Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

achizitionare role

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
salut

vreau sa imi achizitionez o pereche de role si nu stiu de care sa imi iau... bugetul este de maxim 80 euro. nu stiu dupa ce criterii ar trebui sa aleg rolele. in principiu vreau sa ma plimb dar cu viteza
pentru viteza rotile trebuie sa fie mai mari ?
as vrea sa ma lamureasca cineva pentru ca am tot avut role cand eram mic dar nu stiam ce si cum

#2
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Pai daca stii sa mergi bine ca ai avut de mic poti lua lejer roti in jurul valorii de 80 mm. La role cu rotile foarte mari, de 100 nu te incadrezi cu banii. Conteaza mult si pe unde mergi. Daca n-ai asfalt cum trebuie nu lua ceva cu duritate mare a rotii: chiar daca pierzi din viteza castigi in confort. Duritatea 82a e pentru teren variat, si cred ca e cel mai bn pentru ce avem noi prin orase.
Cat despre modele, nu stiu ce oferta ai in Fieni dupa cum scrie in locatie, insa eu de exemplu mi-am luat de curand niste Fila de la Hervis la promotie cand s-a deschis noul mall Sun Plaza. Anul trecut imi cumparasem alte Fila, parca mai bune ca astea, insa mi-au spart masina si mi le-au furat din portbagaj :(

#3
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
mi le poti arata intr-o poza, eventual cu model/serie ?
ce parere ai de http://skateworld.ro...g...11&vmcchk=1 ?
au duritate 83a . nu stiu ce inseamna asta
sau astea mai ieftine http://skateworld.ro...;category_id=11 ?

eu le vreau in principal ca sa ma plimb, eventual si dupa posibilitati cu viteza :D nu cred ca o sa stau in ele mai mult de 10-15 ore pe saptamana

Edited by vali38, 21 March 2010 - 21:48.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate