Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

bijuterii argint

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
14-sexy-anuk

14-sexy-anuk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,821
  • Înscris: 02.10.2008

 Angelina1986, on 8th May 2010, 20:35, said:

mersi. sper sa pot da iama acolo iarasi cat de curand. Am mai ochit o bratara lata cu un onix mare
vai ce te invidiez-eu in tm recent nu am mai gasit nimic deosebit...nu stiu ce s-a intamplat cu piata-s-a mutat la tine in oras :notangel:

#38
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006

 14-sexy-anuk, on 9th May 2010, 10:13, said:

vai ce te invidiez-eu in tm recent nu am mai gasit nimic deosebit...nu stiu ce s-a intamplat cu piata-s-a mutat la tine in oras :notangel:

Nu e cazul sa ma invidieszi prea mult. Eu nu stiu decat 3 magazine care aduc bijuterii frumoase.Dintre care unul nu a mai adus marfa de dinainte de pasti :) ,unul are piese frumoase dar foarte scumpe iar celalalt abia s-a deschis. Sunt sigura ca or mai exista multe bijuterii in Cluj dar nu stiu eu de ele...

#39
14-sexy-anuk

14-sexy-anuk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,821
  • Înscris: 02.10.2008

 Angelina1986, on 9th May 2010, 18:29, said:

Nu e cazul sa ma invidieszi prea mult. Eu nu stiu decat 3 magazine care aduc bijuterii frumoase.Dintre care unul nu a mai adus marfa de dinainte de pasti :) ,unul are piese frumoase dar foarte scumpe iar celalalt abia s-a deschis. Sunt sigura ca or mai exista multe bijuterii in Cluj dar nu stiu eu de ele...
am ajuns si eu in cluj weekendul trecut si mi-am luat un set de argint superb din mall-ul de acolo-cred ca din Iulius sau cum se cheama.au niste seturi cu pietre superbe.si numai 130 de ron.un chilipir fata de cat as fi dat pe el in timisoara..

#40
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006

 14-sexy-anuk, on 23rd May 2010, 22:08, said:

am ajuns si eu in cluj weekendul trecut si mi-am luat un set de argint superb din mall-ul de acolo-cred ca din Iulius sau cum se cheama.au niste seturi cu pietre superbe.si numai 130 de ron.un chilipir fata de cat as fi dat pe el in timisoara..


Poze, poze.Vrem poze  :)

#41
florinvfd

florinvfd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 196
  • Înscris: 17.03.2004
exista bijuterii unice...confectionate manual in Israel, plus zeci de modele de bijuterii din Turcia, Thailanda si Italia.
Exista si magazin pe Calea Victoriei.

Attached Files


Edited by Jaqueline, 02 August 2010 - 13:20.


#42
league

league

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 05.08.2010

 Angelina1986, on 27th May 2010, 03:00, said:

Poze, poze.Vrem poze  :)

Attached Files



#43
roxana.zenit

roxana.zenit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 08.07.2007
Ce bijuterii care vand produse din argint 925 stiti in Constanta?

#44
VVRV

VVRV

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.04.2012
O frumoasa bratara din argint cu sediment marin de jasp albastru si topaz albastru. Apartine prietenei mele Diana.

Ca si un comentariu la postarile anterioare, exista intotdeauna un raport optim calitate pret. Atentie la preturile prea mici care indica o slaba calitate. Argintul nu e argint de calitate, poate fi un aliaj cu putin argint, sau metal placat cu argint, sau metal comun, iar semipretioasele pot fi plastic sau sticla.

Attached Files



#45
Teodora07

Teodora07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.08.2012
Mie mi plac bijuteriile din argint simple..fara pietricele sau daca da nu foarte mari...aurul galben nu prea imi place dar sunt o fana infocata a aurului alb:)

#46
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,860
  • Înscris: 06.10.2003
Mai exista bijutieri care sa lucreze in argint la comanda?

#47
petroniuspopa

petroniuspopa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.06.2016
Am gasit un site extraordinar ce vinde produse de origine persana (din Iran), dar nu numai, in general se axeaza pe produse din gama handmade, artizanale, bijuterii lucrate manual, tablouri, icoane pe sticla, linguri de lemn pictate etc.

https://www.originalgift.ro/

#48
shaniaec

shaniaec

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.03.2015
Va recomand pentru bijuterii magazinul Diva Gold. Produsele sunt de calitate iar livrarea este foarte prompta.

http://divagold.ro/b...nt/inele-argint

#49
AlexandraLFlorea

AlexandraLFlorea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.09.2016
Buna! incearca sa gasesti ceva pe http://royal-bijou.ro/

#50
nionelutao

nionelutao

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 11.05.2011
Ma numar si eu printre iubitoarele de argint Posted Image Prefer argintul atat din ratiuni de sanatate (sunt alergica la bijuterii din alte metale decat aur sau argint) cat si economice dar mai ales estetice; argintul este mai ieftin decat aurul prin urmare pot cumpara mai multe bijuterii din argint decat din aur cu aceeasi bani iar diversitatea modelelor la bijuteriile din argint este mult mai mare. Imi plac perlele foarte mult si chiar mi-am achizitionat cu ceva timp in urma de la un magazin online un inelus din argint cu perla si cu pietre semipretioase care imi place foarte mult.

Inelusul l-am achizitionat de www.helenas.ro si totul a decurs fara probleme. Pentru mine e mai comod sa achizitionez de pe online Posted Image

Attached Files


Edited by nionelutao, 03 May 2017 - 13:23.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate