Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

Radio ZiPp Online

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
D.J. B.K.LY

D.J. B.K.LY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 29.03.2005
Radio ZiPp revine Online! Adresa noastra este http://RadioZiPp.Rr.Nu:8000/listen.pls Asteptam dedicatiile voastre pe mIRC pe canalul #radiozipp

Edited by r@zvan, 20 June 2005 - 08:25.


#2
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
da-mi si mie niste motive pentru care eu as asculta radio-ul tau...
nu am nici un argument...
:deadtongue:

#3
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005
Daca bagi Massive Attack, Radiohead, Omul cu sobolani, Nirvana Lounge, Paris Lounge, Bob Marley, Buddha Bar, CoffeeShop Amsterdam, Chill out music, Thievery Corporation, SoulStance, Kinobe, J-Walk, Boozoo Bajou, Kaly Dub, Manu Chao etc etc.. si emisiuni specializate pe genuri muzicale noaptea..il ascult. O sa ai nevoie de cel putin 7 oameni cu gusturi relativ diferite si care cunosc vreo 100 de trupe una si una. Dupa 2 ani..vine si publicitatea! Succes!

#4
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005
Ahh..sorry..intre timp m-am lamurit ce e cu radioul asta..just another rromanian shit..
Cand va apucati sa copiatzi..macar copiatzi si voi calitatea..vezi decedatul Activ FM..sau actualul Guerrilla..mm..parerea mea.. :death:  :cursing:  :nonobad:  :puke:

#5
D.J. B.K.LY

D.J. B.K.LY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 29.03.2005
Este un radio un radio pt toti. Romanian sheet sau nu noi nu facem asta pt bani. E doar un simplu hobby. Credeti k ne obliga cineva sa citim zeci de dedicatii pe seara si sa difuzam melodiile cerute de ala si ala si ala? NU! Si chiar dak imi plac sau nu le difuzez pt k ideea e sa se simta toti bine. Dak nu nu am mai face asta. Nu va obliga nimeni sa ascultati! Cine vrea e bine venit!
  Aaaa....si nu vrem sa ne luam dupa nimeni sa nici sa copiem pe nimeni. Fiecare face cum stie

#6
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005

D.J. B.K.LY, on Jun 20 2005, 12:30, said:

Este un radio un radio pt toti. Romanian sheet sau nu noi nu facem asta pt bani. E doar un simplu hobby. Credeti k ne obliga cineva sa citim zeci de dedicatii pe seara si sa difuzam melodiile cerute de ala si ala si ala? NU! Si chiar dak imi plac sau nu le difuzez pt k ideea e sa se simta toti bine. Dak nu nu am mai face asta. Nu va obliga nimeni sa ascultati! Cine vrea e bine venit!
  Aaaa....si nu vrem sa ne luam dupa nimeni sa nici sa copiem pe nimeni. Fiecare face cum stie

<{POST_SNAPBACK}>


Coret. Ai dreptate. Dar ai spus "Este un radio un radio pt toti"..asta e targetul tau..iar "radio pt toti" e si profm, radio21, kissfm..si tot asa..da muzica pt toti..cei multi.

#7
D.J. B.K.LY

D.J. B.K.LY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 29.03.2005
Mda...eu zic pt toti cei care vor sa asculte. Dak nu te regasesti printre ei si nu-ti face placere nu-i nici o problema.Sunt multe posturi de radio. Unu dintre ele poate te multumeste

#8
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005
Mda..am gasit un radio dragutz..guerrilla..  :D
Oricum iti urez succes si distractie maxima cu radio on-line  :coolspeak:

#9
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003
AOLEUUUUUU!!!! VALELEUUU!!!!!!!!

Adica:   MANELE!!!!!!!!!!!!!!!!!  Careva sa inchida topicu` , JESUS..... nu mai scapam de ciuma asta numita manea!

#10
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,134
  • Înscris: 05.05.2003
Daca vreti sa-l sanctionati, nu-l mai aduceti in fata (thread-ul)
Daca se va face in mod repetat reclama, sau daca limbajul participantilor la discutii va deveni suburban, atunci e posibil sa fie inchis (ca in cazul thread-ului cu National FM)
Ca si anunt ''post de radio online'' e ok...

#11
D.J. B.K.LY

D.J. B.K.LY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 29.03.2005
E la rubrica TV / RADIO & Satelit? Dupa parera mea am postat corect. Dak vreti sa inchideti thread-ul pt k aveti obsesii dalea nasoale cu manelisti asta e altceva.
Aaaaaaa....si era sa uit...cine zice k e un post de manele? Aiurea sunt unii!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate