Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Parazitarea emoțională - vampirismul emotional

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#19
marius_stp

marius_stp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 478
  • Înscris: 30.07.2007
Mesaj primit de la orlovisk:

Quote

ce doresti de fapt, esti handi, nu poti cauta pe google?>

Raspuns: am cautat si nu am gasit nimic despre ea. Ma gandeam ca daca ai spus ceva pe un forum te astepti la intrebari sau macar o discutie libera.

#20
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,989
  • Înscris: 31.07.2007

View Postroua, on 31st March 2010, 23:42, said:

Inteleg, cine cauta un astfel de subiect va gasi cu siguranta si fara abordarea lui pe sotftpedia. Sa-nteleg insa ca daca acesta a fost singurul tau scop pot inchide subiectul?

Numai putin, io vreau sa vad pe cine vampirizez daca fac asta (numa' ca io nu am pasarica):

View Postorlovisk, on 31st March 2010, 23:22, said:

Imi face placere sa ma masturbez? O fac din ce in ce mai des pana fac buba la pasarica.


#21
orlovisk

orlovisk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 24.08.2006

View Postroua, on 31st March 2010, 21:42, said:

Inteleg, cine cauta un astfel de subiect va gasi cu siguranta si fara abordarea lui pe sotftpedia. Sa-nteleg insa ca daca acesta a fost singurul tau scop pot inchide subiectul?

Da, poti sa inchizi topicul.

#22
roua

roua

    Purtam marea in buzunarul de la piept.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,901
  • Înscris: 05.11.2006

View Postmarius_stp, on 31st March 2010, 23:46, said:

Mesaj primit de la orlovisk:



Raspuns: am cautat si nu am gasit nimic despre ea. Ma gandeam ca daca ai spus ceva pe un forum te astepti la intrebari sau macar o discutie libera.

Daca cineva este interesat de evolutia personala, a copiilor sai va merge la psihoterapeut singur si/sau cu familia ca sa gaseasca eventuale raspunsuri. Este periculos sa se discute la modul argumentativ fara a experientia nimic pentru ca nu se invata nimic, adica nu ajungi nicaieri.

Pentru informare de acest fel Alice Miller este dupa mine una dintre psihoterapeutele cu contributii notabile in domeniu, copiii si patologia familiei, abuzurile asupra copiilor, sunt o groaza de materiale pe internet, totusi sustin ca daca cineva e cu adevarat interesat solutia este individuala.

Cum acest topic a fost unul pur informativ dupa cum ne-a anuntat initiatorul il voi inchide.

Edited by roua, 31 March 2010 - 22:52.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate