Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ati auzit de scandalul in care es...

Iaz 12 m3

Recomandare masina de tuns gazon

Recomandare rulouri/rolete/jaluze...
 Zgarda capuse /pureci + hrana

Scula taiere plastic

Definitie activitate continua

RC09 pentru camera A500s
 Dren de fosa langa casa?

Panko lung

plata la persoana juridica pentru...

Infiintare asociatie sprijin copi...
 Recomandare pompa submersibila

Problema nerezolvata la relatii c...

Declaratia Unica - dividende WINE

Plase ferestre, din nanofibra, an...

Orar URGENT!

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

hack_zone20

hack_zone20

New Member

• Grup: Members
Buna seara ... Am nevoie urgenta daca se poate in seara aceasta .. mama e in italia si are avion in torino pe aeroportul cuneo la ora 10 30 ea trebuie sa  fie acolo inainte cu doua ore dedecolare deci la ora 8 30 si vrea sa ia un autobuz din statiunea lingotto in torino si vrea sa ajunga acolo pana atunci e langa Fiat .  In fine daca stie cineva maine la ce ora are autobuz ca sa ajunga la eroport cum am mentionat autobuz din Lingotto la cuneoca sa ajunga acolo pana in 8 30 multumesc foarte mult mentionez e urgent poate macar imi da cineva un site unde pot afla orarul

Va rog frumos .. chiar nu stie nimeni?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate