Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Program Patinoar Olimpic Brasov

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
AxelRo

AxelRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 21.09.2006
Urmeaza sa merg in zona Brasov si tare-mi doresc sa patinez pe noul patinoar.
Am rugamintea la cineva din Brasov sa posteze programul pentru public, si eventual tarife !
Multumesc cu anticipatie !

#2
AxelRo

AxelRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 21.09.2006

View PostAxelRo, on 6th April 2010, 13:28, said:

Urmeaza sa merg in zona Brasov si tare-mi doresc sa patinez pe noul patinoar.
Am rugamintea la cineva din Brasov sa posteze programul pentru public, si eventual tarife !
Multumesc cu anticipatie !

Tot eu am reusit sa aflu cele de mai jos !

Pentru informatii despre patinoarul olimpic va rugam sa va adresati la Directia Tineret si Sport Brasov. Contacte utile: Director directie Florin Florea Adresa: B-dul Garii nr.21 Brasov Telefon: +40 268 471615 Email: [email protected]

Program patinoar:
L-D: 19.00 - 20.30 H
S-D: 10.00 - 11.30 H

Enjoy !!!

Edited by AxelRo, 06 May 2010 - 20:52.


#3
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007
Vrei sa spui ca in brasov aveti patinoar deschis si in luna mai? :bouncey: E deschis tot anu ?    :dribbledrool:

#4
AxelRo

AxelRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 21.09.2006

View PostIvanna, on 9th May 2010, 13:29, said:

Vrei sa spui ca in brasov aveti patinoar deschis si in luna mai? :bouncey: E deschis tot anu ?    :dribbledrool:

Da, avem cu totii (eu sunt din bucuresti) patinoar in Brasov deschis 10 luni pe an. Se inchide pe 5 iunie vreo luna si jumate am inteles.


Saptamana asta am avut sansa de a patina pentru prima oara pe acest minunat patinoar cca. 1.30 h cu sotia, cu cumnatul, un nepotel si cu inca vreo 5 localnici. Magnific patinoarul, e de *****, gheata e impecabila, temperatura permite sa stai si in tricou sunt cca.16 grade deasupra ghetzii. Minusuri, nu ai unde ascutii patinele, iar la bufet preturi cam piperate.                   In rest totul la suprelativ. Bravo Brasov !!!

Intrarea 15 lei/adult, 7 lei/copil. Inchiriatul 10 lei perechea/no name-uri noi.

Edited by AxelRo, 14 May 2010 - 19:13.


#5
RazvanBV91

RazvanBV91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 05.05.2009

View PostAxelRo, on 14th May 2010, 19:12, said:

 In rest totul la suprelativ. Bravo Brasov !!!


Trec zilnic pe langa el ..... Da bravo a fost facut la pret triplu fata de pretul normal  si locatia nu mi se pare prea buna ( in parcul Tractoru), daca initiatorul topicului  mai asteapta pana luni o sa ii fac si niste poze sa vada despre ce este vorba

#6
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007

View PostAxelRo, on 14th May 2010, 19:12, said:

Da, avem cu totii (eu sunt din bucuresti) patinoar in Brasov deschis 10 luni pe an. Se inchide pe 5 iunie vreo luna si jumate am inteles.
Eu n-am  -_-   (eu nu sunt din Bucuresti  :P )    Offfff vreau si eu la patinoar ! vai ce pofta mi-ai facut. Ultima sesiune de patinaj a fost prin 20 martie.


View PostRazvanBV91, on 14th May 2010, 19:57, said:

Trec zilnic pe langa el ..... Da bravo a fost facut la pret triplu fata de pretul normal  si locatia nu mi se pare prea buna ( in parcul Tractoru), daca initiatorul topicului  mai asteapta pana luni o sa ii fac si niste poze sa vada despre ce este vorba
Acuma nu inteleg de ce trebuie sa te prefaci ca in Romania lucrurile ar putea fi rezolvate altfel. Tot e bine ca a iesit un patinoar intr-un timp destul de scurt. Evident ca in Ro totul e pe spaga. Preferai sa fie ca la autostrazi/drumuri: sa se dea si spaga si sa nici nu se faca nimic ???  ;)  Eu sunt de acord sa se profite de sistem, sa se faca totul pe spaga si la suprapret, dar macar sa vad dracu ceva de calitate in final !!! de ex sa vad drumuri, sa vad cai ferate, gari, patinoare etc!!!!!

#7
AxelRo

AxelRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 21.09.2006

View PostRazvanBV91, on 14th May 2010, 20:57, said:

Trec zilnic pe langa el ..... Da bravo a fost facut la pret triplu fata de pretul normal  si locatia nu mi se pare prea buna ( in parcul Tractoru), daca initiatorul topicului  mai asteapta pana luni o sa ii fac si niste poze sa vada despre ce este vorba

  Si eu trec zilnic pe langa patinoarul M.Flamaropol din Bucuresti si nu ma simt comfortabil sa-l stiu aproape o ruina, ca este functional doar 5-6 luni pe an, ca nu are un vestiar ca lumea, ca nu are un bufet sa poti lua un ceai cald, ca gheatza este denivelata si cu gauri, ca ploua prin acoperis, ca nu are sistem de ventilatie, ca nu are sistem de reglare a temperaturii si ca trebuie sa stai cu caciula si fular, ca scaunele sunt murdare de gainatz ca totul este mai rau decat pe vremea lu' impuscatu, ca este singurul patinoar din Bucuresti si ca din cauza lipsei de patinoare nu mai avem echipe de hockey, ca nu mai sunt iubitori al acestui sport superb. Prea multe nu-uri !!!. Este adevarat ca patinoarul din Brasov este facut la comanda politica pe bani multi, dar ce se mai face in ziua de azi fara super profit ???!!! De poze n-am nevoie ca am fost la fata locului si cu riscul de a ma repeta, "Bravo Brasov" !
Bucurati-va si profitati de el !!!

Edited by AxelRo, 15 May 2010 - 16:13.


#8
BogdyBBA

BogdyBBA

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 21.11.2008
---Salut
---Sunt dornic sa merg la patinoar, dar desi locuiesc aproape de Brasov, nu pot merge chiar oricand sa ma interesez ce si cum. V-as ruga sa ma ajutati cu niste informatii mai recente daca puteti.

Quote

-Cat sunt biletele ?
-Cat costa inchirierea patinelor?
-Exista o sursa sigura de a afla programul ?
(am inteles ca se modifica saptamanal)
Multumesc anticipat

#9
AxelRo

AxelRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 21.09.2006

View PostBogdyBBA, on 2nd October 2010, 16:57, said:

---Salut
---Sunt dornic sa merg la patinoar, dar desi locuiesc aproape de Brasov, nu pot merge chiar oricand sa ma interesez ce si cum. V-as ruga sa ma ajutati cu niste informatii mai recente daca puteti.

Multumesc anticipat

Cum spuneam si mai sus: intrarea 15 lei/adult, 7lei/copil, 10 lei inchiriat patine numai cu un act: C.I, permis de conducere s.a.
Telefon patinoar:0368442241.

Distractie placuta !

#10
unrealgeb1978

unrealgeb1978

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,607
  • Înscris: 17.08.2007
A ramas acelasi program ? Am sa merg si eu la Brasov sa patinez...

Program patinoar:
L-D: 19.00 - 20.30 H
S-D: 10.00 - 11.30 H

#11
Nebuna

Nebuna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.01.2007

View Postunrealgeb1978, on 15th December 2010, 22:49, said:

A ramas acelasi program ? Am sa merg si eu la Brasov sa patinez...

Program patinoar:
L-D: 19.00 - 20.30 H
S-D: 10.00 - 11.30 H

Dupa-masa sunt 2 serii:
Prima serie: 18:00 - 19:50
A doua serie: 20:00 - 21:50.

In general vinerea si duminica sunt meciuri de hochey iar patinoarul este inchis pentru patinaj. (10 lei intrarea pentru fanii hochey-ului).

Intrarea este 10 lei pentru adulti cat si pentru copii. Inchiriatul patinelor este tot de 10 lei si aveti nevoie de un act de identitate.

Numarul de telefon (0368.442.241) dat de AxelRo este bun.

Pe perioada vacantei au mai adaugat o serie dupa-masa, 16:00 - 17:50

O serie tine 1h si 50 de minute, 10 minute se curata gheata.
Programul de dimineata nu il stiu, dar daca nu ma insel este 09:00 - 10:50.

Cu urmatoarea ocazie cand mai merg la patinoar, am sa ma uit si la programul de dimineata.

Pentru orice alte informatii, puteti suna la numarul postat AxelRo

Edited by Nebuna, 02 January 2011 - 15:11.


#12
paulbv

paulbv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 28.07.2004

View PostIvanna, on 14th May 2010, 21:23, said:

Eu n-am  -_-   (eu nu sunt din Bucuresti  :P )    Offfff vreau si eu la patinoar ! vai ce pofta mi-ai facut. Ultima sesiune de patinaj a fost prin 20 martie.



Acuma nu inteleg de ce trebuie sa te prefaci ca in Romania lucrurile ar putea fi rezolvate altfel. Tot e bine ca a iesit un patinoar intr-un timp destul de scurt. Evident ca in Ro totul e pe spaga. Preferai sa fie ca la autostrazi/drumuri: sa se dea si spaga si sa nici nu se faca nimic ???  ;)  Eu sunt de acord sa se profite de sistem, sa se faca totul pe spaga si la suprapret, dar macar sa vad dracu ceva de calitate in final !!! de ex sa vad drumuri, sa vad cai ferate, gari, patinoare etc!!!!!


Sunt din Brasov si DA ma bucur ca pana la urma s-au facut lucruri...
insa la un moment dat cineva va trebui sa plateasca pentru toate lucrurile facute pe bani de imprumut.
si atunci n-as vrea sa fiu intr-un oras cu datorii (vezi exemplul Greciei si al Ungariei).

As vrea sa incepem sa facem lucrurile bine pe banii care trebuie.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate