Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Pariuri I-MAN

- - - - -
  • Please log in to reply
272 replies to this topic

#271
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009

View PostI-MAN, on 9th December 2010, 15:27, said:

Dintre cei care au urmarit topicul, a mai incercat careva metoda asta? Ati retras? La cat v-ati oprit?
Pana la urma eu nu am pierdut pe pariurile puse, ci mai degraba am pierdut, fie ca mi-a fost frica sa nu pierd, fie ca am vrut sa fac trading. La faza cu tradingu' se poate spune ca nu am avut rabdare sa tot pariez pe 1,01 si 1,02...da' eu inca sunt de parere ca metoda are potential.
La metoda asta pierzi mai repede din cauza psihicului decat din cauza tehnicului.

eu am inceput la betfair acu cateva zile cu 100 de eur, am facut 125 pana acum.
metoda este foarte buna, daca ai rabdare maxima.
pacat insa ca prinzi viteza foarte greu cand pleci de la o suma mica.
si e mai mare pacatul cand faci de 10 ori banca si ii pierzi ... dupa luni de zile de timp pierdut.

#272
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006

View PostI-MAN, on 9th December 2010, 15:27, said:

Dintre cei care au urmarit topicul, a mai incercat careva metoda asta? Ati retras? La cat v-ati oprit?
Pana la urma eu nu am pierdut pe pariurile puse, ci mai degraba am pierdut, fie ca mi-a fost frica sa nu pierd, fie ca am vrut sa fac trading. La faza cu tradingu' se poate spune ca nu am avut rabdare sa tot pariez pe 1,01 si 1,02...da' eu inca sunt de parere ca metoda are potential.
La metoda asta pierzi mai repede din cauza psihicului decat din cauza tehnicului.
tot e riscul mare, la orice cota
plus ca la pariurile live cota de 1,01 nu tine pana la finalul meciului, mai ales cand diferenta de scor este mare
as incerca pe cartonase rosii date, multe bilete mi`au iesit pe pariuri live cand am pus ca nu ia nici o echipa rosu, dar daca te uiti la statistici, echipele din america de sud si cele din africa si orientul mijlociu au cele mai mari sanse sa ia cate un cartonas rosu :D.
la cartonase sunt cote frumoase, dar si riscul, e la fel de mare

tot nu am rabdare sa pun pe cote asa mici, doar daca am de la 3 mil in sus, asa da parca se merita

#273
Soso1986

Soso1986

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 27.01.2010

View Posttablagiu_xxx, on 9th December 2010, 09:34, said:

de ce e falimentar ???

incepi cu 100 de eur sa zicem ... faci in 3 luni 10,000 de eur (sa zicem) si ii pierzi.
ai falimentat ca ai pierdut cei 100 de eur initiali ?!

da? si la 8000 de euro pierzi , nu inebunesti?...odata si odata tot pierzi.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate