Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

streaming radio profesional

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
dzyk2000

dzyk2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 19.03.2008
Hai salutare!

Citesc topicurile astea de mai bine de un an si sincer sunt satul de ele. Am avut cateva posturi radio dar nu se ridica la asteptarile mele si nu am mai continuat. Acum vin cu ganduri noi si cu planuri mari.
Vreu sa incerc un soft profesional si sunt foarte dispus sa il cumpar, sa nu mai sufar din cauza sunetului intarziat, sa pot face legaturi telefonice sa beneficiez de playlisturi etc... Problema este ca nu cunosc nici un soft in afara de invechitele sam si shout.
Nu va cer decat nume de softuri si cam ce stiu sa faca fiecare,pareri despre ele si informatii utile.Chiar doresc sa fac ceva serios,nu vreau sa ma mai joc si nu accept comentarii off topic.Va rog sa raspundeti numai daca aveti habar de asa ceva.Pe langa radio am si un site destul de bun si chiar as face treaba si cu radioul pentru ca siteul este in domeniu.Nu fac asta pentru manele sunt pasionat de folk si detin o discografie impresionanta.
Va multumesc!

#2
dzyk2000

dzyk2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 19.03.2008
Sunt lamurit. Sunteti praf toti!

#3
djdanyx

djdanyx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 25.11.2009
pai.... eventual... daca nu cumva vrei sa-ti faci radio FM cu studio... iti proun sa-ti cumperi un server de hosting radio... cu back-up...

dupa ce dai kick la sursa si te conectezi, sunetul o sa intarzie cu maxim 10 secunde.


cu SAM-ul si eu caut varianta 'LINE IN' pentru legaturi telefonice .


Serverele hostate de firme mari au banda multa si te poti baza pe ele ... daca esti nelamurit intre vreo firma iti pot recomanda firma la care am si eu radio...


djdany_dk id meu

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate