Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Hotel cu camere care au minipiscine proprii

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
livia_dobre

livia_dobre

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 17.10.2008
Buna,
am auzit ca exista in Turcia hoteluri care au camere cu minipiscine. Imi amintesca ca era unul care avea un aspect "in trepte" sa zic asa... imi puteti reimprospata memoria? Cum se numeste si in ce statiune este? Eventual impresii, oferte... Pregatesc luna de miere si imi doresc ceva special, mai ales ca sotul nu va stii nimic pana la plecare.
Multumesc mult!
O zi frumoasa!

#2
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Acum cand vorbim de piscine in trepte ele nu sunt foarte mari si incap 2 oameni lejer insa e mai mult ca un jacuzzi decat o piscina propriu-zisa. Hotelul care are asemenea camere ( nu toate ) este Susesi.

Iar fain pentru luna de miere sunt camerele cu jacuzzi de la Rixos Sungate...sau camerele de la Adam si Eva cu cada/minijacuzzi in camera, pat kamasutra si dus cu sauna dublu special gandit pentru cupluri de un designer.

La camerele astea cu piscina asteapta-te la niste scoruri serioase.

Attached Files


Edited by koder, 23 February 2010 - 12:37.


#3
madac1980

madac1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 21.08.2009
Vad in mai multe locuri pe forum ca piscina camerelor/apartamentelor speciale din Susesi este foarte mica. De pe site (aici) copiat: King Suite terasa/piscina 100mp/40mp, Royal Suite 60mp/20mp, iar la VIP Villa este de 90mp.
Nu stiu cum vi se par voua, dar mie mi se par chiar mari piscinele ca doar nu se asteapta nimeni la bazin olimpic :lol:

Toata problema la ele (camerele) mi se pare pretul, dar nah...nu esti tocmai condamnat sa mergi. ai? mergi - n-ai? te uiti pe site  :thumbdown:

Edited by madac1980, 23 February 2010 - 19:17.


#4
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
pt 'livia_dobre'
la vip villa de la carpe diem claros gasesti piscina proprie vilei. camere cu minispiscine in trepte ar avea granada luxury alanya (cel putin asa se vede pe siteul lor: http://www.granada.com.tr/en/)
o seara buna,

#5
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Granada pana nu e vazut de niste ochi nu prea se stie clar cum va arata in realitate.

Edited by koder, 23 February 2010 - 20:31.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate