Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Rixos Lares

- - - - -
  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#37
michaela_1961

michaela_1961

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 13.07.2006
Avand in vedere ca suntem 3 fam. cu varste intre 45-55 de ani, neinsotiti de copii si ne dorim gradini cu verdeata, camere si servicii bune, plaja acceptabila, piscine frumoase, inceput de iunie, buget 1600euro/fam, 9 nopti, voi ce recomandati a fi mai potrivit ptr noi ?
  Nu ne intereseaza rest. A la Cart (unde sa mai incapa ? ), bauturi de import, facilitati ptr copii si nu ne deranjeaja daca e izolat. Mergem din 1998 in Turcia ( Kusadasi, Marmaris si Alanya) si am vizitat destul. Anul acesta crizat, vrem sa ne odihnim. Oscilam intre Lares, Antedon si Sungate (care e un pic mai scump), pentru ca despre aceste hoteluri s-a tot vorbit.
   Dar poate voi aveti si alte propuneri ptr. niste cupluri un pic dezorientate ptr. ca au fost abandonate de proprii copii, care au emis pretentii de a petrece vacantele separat noi.  :cursing:
   Multumesc mult !

#38
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Gradini cu verdeata la Lares nu vor fi:) insa au o plaja cu nisip.
Merita sa incercati un Kemer ca si verdeata, liniste, relaxare....
Sungate, AKKA oricare din ele ati alege e OK si puteti arunca un ochi si pe Vogue Avantgarde. ("nou" de 2 ani)

#39
michaela_1961

michaela_1961

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 13.07.2006
Multumesc ptr raspuns, acum ramane sa studiem preturile si cred ca asta va fi hotarator. Pentru ca nici eu nu stiu ce sa aleg intre peisajul superb din Kemer si plaja din Lara. Macar la Lares intrarea in apa este lina , sau se adanceste brusc ???

#40
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Intrarea in apa in Lara e ok...putin abrupta dupa ce faci cativa pasi insa nu e cazul sa sperie nimeni. Poti sa stai in picioare si nu exista risc de innec. Chiar daca nu stii sa inoti poti sa intrii in apa la Lara si sa faci o baie.

Plaja e fina si in apa marii sunt si pici si oameni mari si lumea se simte in vacanta.:) Nu exista absolut nici un motiv de ingrijorare.

#41
michaela_1961

michaela_1961

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 13.07.2006
Merci ! Nu, nu eram asa ingrijorata, cautam numai " nod in papura" pentru ca nu stiu la care hotel sa ma hotarasc .  :) Mai am sa intreb daca e mustar la masa, ca sa ma "spulbere" Rott de pe aici !    :death:

#42
ROMANROMEO

ROMANROMEO

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.03.2010

View Postalexandra_irimescu, on 19th February 2010, 07:45, said:

Pleaca cineva la Rixos Lares la inceputul lunii iulie?
noi mergem in iunie pe 5, am inteles ca hotelul va fii rebrand-uit pentru ca era Lares Park inainte. am vb cu Tumay de la Rixos care a fost in Romania si imi va trimite mai multe poze imediat ce este gata . Acum ei lucreaza la rebrand-uiri si la modificarile de rigoare. daca  aflu mai multe  te anunt.

#43
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Primele poze vor aparea undeva dupa data de 1 Aprilie. (surse verificate)

#44
ORTEGGA

ORTEGGA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 04.07.2008
eu plec pe data de 4 iunie   :thumbup:  , la RIXOS :coolspeak:

#45
michaela_1961

michaela_1961

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 13.07.2006
Am rezervat la Rixos Lares din 8 iunie, 2 adl/9 nopti, SW, avion (Tarom) si taxe incluse la pretul de 1577 euro, cu early booking din februarie si reducere de fidelitate din partea agentiei cu care noi am tot mers.
     Asteptam cu interes poze si informatii noi.
     Concedii placute !

#46
Moshpedia

Moshpedia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 10.08.2005

View Postmichaela_1961, on 5th March 2010, 18:19, said:

Am rezervat la Rixos Lares din 8 iunie, 2 adl/9 nopti, SW, avion (Tarom) si taxe incluse la pretul de 1577 euro, cu early booking din februarie si reducere de fidelitate din partea agentiei cu care noi am tot mers.
     Asteptam cu interes poze si informatii noi.
     Concedii placute !

As vrea si eu numele agentiei PM daca se poate

#47
sisu_andrei

sisu_andrei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 18.06.2002
Si eu , multumesc !

#48
andilica

andilica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 07.09.2007

View Postmichaela_1961, on 5th March 2010, 18:19, said:

Am rezervat la Rixos Lares din 8 iunie, 2 adl/9 nopti, SW, avion (Tarom) si taxe incluse la pretul de 1577 euro, cu early booking din februarie si reducere de fidelitate din partea agentiei cu care noi am tot mers.
     Asteptam cu interes poze si informatii noi.
     Concedii placute !
Ciao!
Imi dai si mie numele agentiei pe PM. Plecati din bucuresti?
andrei

#49
michaela_1961

michaela_1961

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 13.07.2006
Au ajuns  PM-urile la voi ??? Ca nu stiu de ce imi apar tot felul de erori. Andrei, ID-ul tau este sisu_andrei ???
   Sper ca am reusit sa le trimit unde trebuie.

#50
alexandra_irimescu

alexandra_irimescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 22.04.2009

View Postandilica, on 5th March 2010, 21:46, said:

Ciao!
Imi dai si mie numele agentiei pe PM. Plecati din bucuresti?
andrei


Noi plecam din Cluj in 8 iulie la Rixos Lares, 3 adulti, 7 nopti, toate taxele incluse, 1942 euro.
Nu cred ca e rea oferta.

#51
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Va rog frumos sa vb pe Privat cand e nevoie. Nu ajuta la nimic daca faceti chat . La fel si cand "pe fata" oferiti oferte. Urmatoarele posturi de acest gen vor fi sanctionate.
Multumesc.


#52
vaidaionutradu

vaidaionutradu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.02.2007

View Postalexandra_irimescu, on 16th February 2010, 12:47, said:

AI MAI FOST PRIN ACEASTA AGENTIE IN VACANTA?


imi dai si mie te rog numele agentiei....si eu sunt din cj ...mersi

View Postmichaela_1961, on 5th March 2010, 18:19, said:

Am rezervat la Rixos Lares din 8 iunie, 2 adl/9 nopti, SW, avion (Tarom) si taxe incluse la pretul de 1577 euro, cu early booking din februarie si reducere de fidelitate din partea agentiei cu care noi am tot mers.
     Asteptam cu interes poze si informatii noi.
     Concedii placute !




as vrea si eu te rog numele agentiei daca se poate.....mersi

#53
bic

bic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 22.05.2006
Buna, m-am zapacit intre atatea oferte si variante de concediu. Noi inca eyitam intre Bulgaria si Turcia, mai ales ca am citit o gramada si toata lumea spune ca nu se compara una cu cealalta. As avea nevoie de putin ajutor privind transportul spre Turcia, cu masina de la Iasi. Suntem cu un copil de 5 ani. Transportul cu avionul mi se pare extrem de scump, am incerca la Rixos (daca tot e asa laudat), dar sa mergem cu masina. Cam cat se face pana acolo si daca ar fi vreo pb de siguranta traversand Bulgaria numai noi, o singura masina? Mersi de info.

#54
minnie2007

minnie2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 01.09.2008

View Postbic, on 20th March 2010, 09:26, said:

Buna, m-am zapacit intre atatea oferte si variante de concediu. Noi inca eyitam intre Bulgaria si Turcia, mai ales ca am citit o gramada si toata lumea spune ca nu se compara una cu cealalta. As avea nevoie de putin ajutor privind transportul spre Turcia, cu masina de la Iasi. Suntem cu un copil de 5 ani. Transportul cu avionul mi se pare extrem de scump, am incerca la Rixos (daca tot e asa laudat), dar sa mergem cu masina. Cam cat se face pana acolo si daca ar fi vreo pb de siguranta traversand Bulgaria numai noi, o singura masina? Mersi de info.
   Fa o escala la Giurgiu, la motelul Prietenia.Drumul prin Bulgaria e mult mai placut decat Iasi-Giurgiu, mergi fara grija pe traseul pe care merg cei mai multi care scriu pe-aici.Strabati Bulgaria in patru ore si jumatate-cinci.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate