Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

cablu audio reportofon-PC

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Slickutz

Slickutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 01.12.2007
am nevoie decablul din link:
http://www.olympus.c...ecord_cable.htm
trebuie sa tranfer niste date dintr'un reportofon in PC si am nevoie de un cablu ca cel din link.
stie cineva in bucuresti o zona cu multe magazine cu accesorii de genu asta ?

#2
virus5381

virus5381

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 20.03.2010
te duci la un magazin de electronice si ii zici sa iti deie un cablu cu 2 mufe jack(domo altex real )eu miam cumparat la domo unu ca asta

Edited by virus5381, 12 April 2010 - 13:40.


#3
ot_57_bac

ot_57_bac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 18.11.2004

View Postvirus5381, on 12th April 2010, 14:39, said:

te duci la un magazin de electronice si ii zici sa iti deie un cablu cu 2 mufe jack(domo altex real )eu miam cumparat la domo unu ca asta

orice electronist iti poate confectiona un astfel de cablu...sau e posibil sa il ai si tu ..asta daca ai un monitor mai nou care sa aiba boxele incorporate in el.
parerea mea ca acest cablu confectionat de tine nu te poate duce mai mult de 5 lei si poate sa indeplineasca cu brio ceea ce tu vrei de la el...iar cumparat cred ca este in jur de 10 lei dar e posibil sa nu fie de calitate (ecranare slaba) iar sunetul pe care il vei transmite catre pc sa se auda jalnic.

Edited by ot_57_bac, 12 April 2010 - 13:45.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate