Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

R.C.S. > R.D.S. > Digi.cablu Digital >D.V.B-C >Al doilea operator de televiziune digitală S.D.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
13846 replies to this topic

#13843
dumitrubit

dumitrubit

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 17.01.2010
Incepe campionatul mondial daia le au codat ca sa se aboneze lumea la Hd

#13844
macsfx

macsfx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 30.11.2005

 aljarreau, on 28th May 2010, 16:13, said:

La mine (de la Baza Special am sarit la Baza Special + MaxPack) au venit acasa cu STB-ul dupa zece zile. Si cred ca nici atunci nu veneau daca nu deschideam eu o sesizare. Acum imi pare rau ca nu am facut sesizare chiar de a doua zi dupa ce am semnat actul aditional pentru digital. Asa ca te sfatuiesc sa suni la call center si se rezolva mai repede.

Stiu cum functioneaza la ei instalarile: se semneaza actul in casierie si imediat se suna la relatii clienti pt sesizare  :lol: Asa am facut si pt Internet, telefonie. Altfel vorba ta, astepti cu zilele si nimic...

#13845
aresdmh

aresdmh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 15.03.2010

 dumitrubit, on 29th May 2010, 10:26, said:

Incepe campionatul mondial daia le au codat ca sa se aboneze lumea la Hd
Sunt de acord cu tine dar sa dea conserve hd prima data si pe urma sa cripteze posturile tv. Acum au 3 posturi hd pe care nu le poate vedea nimeni. Care este logica? Jegosi infecti de rds :cursing:

#13846
marius_ar

marius_ar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 14.01.2007

 aresdmh, on 29th May 2010, 10:25, said:

...
Te rog sa ne spui ce firma de cablu retransmite TVR HD sau orice alt program HD necodat pe cablu!!!! Faptul ca e la liber pe DVB-T sau satelit (sau oriunde altundeva) nu are nici o relevanta.

PS. Rezilierile se fac de luni pana vineri, sambata se lucreaza doar la casierie (adica la adunat bani)!

Edited by marius_ar, 29 May 2010 - 09:34.


#13847
MV2Player

MV2Player

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,317
  • Înscris: 04.10.2009
Care îi denumirea generica pentru conserva sa mearga canalele de la RDS, vreau sa caut pe google ce alternative mai ieftine se gasesc pe piata, ca nu îmi convine sa deloc sa am echipamente de la RDS în custodie, sau sa cumpar echipamente de la RDS, doar stiu de când am cumparat modemul..., echipamente scumpe si proaste
Ma intereseaza denumirea generica pentru conserva: Ex: Caut un Tv Tuner pentru CATV > Caut: Tv Tuner Analog
Aici caut o conserva pentru RDS: caut!?
Toate cele bune

Edited by MV2Player, 29 May 2010 - 09:37.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate