Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 

Oferte de RETENȚIE.

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
7680 replies to this topic

#19
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
mi-e nu mi-au dat nimic , ca nu e ca la telefoane zice aia .. bine ca la tel platesc 250 ron pe luna .... si la ei 25 ron am doar net , oferta e ce au pe site 3 luni gratis orice serviciu nou

#20
dan965

dan965

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 733
  • Înscris: 13.10.2009

View Postbotelucian, on 10th May 2010, 18:57, said:

mi-e nu mi-au dat nimic , ca nu e ca la telefoane zice aia .. bine ca la tel platesc 250 ron pe luna .... si la ei 25 ron am doar net , oferta e ce au pe site 3 luni gratis orice serviciu nou
baga upc net fara tv.?
stiam ca nu.

#21
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,455
  • Înscris: 19.04.2007

View Postdan965, on 10th May 2010, 19:17, said:

baga upc net fara tv.?
stiam ca nu.
pai nu... fiindca o sa ai cablu tv analogic prin cablul de net.

#22
lafayette

lafayette

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,341
  • Înscris: 25.12.2006

View Postcristi712, on 10th May 2010, 13:02, said:

cum poate o oferta sa fie clara cand preturile nu contin tva iar marea promotie la cablu analogic e valabila doar in cateva sate si comune?
este clara..
esti informat despre oferte si poti sa alegi ce iti doresti..au si un site destul de complet.
Activarea serviciilor se poate face in unele cazuri chiar in aceeasi zi..ai echipamente pe stoc, nu esti plimbat dupa echipamente pe la diverse caserii, sau mai rau sa iti cumperi tu unele sau altele..
Sunt diferite promotii, in unele localitati ai si oferte la serviciul tv analogic..

#23
PORTOCAL

PORTOCAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 03.03.2006

View Postlafayette, on 10th May 2010, 22:08, said:

este clara..
esti informat despre oferte si poti sa alegi ce iti doresti..au si un site destul de complet.
Activarea serviciilor se poate face in unele cazuri chiar in aceeasi zi..ai echipamente pe stoc, nu esti plimbat dupa echipamente pe la diverse caserii, sau mai rau sa iti cumperi tu unele sau altele..
Sunt diferite promotii, in unele localitati ai si oferte la serviciul tv analogic..

Oferte cu internet stabil nu exista???????????:))

#24
lafayette

lafayette

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,341
  • Înscris: 25.12.2006
:confuzzled:
unora nu ar trebuii parintii sa le permita accesul la internet

Edited by lafayette, 11 May 2010 - 06:58.


#25
furiousdoc

furiousdoc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 781
  • Înscris: 21.04.2010

View Postlafayette, on 11th May 2010, 07:55, said:

:confuzzled:
unora nu ar trebuii parintii sa le permita accesul la internet
Ai dreptate.  :naughty:

Pe site la UPC scrie ca sunt hoti? Ca la "platforma mai veche pe care nu o mai promovam" platesti mai mult decat la "platforma noua"? Nu scrie. De ce nu? Sau ca pentru "platforma noua" (adica alt rahat de stb) te obliga sa semnezi prelungire de contract?

#26
PORTOCAL

PORTOCAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 03.03.2006

View Postlafayette, on 11th May 2010, 07:55, said:

:confuzzled:
unora nu ar trebuii parintii sa le permita accesul la internet

Unora nu ar trebui sa li se permita sa spuna ca furnizeaza internet, mai ales atunci cand nu o fac!
Iar angajatii lor ar trebui sa nu mai stea pe forumuri laudandu-si angajatorul in conditiile in care serviciile sunt la pamant iar preturile la cer.
Suplimentar, cateva lectii de gramatica a limbii romane nu ar strica!

View Postfuriousdoc, on 11th May 2010, 13:46, said:

Ai dreptate.  :naughty:

Pe site la UPC scrie ca sunt hoti? Ca la "platforma mai veche pe care nu o mai promovam" platesti mai mult decat la "platforma noua"? Nu scrie. De ce nu? Sau ca pentru "platforma noua" (adica alt rahat de stb) te obliga sa semnezi prelungire de contract?

Este subinteles!

Edited by PORTOCAL, 11 May 2010 - 14:54.


#27
lafayette

lafayette

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,341
  • Înscris: 25.12.2006

View PostPORTOCAL, on 11th May 2010, 15:53, said:

Suplimentar, cateva lectii de gramatica a limbii romane nu ar strica!
viteza..la ora aia.. :confuzzled:

View PostPORTOCAL, on 11th May 2010, 15:53, said:

Iar angajatii lor ar trebui sa nu mai stea pe forumuri laudandu-si angajatorul in conditiile in care serviciile sunt la pamant iar preturile la cer.

care sunt aia?

Edited by lafayette, 11 May 2010 - 19:06.


#28
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006

View Postlafayette, on 11th May 2010, 20:05, said:

care sunt aia?
Aceeasi intrebare mi-am pus-o si eu de multe ori, care din userii forumului sunt angajatii UPC? Vrem si dovezi daca se poate ca de vorbe suntem satui.

#29
Florin64x

Florin64x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,455
  • Înscris: 19.04.2007

View Postcuculea, on 11th May 2010, 20:31, said:

Aceeasi intrebare mi-am pus-o si eu de multe ori, care din userii forumului sunt angajatii UPC? Vrem si dovezi daca se poate ca de vorbe suntem satui.
sunt probabil angajati upc care citesc forumul si se informeaza... nu neaparat sa posteze... doar ca mai afla ce mai face concurenta si ce gandeste lumea despre upc.

#30
zildjian

zildjian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,644
  • Înscris: 21.03.2008
Poate intra Jack Mikaloff sau d-na Pascu. Ma indoiesc ca Jack intreaba vreun angajt care vine sa remedieze defectiuni si e user pe Softpedia, ce mai se scrie despre UPC pe forum.
Daca vreunul din sefii care iau decizii sau pot influenta decizii pot afla de pe google la cautare avansata (ultimele 24 de ore) ce parere au clientii despre UPC. Va fi dezamagit! http://www.google.ro...mp;ved=0CAcQpwU

#31
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007
I-am sunat azi sa imi faca o oferta pentru ca stiam ca mi se termina perioada contractuala...
Prima data am vorbit cu un tip de la internet. (nu stiu exact daca sunt departamente diferite)
Imi spune tipu' ca nu poate sa imi faca o oferta pana nu mi se termina perioada contractuala. Atunci intreb, cand se termina si imi spune ca peste 3 zile.
Oare mi se pare mie sau i-a lovit prostia prea tare. Acum pe criza asta fac figuri la 3 zile?
A doua oara am vorbit cu o tipa de la TV.
Si imi spune tipa ca singura oferta e sa trec pe digital.

Pur si simplu nu imi vine sa cred ca nu ii intereseaza!
Mentionez ca am o vechime de 7 ani sau mai mult si pur si simplu nu ii intereseaza.

#32
BlackDay

BlackDay

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,338
  • Înscris: 02.11.2008
Nu au cum sa faca oferte acum, in aceasta situatie economica in care se afla UPC.
Din cate se observa nu doar UPC are scaderi in profituri, probleme are si RTCul si mai vizibil cei de la RDS.
Daca UPC avea posibilitatea, dubla vitezele la net si reducea preturile cu jumatate. Dar nu se poate.
Daca ai alta optiune mai buna, reziliaza.

#33
lafayette

lafayette

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,341
  • Înscris: 25.12.2006

View Postlucienuk, on 22nd May 2010, 15:03, said:

I-am sunat azi sa imi faca o oferta pentru ca stiam ca mi se termina perioada contractuala...
Mentionez ca am o vechime de 7 ani sau mai mult si pur si simplu nu ii intereseaza.

ce servicii ai achizitionate?

#34
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

View Postlafayette, on 22nd May 2010, 18:18, said:

ce servicii ai achizitionate?
Pachet 3Play Analogic Medium. M-am hotarat, plec la rds.
Singura inconvenienta la rds ar fi fost cablurile trase prin casa, dar am vb cu ei si pot sa foloseasca cablurile de la upc.

Edited by lucienuk, 22 May 2010 - 18:53.


#35
todoran13

todoran13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 19.10.2008
Cei de la UPC nu stiu ca un client pierdut il recuperezi mult mai greu decat convingi pe cineva sa se aboneze prima data la tine?

#36
tenie5022

tenie5022

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 11.08.2009
Deja pachetul  "Digi Pentru Familia ta " nu mai costa 52 Ron ci 57 Ron (5 Ron telefonie fixa) . Cine garanteaza ca peste 6 luni pretul va mai fi acelas ? La televiziune se pot folosi cablurile dar la internet trebuie sa tragi cablu UTP .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate