Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Plec pe Marte contestat la CNA

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1
teo15

teo15

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 875
  • Înscris: 10.09.2009
Nu am vazut un subiect deschis pe tema asta, asa ca m-am hotarat sa deschid eu unul: http://stirileprotv....c-pe-marte.html

Dati-va cu parerea.

Edited by teo15, 27 March 2010 - 21:45.


#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,413
  • Înscris: 15.12.2009
Ce sa spun; s-a gasit cine sa vorbeasca! Pana la urma orice as spune poate fi interpretat in asa fel incat sa fie o insulta. Oamenii inventeaza din invidie ciuda etc.

#3
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Cheloo este recunoscut pentru modul in care spune totul pe fata fara sa ii pese de nimeni si nimic, ceea ce face sa fie apreciat de multi dar in acelasi timp detestat de cei care "se simt".

#4
iozefini

iozefini

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 30.11.2003
de ce dracu nu iese asociatia aia de rahat sa explice de cei din etnia lor cand fac tot felul de nenorociri?una doua poc discriminarea.chestii concrete pt tiganii aia cu adevarat saraci nu fac dar asa se ofuscheaza.

#5
DoubleV

DoubleV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,135
  • Înscris: 12.09.2009
Care este problema, nu are voie sa fie mandru ca e alb?

Ce sa-ti povestesc, pai daca incep toti politicienii sa-l dea in judecata pe Chelo, in care si-a bagat si si-a scos unde am ajunge?

Pun pariu ca tricoul ala nici nu este din Romania. Cu siguranta este cumparat din State

#6
krissti

krissti

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 31.10.2005
E clar ca tricoul ala are treaba cu neonazismul/skinheads &shit: "white and proud", "14"...

Intrebarea e: de ce daca porti tricouri cu CCCP, Che Guevara, nimeni nu-ti comenteaza nimic (ba mai in orasul meu preaiubit, pana de curand exista un club de pitzi numit CCCP)? Dar daca esti vazut defiland in unfirorma nemteasca la o parada a modei sau porti tricou cu 14 words, vai rasistul, nazistul, hai sa facem putin circ!
E chiar greu de inteles ca-i doar o chestie menita sa socheze, o atitudine "punk", care n-are treaba cu nazistii, comunistii, minoritatile etc.? Dar na, ma tem ca aberatia astora de la Alianta Civica o sa prinda la cei 99% de romani ce asculta manele.

#7
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
As vrea sa vad un membru din Alianta Civica a Romilor din Romania purtand asa ceva:

[ http://rlv.zcache.com/proud_to_be_black_white_trashedstyle_tshirt-p235976264677077265q6wh_400.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
teo15

teo15

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 875
  • Înscris: 10.09.2009
Contactat de reporterii Antena1.ro, Catalin a.k.a. Cheloo a avut de facut o singura declaratie: "Ma doare fix in p**a!"

Sursa: http://www.antena1.r...p-a-102407.html

#9
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Mi se pare normala reactia.

#10
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006
Vedeti aici ce a zis omu' http://sp2.ro/d65dc4 Total de acord cu el!

Later edit: Acum ati aflat si cine a contestat clipu' la CNA :w00t:

Attached File  Untitled.png   1.5K   38 downloads

Edited by avramseby, 30 March 2010 - 00:55.


#11
Ultras89

Ultras89

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 609
  • Înscris: 30.10.2007
Eu nu is mandru ca sunt alb ...ci mandru ca nu is tigan, taran sau cocalar !

Eu nu is rasist ...ci doar "anti-inutilitati"

#12
nicopuscasu

nicopuscasu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 26.06.2009
Eu chiar astept azi sa apara la chioscuri albumul impreuna cu Gazeta...nu de Gazeta ca o sa o donez primului barbat care o vrea :notangel: , ci astept cu interes albumul.
Acu am insomnii de la luna asta plina, asa ca sper ca oi mai gasi si eu un exemplare cand m-oi trezi pe la 12 :rolleyes: ....sau o fi mai bine sa nu dorm deloc?  :rolleyes:

Astia-s nebuni cu CNA-ul lor... :thumbdown:

#13
-Ciprian

-Ciprian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,334
  • Înscris: 08.09.2009
Totusi ce semnificatie are numarul 14?

#14
teo15

teo15

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 875
  • Înscris: 10.09.2009

View Post-Ciprian, on 30th March 2010, 09:11, said:

Totusi ce semnificatie are numarul 14?
“We must secure the existence of our people and a future for white children” (trebuie sa asiguram existenta poporului nostru si viitorul pentru copiii albi) sau “Because the beauty of the White Arian woman must not perish from the earth” (Pentru ca frumusetea femeii albe ariene nu trebuie sa dispara de pe pamant”.

#15
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006
S-a rezolvat: http://sp2.ro/cc18a7 (e pe bune stirea, chiar daca e la cancan :D)

#16
turkkkkku

turkkkkku

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 458
  • Înscris: 24.12.2008
sunt de aceeasi parere cu Cheloo ...
eu ar trebui sa ma simt discriminat daca imi fura o cioara portofelul ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate