Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

zboruri Aegean Airlines

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ooka

ooka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 25.02.2010
Salut

Dorind sa rezerv niste bilete pt Atena in noiembrie am aflat ca biletele cumparate deja pt iunie in Chios sunt anulate. Mai exact la rezervare am primit mesajul:
There are no available flights from/to Sofia, Bucharest, Lemnos & Kefalonia after the 27th of March. Flights from/to Sofia, Bucharest, Lemnos & Kefalonia will not be available during the summer flight schedule
Am sunat si cica ne redirectioneaza pt Tarom sau Olympic si cica e din cauza ca fuzioneaza cu Olympicu'.

Mie mi'a picat prost ca tocmai ma pregateam sa platesc avansul pt cazare. Asa ca aviz cui mai are bilete cumparate deja.

#2
Sunlounger

Sunlounger

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 20.11.2008
Acum am vazut si eu. Fuzioneaza cu Olympic dar la astia e mai scump biletul. Daca la Aegean aveai Bucuresti - Atena cu 150e, la Olympic ai 210e :(

#3
ooka

ooka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 25.02.2010
Cica nu avem extracharges, ca asa a fost intelegerea. Oricum o sa mai postez si din episoadele urmatoare, deocamdata trebuie sa dam un mail la ei si mai vedem.

#4
Sunlounger

Sunlounger

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 20.11.2008
Eu nu am luat inca bilet. Doar am zis ca preturile la Olympic sunt mai mari decat la Aegean

#5
forbes

forbes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 06.07.2005
Asa este. Din data de 28 Martie Aegean nu va mai zbura la OTP. Pe perioada verii va efectua doar niste zboruri charter ce au fost deja contractate de diferite agentii.

#6
koko48

koko48

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 18.04.2009
Buna ziua
Ce companie aeriana imi recomandati pentru Mauritius? Am cautat la Turkis=1700 euro,Klm 1900, Qatar 1450 (45 ore la intoarcere), Airfrance 2400 (?!) euro.
Am gasit ceva decent la Saudia Airlines cu escala de 8 ore la Jeddah.
A mai zburat cineva cu ei. Mentionez ca perioada calatoriei este 21.12-04.01

#7
adirot

adirot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 04.06.2008
Pentru ca scrisesem pe topicul dedicat de Creta in legatura cu noile zboruri bune bisaptamanale Buc-Heraklion Wizz....sa lasam aici ca e general...vedeti ca Aegean Airlines are pana pe 30 Iunie(data limita rezervare,nu calatorie) gratis pentru copiii 2-12 ani(0-2 era) in cadrul unei oferte Family care include si un bagaj de cala...se poate lua Atena din Bucuresti+zbor insule cu ei/Olympic(acelasi lucru) la un pret avantajos 2 pers+copil si mai ales biletele sunt flexibile,le schimbi doar cu diferenta(daca e vreuna).
  E bine pentru cei care voiau sa-si faca un sejur flexibil si sa elimine ferry pt. destinatii indepartate de Atena.

Edited by adirot, 26 June 2020 - 16:22.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate