunt din Turnu Severin, mentionez ca doar eu am problema asta, deci nu e din retea. Am sunat alti prieteni care au zapp si mi-au confirmat ca lor LE MERGE.
Inseamna ca batranul 110 al tau isi da duhul.
Daca ai abo, suna la ei si cere prelungire cu un an si sa-ti dea 910i gratis.
Orice ar fi cu zapp, nu ai nimic de pierdut!
Pace

#3
l0calh0st

l0calh0st

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 22.04.2009

View Postericmario, on 12th April 2010, 20:01, said:

Inseamna ca batranul 110 al tau isi da duhul.
Daca ai abo, suna la ei si cere prelungire cu un an si sa-ti dea 910i gratis.
Orice ar fi cu zapp, nu ai nimic de pierdut!
Pace

Multumesc pentru raspuns si salutare. Din nefericire am NoPay. :(n alta solutie nu prea am... ?

#4
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postl0calh0st, on 12th April 2010, 20:27, said:

Multumesc pentru raspuns si salutare. Din nefericire am NoPay. :(n alta solutie nu prea am... ?
iti achizitionezi un  alt terminal sh..iesi ieftin, la 20-30 lei

#5
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007

View Postionut.tabacaru, on 12th April 2010, 21:48, said:

iti achizitionezi un alt terminal sh..iesi ieftin, la 20-30 lei
si cum isi pastreaza numarul daca nu poate ajunge la o reprezentanta ZAPP?

#6
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

View Postunchiujim, on 12th April 2010, 22:41, said:

si cum isi pastreaza numarul daca nu poate ajunge la o reprezentanta ZAPP?
macar la germanos, am rezolvat un swich la ei acum cateva zile

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate