Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Hotel 4* cu piscine pt copii 2-3 ani!

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
costitz9

costitz9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 20.09.2009

View Postalipiticot, on 13th March 2010, 12:31, said:

Dupa indelungi cautari si cereri de oferte am de ales intre un site kusadasihotels.com si o agentie [EDITAT] din cluj.iar ca hoteluri inclin spre grand efe dar parca plaja de la egeria sau mersin ma face sa ma mai gandesc.toate cam la acelasi pret.Ce sfat i mi dati?de unde sa cumpar si ce sa aleg intre egeria,grand efe si mersin, tinand cont ca am 2 copii mici si mergem cu masina.nu ma deranjeaza distanta de la grand efe,vreau amenajari pt copii(am vazut si un parc de joaca la grand efe) si mancare proaspata si sanatoasa(noi nu prea mancam carne)
Va multumesc din suflet si sper acest week-end sa cumparam biletele ca am pierdut tot timpul meu liber cu acest lucru...si deja m-am saturat de cautat...multumesc si celor ce au scris aici de grand efe,eu nu stiam de el....pe topicul despre  kusadasi nu a fost amintit.
O zi placuta!

NU mai folositi nume de agentii de Tursim din Romania. Multumesc.
Dupa cum am mai spus, Grand Efe, este super pentru cei mici. Aveti si un parculet cu de toate (toboganele, leganele, ...ele), chiar si o animatoare pentru cei mici, intre orele 10.00-12.00 si 15.00-17.00, care le ocupa timpul celor mici cu desene, modelari de hartie si fel de fel de joculete.
Te sfatuiesc sa procuri biletul de la o agentie din RO, caci diferenta pentru acest hotel este mica fata de agentiile straine.
Mergi linistit, asa cum te-au sfatuit "mikydude" si "LILIELI"
Da fugulita si procurati biletele.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate